Arama sonuçlarınız

1. DanqeRReis123213

Ya Tam Sus Yada Kan Kus ?

Ya Tam Sus Yada Kan Kus ?
  2. DanqeRReis123213

Serverimde Reklam Yapınca Uyarı Alması Ve 3 Uyarıda Banlanması.

S.a Beyler Bi İstegim Olucaktı ( Serverime Giriyolar Ve Reklam Yapıyorlar Reklam Yapınca Uyarı Alsın Ve 3 Kere Uyarı Aldıgında Sınırsız Olarak Banlansın ) Böyle Bi Skritps Varmı Veya Plugin Yardımcı Olurmusunuz Lütfen Teşekkürlerr.
  3. DanqeRReis123213

Oyuncular Kaktüs'ün Yanına Chest Koyamasın (İstek)

@ForcEmir Cansın <3
  4. DanqeRReis123213

Oyuncular Kaktüs'ün Yanına Chest Koyamasın (İstek)

Öncelikle Selamun Aleyküm Bizden Bi İstegim Olucaktı Skyblock Sunucumda Bug Bulmuşlar Ve Kaktüs'ün Yanına Chest Koyunca Kaktüs Sürekli Olarak Büyüyor Ve Kırılıyor Yani Kaktüs'ün Yanına Chest Koymayı Yasaklayabilecegimiz Bir Skript VB Şeyler Varsa Yardımcı Olabilirmisiniz.
  5. DanqeRReis123213

Şans Kutusu (İSTEK)

Ha ha ha Haaaa Cok Komiksiniz Gercekten Cok Komikti Teşekkür Etmiyorm Sağ Olmayınn :)
  6. DanqeRReis123213

Şans Kutusu (İSTEK)

Ben Nerden Bulabilirim Bu Plugini @MrAga98
  7. DanqeRReis123213

Şans Kutusu (İSTEK)

Bu Direk Veriyor Bana Bunun Gibi Lazım :( Bu Sürekli Değişiyor Ve Süreli Olarak Duruyor Şansına Yani Nezaman Durursa O İtem Geliyor.
  8. DanqeRReis123213

Şans Kutusu (İSTEK)

Fotolardaki Gibi Plugin VEya Skript Varmı Varsa Yardımcı Olurmuusnuz Teşekkür EDERİMMM :) FOTOLAR BUNLAR
  9. DanqeRReis123213

2 Adet Lapis'ile İlgili (İSTEK)

Teşşekür Ederim Bide Lapisleri Sattıgında Lapisleri SAttın 1000 Para Aldın Ve Lapis Kazarken Altın Para Buldun Şeklinde Yapabiliyomuyuz ?
  10. DanqeRReis123213

2 Adet Lapis'ile İlgili (İSTEK)

1=| /Lapis Sat Komutu İle Envanterdeki 640 Lapisi Satabilme Skritp 2=| Lapis Kazarken Coin Verme {- gold nugged -} Olucak %50 Şans'ile ve Adı Renkli Bi Şekilde [+] ALTIN PARA [+] Gibi Bir Skritps Varsa Yardımcı Olurmusunuz.. Yardımcı Olan Herkeze Sonsuz TEŞEKKÜRLER
  11. DanqeRReis123213

Lütfen Yardım /Skript\

Daha Önce Skriptle Uğraşmamış Birisine Soruyorsan Evet Bugüne Kadar Hic Uğraşmadım Kodlamakla. O Yüzden Yapamıyorum PHP: on break of lapis lazuli ore:chance of 50%:Drop 371 of Unbreaking 1 named "&4&l[&7&l+&4&l] &6&lALTIN PARA &4&l[&6&l+&4&l] " Olmuyorr :(
  12. DanqeRReis123213

Lütfen Yardım /Skript\

S.a Bir Sorum Olacak Umarım Yardımcı Olursunuz. Lapis Kazarken %45 Şans Veya %50 Şans ile Bi İtem Vermesini İstiorum Ve Verdigi İtem Altın Parcası Olucak Ama Nick'i Renkli Yazıcak İşte [+] ALTIN PARA [+] Şeklinde Lütfen Yardımcı Olun Skript Veya Plugin Varsa Yardmcı Olunnn :(
  13. DanqeRReis123213

Herturlu yardim edilir istek script yapilir

S.a Kardeş Benim Bir Kit-PvP Serverim Var Ve FNS Yakıyolar Ve Ateş Kendi Sönmüyor Yani Bi Başkası Vurup Söndürene Kadar Sönmüyor Bi Fns Yakıldıgında 10 Saniye Sonra O Ateş Oto Olarak Sönebilirmi Yardımcı Olurmusun Lütfen Kardeşim ?