Arama sonuçlarınız

1. EnesKrkmzTR

toplama bilgisayar

Arkadaşlar 4000 en fazla 4500 tl bi bütcem var bunu hazir bilgisayar a harcarsam paramin çöpe gitmis olacağını dusunuyorum ram ve ekran karti yuksek bi sistem toplarmisiniz
  2. EnesKrkmzTR

Ephialtes/Muhteşem mapler/yenilikçi sunucu/+Özellikler/Arsalarda Fly/Rapor Sistemi

Sunucu Bilgilerimiz Kapasite 68 SLOT Ram : 6 GB Hosting:Nitrado...
  3. EnesKrkmzTR

Play.Asuscraft.com/Faction-PvP/Klan Turnuvası/Event/(Yakında Rütbe)

★ Sunucu Hakkında ★ Slot Sayımız 68'dir. ★Ram 6 GB ★ Sürümümüz 1.7.X'dir. ★ Faction&PvP Olmaktadır Ankete Göre Enemy PvP Olabilir. ★ Yere Düşünce Ölmek Derdi Yok ! ★ Tuzak Kurmak Serbest ! ★ Düzenli Klan Turnuvaları Başlayacak Kazanan Klan Üyelerine Çeşitli Hediyeler ! ★ Yenilenen Madenler. ★...
  4. EnesKrkmzTR

Faction Spawn

Merhaba arkadaşlar Geçen Günlerde Asuscraft adı Altında yaptırdığımız Faction spawnımızı sizlerle Paylaşıyorum Çok uzatmaya gerek yok hemen resimlere geçelim. @Rylecls_75
  5. EnesKrkmzTR

Ephialtes Mc parali builder alimi

Merhaba arkadaslar ben enes acacagim sunucu icin calislamalara basladim ancak tek eksiğim buildimin kötü olusu bana parali builderlik yapcak varmi yada kendi yaptigi bir mapi satabilcek 50 tl gibi bir bütçem var suan cevap bekliyorum sizlerden Skypem:enesminecraft1
  6. EnesKrkmzTR

Klan Arıyorum... Konuya lütfen bakınız

Merhaba arkadaşlar Konu baslığındanda anladığınız gibi klan arıyorum... Daha önce Asuscraft , Ayyildizmc, PucketNetwork gibi serverlerde oynadım Ve bunların cogunda oynadigim klan ile rakip klanlara gerek benim liderligimde gerek Arkadaşlarımin liderliğinde cok iyi işler çıkarttık ancak...