Arama sonuçlarınız

1. P

Admine karşı savaşa Üye Alımları

Mehraba arkadaşlar Benim Oynadığım serverde Admin Adminlik yapmayı bilmiyor Dolayısıyla çok problem oluyor Onun Krallığı Oyunda En Büyük Olan Olduğu Içinde Zor 2den fazla Krallıkla Birleştik Ve Artık Zamanı Geldi, Dünyayı Hükmedersek Admin Servere Reset Atılacağını Söyledi, Çok Savaşlara Girdik...
  2. P

Canı sıkılan Herkes içeri hepinize yer var :D

Hay amerika sen de eskiden ekliymişin :D
  3. P

+16 survival modlu farketmez

sorun değil maplı açabilirmisin sw ?
  4. P

server ip 119.81.145.69:28127 bu arada ben ağnında yazıyorum f5 yaparsan görursunSkype eklermisin ?Skype : Altar Baran
  5. P

Canı sıkılan Herkes içeri hepinize yer var :D

yaşşımız aynı (nerdeyse) hexxit tekkit hepsini oynarım çağır yeter Skype: Altar Bran
  6. P

olurda başka arkadaşlayım serverde gelebilirmisin ?
  7. P

Benimle Oynacak Arki Aranır!

Adı:Altar Soyadı:Baran Yaş:12 Skype:Altar Baran-StealthSpy
  8. P

Benimle Ortak Olurmusun ?

Bi server bulursan gelebilirmiyim ?
  9. P

Altar Baran dene Bu arada yaş kaç ?
  10. P

f5 yaparsan konu yeniden yukklenir yazdıklarımı görursun gelmedi istek ? gelmedi ?
  11. P

biraz çabuk olurmusun acele edermisin heyecandan nefesim kesildi saatlerdir serverde admin bile yok survival yaparız ok veririm (nasıl ?yav böle zor skype eklermisin ? StealthSpytabi varsa :D
  12. P

Şey rica etsem benim servere gelebilirmisin ?yani tam olarak benim değil ama orda oynuyorum
  13. P

çabuk sıkıldım :D
  14. P

1.7.2 varmı ?
  15. P

yeniden başladım +14 ortak aranır :D

16. P

mc orjinalmi ?
  17. P

BENİMLE HEROBRİNES MANSİON OYNAYACAK ARKADAŞ ARIYORUM

skype eklermisin ? StealthSpy He pardon sende skype yoktu :( Face ekle https://www.facebook.com/altar.baran
  18. P

he pardon konude +16 yazıyomuş 12 yaşımdayım :(
  19. P

ne ara oynarız ?
  20. P

olur ama serverin varmı ? yoksa yaparımda videoların hepsi windows 7 için yapamıyorum :(
  21. P

herobrines mansion Herobrines revenge maplarını oynayabilecek 0-9999999999999999999999 yaş arası arkadaş aranır beklerim PiaNa1453 SSKYPE:STEALTHSPY
  22. P

Benimle Minecraft Oynarmısın

12 yaşımdayım canım sıkılıyo survivalde önume çıkm (o anlamda değil iyiyimdir anlamında dedim :D))
  23. P

HungerGames Team Topluyoruz

Ad:Altar Soyad:Baran Skype:Altar Baran StealthSpy Yaş:12 Kaç Yıldır mc oynuyorsun:3 (kedi yuzu oldu xD) Pvp nin 10/? üzerinden değerlendirirsen?: neyi savaşımı ? eleştirmeyimi ? Ne zamandır Hungergames oynuyorsun?: 2-3 aydır Teame ayak uydurabileceğini düşünüyormusun?:hayır >:D (not kesin...