Arama sonuçlarınız

1. OnurMnts

|❄| RealMC |❄| 1.8.X / Faction / Supriz Sandiklar / Seviyeli Boss / Ve daha birçok özellik!

Açılış Tarihi : 01.02.2016 Sürüm : 1.8.X Ram : 8GB IP : RealMC.Nitrado.NET Rank Sistemi! Otamatik Eventler! 5 Farklı Boss! Saygılı Ve Küfürsüz Bir Ortam! Tecrübeli ve Adaletli Yetkili Kadrosu! En İyi Para Kazanma Yöntemi Çiftçilik! Çeşitli Görevler! Paralı Ench...
  2. OnurMnts

[ÇÖZÜLDÜ] Motd Plugini

Herkese iyi forumlar! :gg: Artık birçok sunucu motdlarında olan şu yatay ve birleşik çizgileri nasıl yapıyorlar bilen varsa lütfen yardımcı olsun :(
  3. OnurMnts

[Çözüldü] Essentials Motd Hatası

Herkese iyi forumlar! :gg: Yakında açacağım sunucum için plugin düzenliyordum ve böyle bir problemle karşılaştım; Essentials motdunu hatasız bir şekilde düzenledim fakat motdun en üst sol tarafındaki kücük simge cikiyor. Bunu nasıl silebiliriz? :(
  4. OnurMnts

[İSTEK] Tabelayla Komut

Beyler başlıktada belirttiğim gibi istediğim şey; "/tabelakomut [Komut]" Yazınca ve sonra herhangi bir tabelaya sağ tıklayınca o tabelayı o komuta ayarlayacak ve o tabelaya bidahaki sağ tıklanışlarda oyuncunun permi varsa belirttiğimiz kodu giricek. Yani mantık CommandSigns gibi. Beyler bide...
  5. OnurMnts

[İSTEK] Koyunu Makasla Kırptığımızda Çıkan İtemi Değiştirme

1. Koyunu makasla kırpınca içinden benim belirlediğim bir item çıksın. 2.Bir bloğu kırınca içinden düşen expyi ayarlıyabilirmiyiz. Lapisten düşen expyi azaltmak istiyorum. Bunları yapabilicek olan varmı ?
  6. OnurMnts

[İSTEK] Sağ Tıklayınca Kaybolan Item

Beyler başlıktada belirttiğim gibi sağ tıklayınca o komutu giricek ve ardından o item kaybolacak bir skript istiyorum. on rightclick: if player is holding paper: name of the player's tool is "&cSergun26'nın Kendisi": execute console command "/manuadd %player% vip" Aynı...
  7. OnurMnts

[SORU] Bungeecord'da Motd.

Evet beyler başlıktada belirttiğim gibi bungeecordda Sexy Motd veya Server List Plus kullanılmıyor ve istediğimiz gibi motd kullanamıyoruz. Bu sorunu nasıl çözebiliceğimizi bilen arkadaşlar varsa yoruma yazsınlar.
  8. OnurMnts

> RealMC.Nitrado.NET / 1.7.X / Lag YOK! / Yepyeni Bosslar / Kafa Düşürme /

|| Server IP : RealMC.Nitrado.NET || || Skype : Onur.Mnts|| || Sürüm : 1.7.X || || Kapasite...
  9. OnurMnts

[İSTEK] Otomatik Event

Beyler Skriptle Otomatik Event Yapabiliyorum ama bu eventleri ayarladığım saatte yapmasını istiyorum. Nasil Yapabilirim ?
  10. OnurMnts

[İSTEK] Anti AutoDisconnect

Evet beyler baslikta yazdığım gibi Huzuni, Resilience gibi hilelerde bulunan illegal yöntemle kaçma taktiği olan AutoDisconnect hilesini kapatan herhangi bir plugin varmı ?
  11. OnurMnts

[İSTEK] Şans Chest Plugin

Evet beyler başlıktada belirttiğim gibi şu an her serverde gördüğümüz sağ tıklayınca chest ekranı açılan ve içinden şansa bağlı olarak itemler çıkan plugini ariyorum. Şimdiden Teşekkürler.
  12. OnurMnts

[ISTEK] Sohbet Temizleme Skripti

/sohbetsil komutuyla sohbeti silicek skript lazim. Şimdididen Teşekkürler. :lol:
  13. OnurMnts

[İSTEK] | Tek Kullanımlık Kod |

Merhaba Arkadaşlar, Konu başlığında belirttiğim gibi tek kullanımlık kod yapacak bir plugin varmı veya yapabilirmisiniz ? Tek Kullanımlık Kod derken istediğim şey /kodolustur özelset gibi bir komutla rastgele bir kod oluşturması ÖRN: K75A2TJ7L O komutu /kodkullan K75A2TJ7L şeklinde...
  14. OnurMnts

Epic Boss | Pasif Bossu Saldırgan Boss Yapma

Herkese hi! Epic Boss Gold Edition'da pig boss gibi pasif yaratıkları saldırgan hale getirebilirmiyiz ?
  15. OnurMnts

# Serverin IP'sini Play.Serverİsmi.Net Yapma #

Herkese Hi! Forumda bu konuyu göremediğim için konu açmak zorunda kaldım. Artık her serverde olduğu gibi Play.Serverİsmi.Net ip nasıl yapılıyor ?