Arama sonuçlarınız

1. Vrais

STUFN yetkililerini arıyor

0.tcp.eu.ngrok.io:15158
  2. Vrais

StufN yetkililerini arıyor!!!!!

Merhabalar; Ben CHRYPS StufN'in serveri sonunda açılıyor oyun yapımı olarak ağırlık verdiğimiz şirketimizin minecraft serveri açıldı amaç para kazanıp oyuna geçmesi. Discord CHRYPS#0377 konuları buradan konuşalım
  3. Vrais

StufN Yetkililerini arıyor

Öncelikle selam aradığımız kişiler reklamci mod admin youtuber ip 0.tcp.eu.ngrok.io:14020 discord: CHRYPS#0377
  4. Vrais

School Games Serveri Yeniden Aktif---Hergün Event!---Warp Arsa,Market,Parkur Eklendii!!

SUNUCU HAKKINDA > .Her geçen gün dahada büyümeye devam eden School Games HUB yolunda ilerliyor.Kaliteli mimarileri ve ekibi ile oyunculara kaliteli bir oyun sunabilmek için elinden geleni yapıyor. SUNUCU ÖZELLİKLERİ İp Adresi: 85.108.44.84:25565 Sunucu Versiyonu: 1.8 Web Sitesi: Şuanlık...
  5. Vrais

-->---School Games Minecraft Server Açıldı ve Şu anda açık ve Yetkili Kadrosunu Diziyor!!!---<--

Selamlar!! School Gamesin ilk Projesi olan School Games Minecraft Serverinin Alımları Başladı! Yapmanız Gerekenler Aşşağıda yazmakta!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Admin (3)...
  6. Vrais

GiveNW Başlıyor İp:89.35.52.51:13691

Herkese merhaba arkadaşlar, İyi Forumlar Dilerim. Biraz Kendimizi Tanıtalım. Biz Kimiz? Şu An Faction Sunucumuzu Açtık. Daha İleride Daha Başka Sunucular Açacağız. Ekibimiz Elinden Geldiği Bir Şekilde Sizler İçin Gece Gündüz Çalışmaktadır. Bugsuz Lagsız Sunucumuzdan Sizlerin Daha Fazla Zevk...
  7. Vrais

Give Craft Serverimiz Açılmıştır 89.35.52.51:13691

Sunucu Özellikleri Sitemiz > YAKINDA IP > 89.35.52.51:13691 Ram > 2 GB(Yükseltirilecektir) Slots > Sinirisz Yönetici Kadromuz Kurucu: KaptanR3kt Kurucu: LordOnurPvP Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır? Merhaba arkadaşlar. Serverimizde para kasmak orta seviyededir. ne çok zordur ne de çok...
  8. Vrais

Yeni açtığımız servere Pluginner ve designer alımı (1.11.2)

Yeni açtığımız faction sunucusuna pluginner ve designer skype : live:batu2005_1 skype de daha detaylı konuşuruz
  9. Vrais

JustNW Başladı

Merhaba Ben Batu_Sen Ben JustNW'de Yetkili Değilim Ama Yetkili kadrosunu , Sunucu Bilgilerini Resimlerle Anlatmaya Çalışacağım İp Adresi play.justnw.mcsunucum.net Ram 1gb(artırılacaktır) Kapasite 100 kişi (artırlacaktır) Host hanibu Sunucu Türü OpSkyBlock Skype Mami897 Kurucu OGxKiko...
  10. Vrais

------>----- JustNW Açıldı ------<-----

Merhaba Ben Batu_Sen Ben JustNW'de Yetkili Değilim Ama Yetkili kadrosunu , Sunucu Bilgilerini Resimlerle Anlatmaya Çalışacağım İp Adresi play.justnw.mcsunucum.net Ram 1gb(artırılacaktır) Kapasite 36kişi (artırlacaktır) Host hanibu SUnucu Türü OpSkyBlock Skype Mami897 Kurucu OGxKiko xAngelCRY_...
  11. Vrais

konu kilit

konu kilit
  12. Vrais

Serverime Ortak arıyorum

Serverim şu an ücretsiz 10 15 tl verebilecek bir arkadaş arıyorum o arkadaşa paneli vercceğim ip GhostPvP.myserver.gs
  13. Vrais

ynnetwork.my.to Reklamci Alimi

Merhabalar YN Takipçileri uzun süredir serverimiz bomboş ve serverin parasını ödeyemeyeceğiz gibi buyuzden reklamcı arıyoruz reklam yapabileceksen bu ipye gel ynnetwork.my.to
  14. Vrais

RegenMC Reklamci alımları

RegenMC.nitrado.net serverimizde forumdan reklam yapacak kişiler lazım serverimize bir gelin bir bakaım :)
  15. Vrais

ADMİN MOD ALIMI !!!!

149.202.83.45:40413 ADMİN MOD ALIMI
  16. Vrais

Pluginner alımı 149.202.83.45:40413

hazır pl paketi getirene kabul etmem adam gibi pl paketi yapana Pluginner
  17. Vrais

149.202.83.45:40413 BlauePvP

BUİLDER ADMİN X2 MODERATOR X2 REKLAMCI X3 ALIMLARI !
  18. Vrais

149.202.83.45:40413

Reklamcı Admin Builder Moderator ALIMI ip:149.202.83.45:40413
  19. Vrais

RegenPvP.nitrado.net Gelin oynayın

RegenPvP.nitrado.net Gelin oynayın mukemmel kalitede pvp sunucusu ! Gelmenizi tabsiye ederim...
  20. Vrais

xNezaPvP.nitrado.net Gelin oynayın

xNezaPvP.nitrado.net Gelin oynayın mukemmel kalitede pvp sunucusu ! Gelmenizi tabsiye ederim...
  21. Vrais

78.162.190.223 MANDALİNFACTİON HARBİDEN AÇILDI

Mandalin PVP için alımlar BUİLDER MOD Yaş: İstediği Yetki: Sunucuya Neler Katacaksın (Test Edilecek): Builderse Yapının SS (Araştırılacak): Komut Bilgisi: Skype: Kurucuya Saygın?:
  22. Vrais

Merhaba Yeni Açtığım serverde yetkili alım

KONU KİLİT
  23. Vrais

ADMİN ARAYAN İÇERİ!

Herkese merhaba Bir serverde admin olmak istiyorum . Deneyimliyim : SamuraiPvP Baş admindim EGA ADMİN MCSG MOD oldum :) İyi forumlar
  24. Vrais

Reklamcı ALIMI!!

149.202.69.135:40281 SamuraiPvP Reklamcı alımı Servere glin reklamyapacağınızı söyleyin ve reklam yapın
  25. Vrais

SERVER AÇACAKLAR BAKIN

GERÇEKTEN ÇOK İYİ ADMİNİMDİR MOD BUİDER OLABİLİRİM