Arama sonuçlarınız

1. Mr_Maskot

OP Faction

Tamamen pvp derken tamamen savaş rekabet anlamında dedim. Üsttekinde pvp sunucudan bahsettim :)
  2. Mr_Maskot

OP Faction takım kuruyoruz

Merhaba arkadaşlar, Türkiyede OP Faction olmaması sebebi ile yabancı sunuculara yönleniyoruz. Güçlü bir ekip kurup yabancı sunucularda boy göstereceğiz. Benimle OP Faction oynamak isteyen skypeli arkadaşlar beni ekleyebilirler. SKYPE: anadolumc
  3. Mr_Maskot

OP Faction

OP Factionda lapis gibi dandirik şeyler yok. Tamamen PvP. Türkiyede ne kadar kişi OP Faction biliyor acaba Lütfen şuraya bakın https://forum.gamer.com.tr/konu/op-faction-takimi-kuruyorum.347810/
  4. Mr_Maskot

OP Faction takımı kuruyorum

Merhaba arkadaşlar, Türkiyede OP Faction olmaması sebebi ile yabancı sunuculara yönleniyoruz. Güçlü bir ekip kurup yabancı sunucularda boy göstereceğiz. Benimle OP Faction oynamak isteyen skypeli arkadaşlar beni ekleyebilirler. SKYPE: anadolumc
  5. Mr_Maskot

OP Faction

Hayır lapis vb şeyler olmayacak. PvP pek ilgi çekmiyor. OP Faction'da base kurmak gib işeyler olduğu için bunu terih ettim İstersen youtubedan bi OP Faction videoları izle. Normal factionla alakası yok
  6. Mr_Maskot

OP Faction

Merhaba arkadaşlar, türkiyede hiç OP Faction sunucu bulunmuyor. Bende açmaya karar verdim. Açsam tutarmı ? Açmalımıyın ?
  7. Mr_Maskot

Minecraft Thumbnail Template #2 / Furkan Aksakal

senin gibiler hala duruyormu yav. Mesaj kasmak için boş boş konuşup insanları meşgul etme
  8. Mr_Maskot

AxiTr Bilişim Hakkında Acilllll Yardım

Hata yapmışsın AxiTR'den alarak.. Nitrado, Batihost dururken
  9. Mr_Maskot

banner yapıcak biri lazım

Ne ile ilgili banner istiyorsun ? skype eklersen daha rahat konuşabiliriz. SKYPE: anadolumc
  10. Mr_Maskot

[-] BimaGames [-] Survival/1.7/Hard/Exp Saklama/AlımlarBaslıyor/İpeksi Spawner

Şematik ile yapılmış, emek verilmemiş, baştan sağma konu düzeni..
  11. Mr_Maskot

banner yapıcak biri lazım

Ben ücretli uygun fiyata yapabilirim.