Arama sonuçlarınız

1. imExperimentX

WOODSMAN Survival Yetkili Alımları

Başvurunuz discord üzerinden yetersiz iletişim nedeniyle iptal edilmiştir.
  2. imExperimentX

Başvurunuzu discord üzerinden değerlendirmek üzere ekledim.
  3. imExperimentX

Başvurunuzu discord üzerinden değerlendirmek üzere ekledim.
  4. imExperimentX

REKLAM Aternos Sunucunuza OYUNCU ÇEKİCEK Tasarım Yapıyoruz (Özel Tasarımlar)

Facebook sayfamızı ziyaret etmeden mi bu fikre ulaştın?
  5. imExperimentX

Başvurduğun Yetki : Adın : İstediğin Yetkideki Deneyimlerin : Neden Sen ? : Discord :
  6. imExperimentX

REKLAM Aternos Sunucunuza OYUNCU ÇEKİCEK Tasarım Yapıyoruz (Özel Tasarımlar)

Facebook Adresimiz Üzerinden Veya Konuyu Yanıtlayarak İletişime Geçebilirsiniz. Facebook : Xerova Designs Facebook kullanmayanlar için E-Posta adresimiz : [email protected]
  7. imExperimentX

Mina Faction Sunucu Yetkili Alımları

Rütbe Sisteminden Anlayan Pluginer Alımımız Bu Konu Altından Devam Etmektedir...
  8. imExperimentX

BEKLENEN O AN GELDİ MİNA FACTİON HİZMETİNİZDE 7/24 CANLI DESTEK

Konu Güncellenmiştir Rütbe Plugini Ayarlanmaktadır Bu Konuda Bize Yardım Edebileceğinizi Düşünüyorsanız Buyrun: https://forum.gamer.com.tr/konu/mina-faction-sunucu-yetkili-alimlari.321314/page-1#post-1820555
  9. imExperimentX

HERKESE MERHABALAR VE TEŞEKKÜRLER SORU CEVAP KISMI SUNUCUNUN WEBSİTESİNE EKLENENE KADAR BURADAN CEVAPLAYACAĞIM ÖNCELİKLE MERAK EDİLEN KONU OLAN RÜTBE SİSTEMİ.EVET RÜTBE SİSTEMİ SUNUCUMUZDA BULUNACAK BİRÇOK RÜTBE OLACAK VE BU RÜTBELER DAHİLİNDE BİRÇOK SET OLUCAK BUNUNLA BERABER HER RÜTBE İÇİN...
  10. imExperimentX

11. imExperimentX

2 ADET DAHA BUILDER EKSTRA ALINACAKTIR.WG WE BILMESI ŞARTTIR.
  12. imExperimentX

MERHABALAR REHBER ALIMLARI İÇİN X1 BUILDER ALIMLARI İÇİN X1 YER KALMIŞTIR.
  13. imExperimentX

MERHABALAR PLUGINER ALIMLARI DOLMUŞTUR KATILIM GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER AYNI ZAMANDA BUILDER ICIN DE 1 YER KALMISTIR REHBER ICINSE HALEN ADAYLAR DUSUNULMEKTEDIR SIZ DE BU SIRADA REHBERLIK VE BUILDERLIK ICIN BAŞVURU YAPMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.
  14. imExperimentX

FORMDAKI TUM SORULARI ESKSIKSIZ DOLDURDUĞUNUZDAN EMIN OLUNUZ!
  15. imExperimentX

Başvuru Formumun Altına Skype Adresini Bırakanlar Eğer Seçilirse Kendilerine Skype Adresi Üzerinden Ulaşılacaktır.GÜNCELLENDİ
  16. imExperimentX

Merhabalar Arkadaşlar Tasarım üstünde de yer aldığı gibi yeni bomba gibi sunucumuz için bomba gibi bir rötuş ekibine ihitiyacımız var özellikle de işini bilen bir BUILDER ve PLUGİNER gerekmekte.Şartlarımız ise pluginer için hem yeni bir plugin kodlamak kadar zor bir iş değil hemde plugin...
  17. imExperimentX

GRAFIK TASARIM,BAŞ BUILDER,REKLAMCILIK 3 İŞ 1 KİŞİ

Bazıları sanırım halen vigülün anlamını anlayamamıs yada daha yazıyı okumadan direk bazı seyleri kopyala yapıstır yapmıslar.
  18. imExperimentX

GRAFIK TASARIM,BAŞ BUILDER,REKLAMCILIK 3 İŞ 1 KİŞİ

Selamlar kurucu,ben Atakan''ExperimentX''Apan 17 yaşında yaklaşık 5 yıldır MC oynayan biri olarak oyuna geri donuyorum.Öncelikle sunucu acıcaklar elinde belgelerle kanıtlamalıdır.Zaten açık olan sunucular her zaman benim için 1. tercihtir.Hard diskim yandığından dolayı (inanmayan ve benı genel...
  19. imExperimentX

(Konu factionsa taşınsın) UnityCraft factions Server (Alımlar ve vip çekilişi var)

Arkadaslar hepinizi beklıyoruz vip cekisi yapıcaz
  20. imExperimentX

(Konu factionsa taşınsın) UnityCraft factions Server (Alımlar ve vip çekilişi var)

Arkadaslar Oglen 37 kısı geldınız tsk ederız.26.02.2015 tarihinde VIP CEKILIISMIZZ OLACAKTIR BILGINIZE.
  21. imExperimentX

UnityCraft Yetkılı Alımları

Arkadaslar https://forum.gamer.com.tr/konu/guencellendi-unitycraft-hub-server-alimlar-var.245453/ Adresinde detaylı Olarak anlattım Kısıca Burda Soyle Yazıyım 1-2 Mimar 1 Pluginci 2 Rehber (duruma baglı 3 de olablir) 1 Moderator Alımımız var skype: atakanapan ALANINDA USTA VE GUNLUK 4 6 SAATE...
  22. imExperimentX

Öncelikle Kar Amacı Gütmüyoruz Yani Olacak VIP Satışlarına Göre Eğer Kara Gecersek tabii ki Sizin İçin Harcarız Hızlı ve Kaliteli Yenilenme İçerisindeyiz. Dediğim Gibi Kara Geçersek Gozumuzu Kırpmadan Sizler İçin Harcayacağız.ARKADASLAR TEMA CALISMASI VE PLUGIN AYARLAMALARI DOLAYISI ILE SUNUCU...
  23. imExperimentX

Arkadaşlar sunucuda Büyük REBORN hareketimiz tum hızıyla devam ediyo ben atakanapan (imExperimentX)Tüm hızımızla gelişip değişiyoruz.Sunucumuza Bekleriz...Bu arada yeni minecrfat turk hesabım artık bunla girmeye başlıyorum.