Arama sonuçlarınız

1. DogukanChina

Chestcommands oyuncu hedefleme

Merhabalar Sunucumda Skript ile baglantılı Chestcommands pluginiyle rutbe sistemi yapıyorum fakat chestcommands oyuncuyu hedeflemiyor kaynak koddada hatayı gösterdim [13:15:48] [Server thread/INFO]: Mstf_Acar issued server command: /rankup [13:15:48] [Server thread/INFO]: Mstf_Acar...
  2. DogukanChina

Şans Kutusu Hatası

Forumda Gezerken Şanş Kutusu Skripti Buldum İçinde Bazı Hatalar Vardı Düzelttim Fakat Hala Hata Veriyor Kod : #Şans Kutusu By Bay Gold :) #Şans Kutusu Komutlar: şanskutusu #Şans Kutusu Permler: şans.admin #Şans Kutusu Özelliği: Anahtar İle Şans Kutusunu Açıp İtem Çıkarmak #Şans Kutusu Nereden...
  3. DogukanChina

zotacgaming alım

İsim: Yas: (15 üstü) Skype: Günlük Online saatiniz: okul durumunuz: Okuyorum / Okumuyorum Kurucu Skype: Dogukan19037
  4. DogukanChina

[isetek] Skript

mute ile ilgili bir skript isticem Örnek : /mute <atan kişi> <yiyen> <sebeb> Tersi /unmute <yiyen> Boyle Nasıl yaparım Yardımcı olurmusunuz yaparım yardımcı olurmusunuz
  5. DogukanChina

Zotac Gaming Rehber Alımları

Isım : Yas : (en az 15 olmalı) Skype : (zorunludu) Tecrube : (en az 2 yıl) Kac Yıldır Minecraft Oynuyorum : Okul Açıkken Kac Saat Açığım : Okul Kapalı iken Kac Saat Açığım :
  6. DogukanChina

| - | Tekkardeslik | - | Rehber Ve Reklamci alımı

Ad Soyad: Skype: Yaş: Tecruben : Neden yetkili olmak istiyorsun : Minecraft Kaç Yıldır Oynuyorsun: Okuyormusun / Okumuyormusun ? : Okullar Açıkken Kaç Saat Açıksın Okullar Yokken Kaç Saat Açıksın:
  7. DogukanChina

< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

SUNUCU AKTİF Ip : ZotacGaming.Mine craftTR.Com GENEL IP: ZotacGaming.Mine craftTR.Com WEBSİTESİ: ZotacGaming.Craft.TC RAM: 8 GB Kapasite: 70 LOKASYON: Türkiye İLETİŞİM: Discord: xxuzEVU (Discord henüz düzenlenmemiştir oyuncu önerilerini almak için açılmıştır orijinal discord...