Arama sonuçlarınız

1. EnderEge63

Mod Pack Fatally Missing Blocks or Items sorunu

kendi modpaketim kendi sunucum giremiyorum bunu diyor server dosyasında ne varsa aynısı benim clientde de var. Server Loga baktığımda da şu mod eksik falan da dememiş. Çıldırıcam beyler...
  2. EnderEge63

Mod Paketi Server Dosyası

Çok sağol eve gidince deniyeceğim olursa editlerim------- bibliocraftsız denedim aynı. idfixerı deneyeceğim sunucu 1.10.2
  3. EnderEge63

Mod Paketi Server Dosyası

Merhaba bir mod paketi yaptım ben adı Skala eğer Twitch uygulaması üzerinden aratırsanız kolayca bulabilirsiniz. Sorunum şu ki ben bunun için uygun bi server dosyası yapamadım ne kadar denesem yapamadım tüm client modları kaldırdım ancak her seferinde crash ve her seferinde crashı başka bi modun...
  4. EnderEge63

İnfinity Evolved Server Crash

Ben İnfinity Evolved'ı ve server dosyasını indirdim. Oyun açılıyor ancak server açılmıyor. Server dosyasında eula'yı true yaptım start'a tıkladım o bittikten sonra FTBserver'a tıkladım açıldı 2-3 dk içinde daha server açılmadan (modları falan yüklerken) kapandı hep böyle oluyor...
  5. EnderEge63

Minecraft 1.7.10 Hamachili Server'a girince Crash Sorunu

Merhaba. Hamachili server kurdum 1.7.10 modlu. Her şey tamam bendeki de arkadaşımdaki de mod paketi aynı. Serverda da kurulu. Ben 4 gb ram verdim kendime severa ise 6 gb verdim. Ben sorunsuz giriyorum fakat arkadaşım girmeye çalışında ilk başta oyuna katıldı diyor sonra atıyor. Arkadaşıma ne...
  6. EnderEge63

1.7.10 Modlu server Kurulumu

Yine ben! Başlat.bat çalıştırdığımda direk açılmadan kapanıyor eula falan gelmiyor. 16 gb ramim var 64 bit pc 1 gb ram verince sıkıntı olmuyor ama 2 4 falan verince açılmıyor eula falan da gelmiyor yardım eder misiniz?
  7. EnderEge63

Yardım Gerek [Komut Bloğu]

Tabii çok teşekkür ederim tekrardan :)
  8. EnderEge63

Gerçekten sağol :) Büyü masası için buna benzer bir şey yapabilir miyim?
  9. EnderEge63

Test for block gibi bir komutla yapmıştım o itemları yok etmeyi de bir arkadaş bana göstermişti zırh askısı adam ölünce gelip itemları topluyordu :/ köylüyü boş verinde büyü masası konusunda yardım etseniz? :(
  10. EnderEge63

Şİmdi ben arkadaşlarım ile oynamak için bir minigame yapıyorum ancak bir komut aklıma takıldı. Şimdi ben köylü koysam ve o köylü ölünce kırmızı takımdan biri öldüğünde o kişinin specdator moduna geçmesini nasıl ayarlarım? Egg Wars gibi düşünün. Peki ben bunun aynısnı enchanment table kırırınca...
  11. EnderEge63

sağolun :) çok da gerekli bir mod değildi zaten
  12. EnderEge63

hocam kurabilirsen söyle :)
  13. EnderEge63

Çok aktif bir kullanıcı ve bana çok yardım ediyor helal olsun

Çok aktif bir kullanıcı ve bana çok yardım ediyor helal olsun
  14. EnderEge63

hala kapanıyor baştan mı kurayım?
  15. EnderEge63

@bluestorm02 modları atabilirim istersen ? aynı anda attık :D kalp kalbe karşı atıyorum şimdi virüs total de atayım mı? al link virüs total istersen atarım https://mega.nz/#!MsFlQZhK!RslQggn9X8pM0dSmSByaWZYQeWzuOuolgcBYAreCzzE
  16. EnderEge63

Haklısınız hocam beni savunduğunuz için sağolun ancak dediğiniz modları serverdan sildiğim halde açılmadı :(
  17. EnderEge63

https://mega.nz/#F!s8kkmIjI!b7wvZpGbl-AdgGDVJR9Wsg
  18. EnderEge63

hocam ben her şeyi yaptım ancak serverı açtığımda baya bir şey ler oluyor sonra kapanıyor
  19. EnderEge63

helal olsun deniycem
  20. EnderEge63

2016 MODLU SERVER KURMA

:Dasadasdasddasd
  21. EnderEge63

2016 MODLU SERVER KURMA

hamachi falan hazır 1.7.10 4gb ramli server harika olur
  22. EnderEge63

2016 MODLU SERVER KURMA

64 BİT 8 GB
  23. EnderEge63

2016 MODLU SERVER KURMA

daha fazla ram versem olmaz mı? @KilllerDragons NASIL RAM VERCEM SERVERA @KilllerDragons
  24. EnderEge63

2016 MODLU SERVER KURMA

hocam sistem güzel nasıl kurcağımı anlat yeter @KilllerDragons Biraz daha açıklar mısın? Anladığımı sanmıyorum ;(
  25. EnderEge63

2016 MODLU SERVER KURMA

@Yaman mhakanki