Arama sonuçlarınız

1. G

İsim değiştirme

Teşekkür ederim cevaplar için
  2. G

İsim değiştirme

şu an ki forum ismimi değiştirmek istiyorum acaba bunu nasıl halledebilirim?
  3. G

Yardım İnfoboard sorunu

onu da deniyeceğim
  4. G

Yardım İnfoboard sorunu

Merhabalar,sunucuma infoboard yükledim çalışıyor fakat resimde çıkan hatalar var bunları nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?
  5. G

Onaylı Tanıtım Quest plugini hatası

İron bloğu kabul ediyordu fakat lapis bloğu kabul etmiyordu hala etmiyor fakat config üzerinden değiştirince sorun çözülür.Teşekkür ederim
  6. G

Onaylı Tanıtım Quest plugini hatası

Merhaba quest plugininde ayalarımı yapıyorum görevi kaydediyorum fakat /questadmin reload dedikten sonra resimde çıkan hatayı veriyor neden kaynaklanıyor olabilir ?
  7. G

Yardım Skript lore hatası

Sadece with lore kısmından sonra sorun oluşuyor önceden yaptığımdada sıkıntı olmamıştı şu an neden böyle bir şey oluyor anlamıyorum
  8. G

yok malesef olmuyor kaç kere aynı şekilde denedim ama aynı hatayla karşılaşıyorum
  9. G

malesef gene aynı hatayı veriyor
  10. G

hala aynı hatayı veriyor
  11. G

Merhaba,resimde attığım kod haliyle skriptim çalışıyor ancak with lore "açıklama" yazınca skript hata veriyor önceden çalışıyordu sebebi ne olabilir acaba
  12. G

Mimar alımı

skype değil discord adresiniz gerekli.
  13. G

Mimar alımı

ekledim.
  14. G

Mimar alımı

Evet sunucumuz 7/24 açıktır.Batıhost sunucusundan alınmıştır.
  15. G

Mimar alımı

ekledim.
  16. G

Mimar alımı

Ücretli sunucudan kastınız nedir tam olarak
  17. G

Mimar alımı

Henüz yapımda olan yeni açılacak bol yenilikli serverimize mimar alımı yapılmaktadır.Discord üzerinden iletişim sağlanacaktır.İlgilenenler discord idlerini atabilir.
  18. G

[SK]İstek

Çok teşekkür ederim.Yeni yeni öğreniyorum kusura bakma :)
  19. G

[SK]İstek

Çok teşekkür ederim.Ancak bu luckybloku nasıl oluşturcam komutu nedir ?
  20. G

[SK]İstek

Arkadaşlar ben bir kutu yaratmak istiyorum.Ve bunun içine mesela 10 tane eşya koyup bunlardan birinin her açtığında çıkmasını istiyorum ama bu kutuların içindeki eşyalar yarım saatte bir spawn olucak.Kısacası sürpriz bir sandık plugini yapmak istiyorum.Yardımcı olur musunuz ?
  21. G

Server Yardım..

TeamSpeak sunucum var.Oraya gelirsen daha iyi olabilir.
  22. G

Server Yardım..

Merhaba arkadaşlar,ben lapisli bir faction hazırladım.Kendi aklımdan geçenleri yaptım fakat sizden bir konuda yardım almak istiyorum.Neler yaparsam lapisli faction daha çok tutar ve daha eğlenceli olur.Bana yardımcı olursanız sevinirim. İyi Forumlar Diliyorum..
  23. G

Server Yardımı

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
  24. G

Server Yardımı

Merhaba arkadaşlar ben bir server açmayı düşünüyorum.Fakat çok kararsızım nasıl bir server olması gerektiğine.Nasıl tutar ? Hangi tip serverler daha çok tutar ? Neler yapmalıyım ? bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.İyi bir server sunmak istiyorum.Bana yardımcı olup fikir...
  25. G

GoldCraft Projesi(Builder Alımı)

GÜNCEL++