Arama sonuçlarınız

1. CandY52

Alımlar Bitti KONU KİLİT

KONU KİLİT-
  2. CandY52

Beyler pl den Scriptten anlayan ortak arıyorum

Alperen#8453 Discordum Plugin Paketi ayarlarım sadece serverde yetkili olsam yeterli
  3. CandY52

İstek Sunucuma Pluginer Arıyorum

Ben Yardımcı Olayım daha önceden plugin paketi yapmışlığım var
  4. CandY52

2 X Pluginer Alımı 14 Gblık Sunucu

Ekledim AlperenHD#8147 Discord Adresim
  5. CandY52

KCNetwork Yetkililerini Arıyor! |Moderatör,Mimar Ekibi,Rehber| [Alımlar Aktif]

Moderatör İçin Aradığımız Koşullar: - Günün en az 5 saatini Sunucuda geçirebilecek, - Düşünen ve Sonuç Odaklı Çalışan, - Anlayışlı ve Diksiyonu İyi olan, - 16 Yaş veya üstü olan, Moderatör'ler Arıyoruz. Discord Adresiniz: Alperen52#8147
  6. CandY52

★ Pluginer Arayanlar İÇERİ ★

★ Her Türlü Plugin işleriniz itina ile yapılır Aynı gün içerisinde denendikten sonra sizlere verilir. ★ Plugin İşleriniz Para İle Yapılmaz ★ Serverinizde Yetki Karşılığı Plugin İşleriniz Yapılır ★ Sizde Plugin Paketi yaptırmak İçin Discor: ★ Alperen#1207 Ekleyin
  7. CandY52

SUNUCUMA PLUGİNER LAZIM (DAHA NORMAL HOST'A GEÇMEDİK)

Discord Alperen #1207 ekle Yardımcı Olurum
  8. CandY52

arlycraft.axitrbilisim.com:1184 ArlyCraft Geri Dönüyoruz!

server de Online Mode TRUE Lutfen kapatın
  9. CandY52

arlycraft.axitrbilisim.com:1184 ArlyCraft Geri Dönüyoruz!

Forum : Ad Alperen Soyad TÜRKMEN Bilgi (%) 95 Nick AlperenHD Bizi Seçme Nedenin? Kaliteli Ve Zamanımı Sizle Değerlendirmek için İstenen Yetki MODERATOR
  10. CandY52

SlayerCraft >> 1.8.x OPSKYBLOCK SERVER I Alım Var >>

-SlayerCraft OP SkyBlock Server -İlgili Yetkili Kadromuz İle Sizlerleyiz -Alımlarımız Server Dan Yapılacaktır. -Basvuru Formumuz Assagıda Bulunmaktadır. -BASVURULARIMIZ BURDAN DA BAKILACAK ANCAK SERVER DAN ALIM YAPILACAKTIR SERVERIMIZE BEKLERIZ -SERVER IP MIZ EN ALTTA BUTON A BASARAK...
  11. CandY52

beyler alım gelin açıklama oku !

İsmin: Alperen SoyAd : TURKMEN Hangi Yetki: MOD en son Admin dedigin icin bide ADMİN Kaç Yıldır MC OYnuyorsun: 6-7 Kaç Saat Aktifsin: Okullar Tatil Sabahdan aksama kadar biyere isimiz cıkmassa girerim Neden Biz: Kaliteli Ve Güzel Bir Server Olduğunuz için Neden Siz: Bilgi Olarak Çok Şey...
  12. CandY52

Minecraft Serverim İçin Yetkili Alımları Başladı ! Server İp : DarkLifeNW.aternos.me

Benim Adım : AlperenHD İstediğim Yetki : ADMİN İyi Olduğum Seviye : % 95 Yetki Hakkında Bilgim : Minecraft ta ihtiyac duyulan her bilgiyi biliyorum
  13. CandY52

Mİnecraft Faction Yetkili Alımı İp :: GokSa.mcnetwork.me

Whitelist i kapatın lutfen yada whitelist e ekle AlperenHD
  14. CandY52

.......

Geliom İsmim ALPERENHD
  15. CandY52

Yeni Sunucum Alımlar !!!

Adım ALPERENHD gelıyorum Admin Olcam kimseyi alma yerime sakın
  16. CandY52

★RANGE★PRO★Alımlar Başladı★

ALINDINIZ DISCORD GRUBUMUZA GELİNİZ LÜTFEN https:// discord. gg/ Us7EyvG [BOSLUKLARI SILIN]
  17. CandY52

★RANGE★PRO★Alımlar Başladı★

★1 Adet BUİLDER★ ★1 Adet REHBER★ ★1 Adet SPONSOR★ ★1 Adet Reklamcı★ BAŞVURU FORMU AD; OYUNDAKI AD; YAS; YETKI; NEDEN BIZ;
  18. CandY52

KONU KİLİT

Linke tıkla GUNCELLENDI
  19. CandY52

KONU KİLİT

KONU KİLİT
  20. CandY52

PROFESYONEL BİR MİMAR ve PLUGİNER ARANIYOR

IP Yanlıs yada Server Kapalı
  21. CandY52

PROFESYONEL BİR MİMAR ve PLUGİNER ARANIYOR

ad: Alperen soyad:TÜRKMEN oyundaki adın: AlperenHD yaş: 16 (PLUGİNERLER İÇİN) örnek plugin: Motd Authme Ve Birçok Plugin