Arama sonuçlarınız

1. ArhanSS

BlazeCraft - Yeni builder'ini arıyor...

Öncelikle bu yazıyı okuyanlara teşşekkür ediyorum, BlazeCraft adlı Op-Faction sunucum için builder arıyorum. Spawnımız eksiktir ve yenisini yapabilecek yetenekli kişiler arıyoruz. Spawn dışında her Warp'ı ayarladım fakat Spawn'ımıza çok alıntı diyen olduğu için yenilemeye karar verdik ve bunun...
  2. ArhanSS

BlazeCraft yeni Moderatör & Builder arıyor!! [BlazeCraft.batihost.com]

Sunucum olan BlazeCraft için yeni yetkililer bekliyorum Rehber alımıda mevcuttur sunucuda görüşürüz. BlazeCraft.batihost.com
  3. ArhanSS

Play.HarbiCraft.Net | 1.7.X - 1.8.X | Edit, Boss, Lapis

Öncelikle Merhaba, Bugün size Play.HarbiCraft.net adlı sunucumuzdan bahsedeceğim. Sunucumuzda /Warp çeşitlerimiz bol ve kullanışlıdır. Edit ve Boss sistemi vardır ve bu sistem oyuncuların daha hızlı gelişebilmesinde yardımcı olmuştur. Sunucumuzun kolaylıkları : Sunucumuzda ki oyuncularda asla...
  4. ArhanSS

Play.HarbiCraft.Net | Reklamcı Aranıyor | 1.7.x / 1.8.x

Öncelikle Merhaba, Bugün size Play.HarbiCraft.net adlı sunucumuzdan bahsedeceğim. Sunucumuzda /Warp çeşitlerimiz bol ve kullanışlıdır. Edit ve Boss sistemi vardır ve bu sistem oyuncuların daha hızlı gelişebilmesinde yardımcı olmuştur. Sunucumuzun kolaylıkları : Sunucumuzda ki oyuncularda asla...