Arama sonuçlarınız

1. O

CLasiqTeaM Survival Gaming ! [1.7.2] (Yeni Spawn+Köylü Ticareti+Yeni Pluginler)

Kardeşim serverin güzelde, başka serverlere girip reklam yapmayaydınız iyiydi :)
  2. O

>>> SadeSurvival <<< / İpeksi D. / Timber / Köylü Marketi / Ses Efekti

Kardeşim ilk yazdığın bilgileri farklı bir renk yapaydın iyi olurdu. Çok göz alıyor. İyi Forumlar :)
  3. O

SurvivalGMS Sizlerle Spawner Alma Köylü Ticareti Az Warp Çok İş %100 Survival

Kopyalabilir ip adresi ekleyiniz. İyi Forumlar :)
  4. O

[1.7.x-1.8.x] KafaDüşürme/Timber/Hileler Engelli IP => Survival.IvanosMC.com - Bir Efsane Daha !

Kardeşim İmam hatipin insanlarından bende zevk almıyorum. 347 puan ile 200 lerdeki imam hatip e gittim. Ne kadar insanları kötü olsa bile isteyince her yerde olur :)
  5. O

[1.7.x-1.8.x] KafaDüşürme/Timber/Hileler Engelli IP => Survival.IvanosMC.com - Bir Efsane Daha !

Mimar olmadığı için aynı spawnı koymuş kardeşim :)
  6. O

FETİH1453 SURViVAL 1.7.x Sadece Emek - Vip Yok - Herkes Eşit

Server gerçekten kaliteli ve güzel. Saygı kusur yok.
  7. O

| Mc-Raid | [%100] Türkçe | Survival | αηтι-χяαу | Kesintisiz Hizmet | Claimde PvP |

Server yeniden Güncel girebilirsiniz :) Bu arada bazı özellikler mevcud degil.
  8. O

[ NETHER SIFIRLANDI ] Taskent Efsanesi [1.7.2] Survival serverin yeni adresi>Taskent.nitrado.net

Serverinizde yarım kapı sorunu var. Düzeldimi acaba ?
  9. O

Survival-TR [1.7.X] [PET&BİNEK Sistemi] [Saf Survival Sunucu] [Gereksiz Warp YOK][0 Lag]

Cesurcum CBR ben. Nasıl şeyler yaptın sen öyle :P Bu arada darkknights ne oldu :)
  10. O

ServerKapandı/

Spawn çok basit! Survivala göre biraz daha değiştirilebilir. İyi forumlar.
  11. O

LipsosCraft // Survival // 0 Lag // Alım Vardır // İpeksi İle Spawner Kırma //

Başlığınıza Zorlayıcı Survival yerine sadece Survival yazınız.
  12. O

Mucosoft Sunucuları

Kardes hamachi açıp gruba katılıyorum oyuna giriyorum ip yi yazıyorum ekliyorum. Açılmıyor :S Hangi hamachiden girmeliyim?
  13. O

Yeni Bir Apartman -Nikeman- İndirme Linki Eklendi !

Başarılı :) Biraz daha çıkıntılar yapabilirsin. Kolay gelsin.
  14. O

Mucosoft Sunucuları

Devletinize bende katılmak istiyorum açıkmı ?
  15. O

## HIGHCRAFT [1.7.5] SURVIVAL ##Anti-Ray,Spawner,Parkur ##

Survivalda odun kasmak için ./warp hammadde ? Ve yan çar açıp yorum yapmaya devam :)
  16. O

LipsosCraft // Survival // 0 Lag // Alım Vardır // İpeksi İle Spawner Kırma //

Eski köye yeni adet getirdiniz. Survivalda ./warp ench ./warp nether Saygılar :)
  17. O

*Deli Oldugumu Düşüneceksiniz Fakat*

Aynen kardeşim. Allah'ın istediği bir kul olduğu sürece hiçbir batıni şey zarar veremez.
  18. O

*Deli Oldugumu Düşüneceksiniz Fakat*

Mesaj Silindi.
  19. O

BozkurtMC Efsane Survival KöylüTicareti/SpawnerAlma/KafaDüşürme/GörevSistemi/Timber 1.7.2

Tamam kardeşim anladım ben seni, Server hakkında iyi şanslar :D
  20. O

Minecraft Survival server

Halıların nereye gittigini göstermemişsiniz ve Spawn etrafını düzleştirmeniz çok başarısız bir yaklaşım.
  21. O

BozkurtMC Efsane Survival KöylüTicareti/SpawnerAlma/KafaDüşürme/GörevSistemi/Timber 1.7.2

Kardeşim bi okusana benim mesajlarımı. Factionumu savunuyorum, survivalımı ? Sen git faction oyna demişsin :D