Arama sonuçlarınız

1. Z

Prime Network | 6GB RAM | Builder Alımları

PrimeNetwork.batihost.net
  2. Z

Batihost Serverimize Profesyonel Builder ARANIYOR

İsim:Yiğit Soyisim:Karakaya Discord:Jakuzi#2201 Yaş:27 Bildiğin Komut:Oyundaki Komutların %95i Neden Biz ? Sizi Tanımadığım İçin Bir Şey Söyleyemiyorum Neden sen ? Gerekeni Yapabilceğime İnanıyorum
  3. Z

SKYBLOCK SUNUCUMUZ İÇİN PLUGİNER ALIMI !

Ad:Yiğit Öztürk Yaş:19 Plugin Bilginiz(%):89 Skypeniz(Zorunludur):mr_mustafakinq Daha Öne Katıldığınız Sunucular:Uniocraft LaraoCraft Ultimc Plugin Paketiniz Varmı:Var
  4. Z

Saltuk MC Server Tanıtımı,Builder ve Skripter Alımı

mr_mustafakinq Skype Adresim Eklersen Ordan Ayrıntılı Konuşuruz Başvuru formu: İsim: Yiğit Öztürk Yaş: 19
  5. Z

[pR] Dizi haritası için Deneyimli Mimar !*! (ProjectRophus)

Isim*Yiğit Öztürk Skype adresiniz*mr_mustafakinq Kullanıcı adınız*TurkTimHD Minecraft Deneyiminiz*10 Serverde Builder + Admin Oldum Kendinizi nasıl tanımlarsınız*Minecraft Kurdu Diyebilirsiniz Takıma uyum sağlarmısınız*Elbette Samimilikte Üst Seviyeyim Güvenilirmisiniz* (Sunucudaki tüm mapleri...
  6. Z

Yetkili Alımı

Ad Soyad: Mustafa öztürk MC nick'i:Trap Skype ismi:mr_mustafakinq e-mail:[email protected] Deneyimleri:kuruculuk adminlik pluginerlik builderlik wesayre Yabancı diller ve düzeyi: ingilizce Rusça düzey : süper
  7. Z

Yeni Acilacak Kaliteli Serverimize [Builder Ekibi,Pluginer Ekibi] [Kisaca Kadro] Alinacaktir

SA skype:mr_mustafakinq yaş:17 builderlik = çok iyi builderim deniyebilirsin pluginerlik birçok plugin yapabilirim :)
  8. Z

Yeni Açılacak Olan Hub Server İçin Kadro Aranıyor

SA ekle mr_mustafakinq