Arama sonuçlarınız

1. ShafterLight

Yardım BungeeCord Ip Yanlış Sorunu

Sahtelobiden lobiye aktarım olacağı zaman "kicked whlist connection: Yanlış ip üzerinden giriş yapıyorsunuz. Giriş yapmak için: internetsitesi" diye bir hata alıyorum yardımcı olabilirmisiniz. Gerekirse discord gelip ekran falanda açabilirim lütfen yardımcı olun.
  2. ShafterLight

Yardım Argument kullanım hatası

Bir argüment kullanıyorum arg 1 olarak kod zaten aşağıda ama bana hata veriyor. KOD: command /sohbet [<text>]: trigger: if arg 1 is set: if arg 1 is "kapat": {sohbet} is true send "Sohbet kapandı" to players stop if arg 1 is...
  3. ShafterLight

ChesterCraft Eğlenceye Yetkili Olarak Katıl !

Merhaba ! Ben Baturay Benim Bir Sunucum Var. Sunucum bukkit kolay faction. Fakat şu an bakım aşamasında ve bende bu işleri tek başıma yapamıyorum :(. Bana yardım etmek isteyen ? Hamachi: YetkiliAlımı- 1 YetkiliAlımı- 2 Şifreler 123 İp ise: 25.100.42.159 Her Alım Var...
  4. ShafterLight

Acil yardım içeri lütfen :(((

Merhaba arkadaşlar.Ben Yiğit ve bi sorunum var.Arkadaşlar ben premiumumu bir çekilişten kazandım.Fakat bu premiumda çok sıklıkla premium serverlere girince Oturum açılmadı (Oyunu yeniden başlatmayı deneyin) Hatası geliyor.Lütfen acil YARDIM !