Arama sonuçlarınız

1. B

Altaynw.batihost.net|04.04.2020 20:00'da yeniden AKTİF!|Rutbe|Emek|Takım|1.8-1.12|

Server güzel ben beğendim emek lazım sunucu ortamıda güzel sorun yaratanlar hemen hallediliyor adminler ilgili mapler güzel herhangi bir sorun yok şuanlık iyi yerlere gelcek bi server
  2. B

[1.8.] TatarCraft | Coin | Kasalar | Takas | Kafa Düşürme| Forumda Yorumlarınızı Bekliyorum | AKTİF IP: TatarCraft.Keyubu.Com

server cidden mükemmel sarıyor hele bide arkadaslarınızla oynarsanız saatler harcaya bilirisiniz ve harcadıgınıza değer
  3. B

[1.8.] TatarCraft | Coin | Kasalar | Takas | Kafa Düşürme| Forumda Yorumlarınızı Bekliyorum | AKTİF IP: TatarCraft.Keyubu.Com

server eğlenceli pluginer falan iyi maplerde bug yok oynanış açısından iyi zaman kaybı olmaz ÖNERİRİM
  4. B

Yeni Açılacak Olan Hub Server İçin Kadro Aranıyor

3 SENEDİR PROFOSYENAL OLARAK YABANCI Bİ SW DE BUİLDERLİK YAPTIM SW KAPANDIKTAN SONRA 3 TÜRK SUNUCUDA BUİLDERLİĞİM OLDU İSTERSENİZ ALIN SİZE KALMIŞ :d SKYPE : Berke.kaya64
  5. B

Sunucu İçin Pluginner Aranıyor!

Ben Builder Olabilirim 3 Yıldır profosyenal olarak yabancı sw de yaptım ister seniz alın Skype : Berke.kaya64:o:D:D:D