Arama sonuçlarınız

1. LostRunner

Minecraft açılırken donuyor, optifine çalışmıyor...

Teşekkür ederim sorunum çözüldü
  2. LostRunner

Hi my friend, do you remember me?

Hi my friend, do you remember me?
  3. LostRunner

Minecraft açılırken donuyor, optifine çalışmıyor...

Aradan 2 sene geçtikten ve şifreyi bulduktan sonra tekrar mc gireyim dedim ve oyun her açtığımda bu şekilde açılıp donuyor sebebi nedir? Ayrıca java yüklü olduğu halde Optifine açılmıyor, hani java yüklü gözüküyor onla açılacak olarak gözüküyor ama tıklanınca hiçbir şey olmuyor. Sorabileceğiniz...
  4. LostRunner

Nereye gitti la iyi çocuktu :(

Nereye gitti la iyi çocuktu :(
  5. LostRunner

Eski zamanlar ./

Eski zamanlar ./
  6. LostRunner

Brownerigg - Cazza144 / RoninBT

Steampank like TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. LostRunner

Merhaba

Köthödröl -_-
  8. LostRunner

Merhaba

Hoşgeldin kuralları okumayı unutma TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. LostRunner

Creative Akademi Sunucusu| Ronin Mimar Takımı| Mimariyi Yeniden Tanımlıyoruz!

Alay ettiğimizi kim demiş bir şey bilmeden konuşan birisi daha tamam kardeşim konuyu kirletme daha fazla. TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. LostRunner

Tamam api =( (anlamadım bir şey galiba iyi bir şey dedi) TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. LostRunner

Haber istiyoz TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. LostRunner

Sunucu gg TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. LostRunner

Wut

Wut
  14. LostRunner

aynen sabah erkenden kalktım girmek için kapalıydı hala bekliyorum
  15. LostRunner

Selam MinecraftTürk !

Foruma hoş geldin minecraft susamışmı şurdan birini çevir sor o ne der :) şaka maka hoş geldin foruma çoğu konuda az bilgim vardır ve bu beni mutlu eder herşeyden yeterli kadar ;) hadi kendine iyi bak bana ulaşmak istersen öm at uzun bir süredir forumda pasifim her konuyada msj...
  16. LostRunner

OmerF dir hewal [emoji1] TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. LostRunner

Çok yahşı sunucudur yetkililer çok ilgililerdir lo çok iyi so good TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. LostRunner

JAVA 7 Yeni Başlayanlar İçin #1

Temelini öğrenmeden kod yazmaya çalışmak, saçmalık. Ben derslere yakında devam edicem isteyen okur isteyen okumaz. Belki videolu hale geçirebilirim. Bir de biz yazmaya üşenmüyoruz kaç dk kaç saat adamlar en fazla 10 dk okumaya üşeniyorlar. GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. LostRunner

Haklısın ama java birçok şeyde işe yarar bununda derslerini yapacaktım kod yazımı filan fakat kimse bir şey demeyince vaz geçtim. GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. LostRunner

:(

:(
  21. LostRunner

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir kişisel nedenlerden dolayı foruma gelmedim. Sonunda geldim ve gelirkende elim boş gelmek istemedim özel olarak KODLAB yayın evinden izinli olarak kitaplarından alıntı yaparak konu açmama onay verdiler. Ama ha sakın siz izin almadan paylaşım yapmayınız. Telif...
  22. LostRunner

======== Kendime Yaptığım Outro ========

<<Ayrıntı dikkat>> Kardeşim wallpaperi değiştirmeni tavsiye ederim.
  23. LostRunner

neden :(

neden :(
  24. LostRunner

ee napıyon görümeyeli

ee napıyon görümeyeli
  25. LostRunner

3 adımda S**s

3 adımda S**s