Arama sonuçlarınız

1. PoKeMonn

Play.SennaNetwork.com ◂ SURVIVAL! | 1.8x/1.16x | Yeni Sezon | Gelişmiş Claim Sistemi | Evcil Hayvan | BattlePass

Dün bakım gibi bir şey oldu sonrasına sethome ve para sıfırlanmıştı benle birlikte bir oyuncuda daha öyle olmuş ama ciddiye alan olmadı
  2. PoKeMonn

BrutalSurvival/1.8/Emek/Profil/Gladyatör/Kanat/MobStackSpawnerStack/AntiXray/PazarAçıkarttırma/ClaimMarket/Zindan ve dahası !![3. GÜN]

orman dibine claim atıp kullanmayanlar ve oyunu bırakanların claimleri silinmeli bence
  3. PoKeMonn

En sevdiğiniz film?

Film olarak V for Vendetta veya Yeşil yol , dizi olarak Breaking Bad
  4. PoKeMonn

BrutalSurvival/1.8/Emek/Profil/Gladyatör/Kanat/MobStackSpawnerStack/AntiXray/PazarAçıkarttırma/ClaimMarket/Zindan ve dahası !![3. GÜN]

market ama şu çakma olandan değil market listingsli bir şey vardı bir iki yıl önce çok kullanılırdı ama şimdilerde /ah kullanılıyor
  5. PoKeMonn

1.12.2 Güvenilir Discordlu Arkadaş Aranır

https://********** /pdEHCeG
  6. PoKeMonn

1.12.2 Güvenilir Discordlu Arkadaş Aranır

Server survivaldir. 60 kapasiteli olup günde 10 - 30 oyuncusu vardır. Evim var. Eğer arkadaş bulabilirsem kendim ve arkadaşım ile baltop 1'e girmeyi planlıyorum
  7. PoKeMonn

PvP serverlerde hata

Doğru kardeşim rarı tertemiz oyuna atıyorum çıkartıyorum packi açıp yüklenmesini bekliyorum oyunu açıyorum çarı kasarken slot kesme sırasında giriş menüsüne atıyor
  8. PoKeMonn

PvP serverlerde hata

Kusura bakma kardeşim geç görmüşüm nedense Tr'de sorun yok pvpde bir süre slot kestikten sonra giriş ekranına atıyor
  9. PoKeMonn

PvP serverlerde hata

Merhaba Arkadaşlar ben bir kaç pvp servere giriş yaptım slot keserken oyundan atıyor. İnternetten araştırdım. Oyunu silip yeniden temiz oyuna packi kurun vs. Oyunu yeniden kurdum hala bazı sunucularda slot keserken oyundan atıyor. Yardımınızı bekliyorum . İyi günler
  10. PoKeMonn

KadimTurkNW * Rehber Arıyoruz! *

*ADINIZ:Aykut *YAŞINIZ: 15 *OYUNDAKİ NİCK: Tomasso * Kendinizden Bahsedin: Serverdeyim genelde online'ım *DİSCORD: !!Aykut#7157
  11. PoKeMonn

Klanımıza alım vardır

Klanımıza alım vardır. Şartlar 1.30+ KD . Discord . İlgilenenler özelden mesaj atsın
  12. PoKeMonn

MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Diyene bak hele sunucuda seni görsem 5 dakikada p5 kesilirsin
  13. PoKeMonn

Selam Dostlar! Yeni Bir Yıl Yeni Bir Ujan :) 2012-Yok (Kalıcı Yasaklanma)

oldları bu postun altına bekleyelim mesela ben
  14. PoKeMonn

Lag varmış yada yokmuş mağarada gördüğün elmasın fake olması? Aktif 5-10 kişiniz var onuda böyle kaybedin aferin
  15. PoKeMonn

Dandik dandik pluginlerle olmuyor bu iş. Böyle madenmi olur Bkz. Silin şu lanet pluginide 5 6 kişi adam akıllı bir oyun keyfi yaşayalım lagtan maden kazılmıyor