Arama sonuçlarınız

1. ppento3000x

TeamWork Faction - 1.7.x-1.8.x - faction.teamworkmc.com - ppento3000

hayır sorun değil dostum :)Güncel....tekrardan güncel...
  2. ppento3000x

RPG ve Kit Pvp Nedemek ?

Teşekkür ederim :)
  3. ppento3000x

[Yardim]Multiverse Portals.

permission ekledinmi ?
  4. ppento3000x

Forumdan şikayetim

Haklı olabilir yada haksız olabilirsin ama adamlar uyarmaya ihtiyaç duymamış çünkü 1 den fazla küfürlü yorum bulunca tüm mesajlarını silmişlerdir. Tek tek senin bütün yorumlarına bakmak zor olacaktır ayrıca sadece senin değil binlerce insanın yorumlarından sorumlular. Kural ihlali yapılmışsa...
  5. ppento3000x

Forumdan şikayetim

Birini kastetmemek o kelimenin küfür olmamasını sağlamaz. Küfür küfürdür ve forum kurallarında Belirtilmiş. Daha kurcalamaya gerek yok.
  6. ppento3000x

Oyun Adlarını "Portakal" İle Değiştiriyoruz !

Niye portakal ? :D :D
  7. ppento3000x

Yardım Ederseniz Sevinicem :)

Taş Demir Ve elmas olarak kazmanı yükseltebilirsiniz. Tahta bir kazmanın kaçabileceği madenler sınırlıdır.
  8. ppento3000x

Server kurmuş olanlar bi el atin lütfen

Türkpin sitesini kullanabilirsin. %45 komisyon alıyorlar.
  9. ppento3000x

Bu Pluginleri Arıyorum Yardımcı Olurmusunuz

Teşekkürler deneyeceğim. :)
  10. ppento3000x

Authme Destek Acil Yardımcı Olursanız Sevinirim

Eğer silerse istediği gerçekleşmez :)
  11. ppento3000x

Örnek vermiş olduğunuz pluginler bizim sahip olduğumuz pluginlerdir. Ayrıca Arkadaşımın sunucusunun resimleri bunlar :D Pluginler kesinlikle ücretlidir. Bu nedenle rahat bir şekilde isimlerini verebilirim. 1. Featherboard (32tl) 2.sini tam bilmiyorum arkadaşımda var. O da 30 küsür tl olarak...
  12. ppento3000x

TeamWork HUB - 1.7.x,1.8 - FACTION-SKYBLOCK-HUNGERGAMES-PVP- YOUTUBER

çok uzun bir konu olacağından link olarak koyduk
  13. ppento3000x

Haklısın kardeş. görüşünü bildirdiğin için de teşekkür ederim. Plugin paketi dediğin yere aittir ama editlenmiştir. (herşeyin en ince ayrıntısını değiştirmek zorunda değilim) Sunucu bir HUB sunucudur. şu an sadece faction açık. serverin oyuncu sınırı yoktur 100 kişiden sonra herkes girmeye devam...
  14. ppento3000x

Bu iki pluginde paralı. parasını verip alabilirsin. resmini çektiğin sunucu arkadaşımın sunucusu :D (bedavası yokmu diyeceksin :D yok boşuna arama :D)
  15. ppento3000x

malesef skypem özel. Çok fazla mesaj geldiğinden dolayı vermiyorum. eğer diyeceğin bir şey varsa söyle burdan.
  16. ppento3000x

PlotMe

arkadaştaki sıkıntı bendede vardı. bu çözüm işe yarar.
  17. ppento3000x

TEAMWORK FACTION (1.7.x-1.8.x) faction.teamworkmc.com hub.teamworkmc.com ppento3000.fluctis.com Sunucu Özellikleri < HUB (birçok serveri içinde Barındırma) > < FACTION > < PVP > < HUNGERGAMES > < SKYBLOCK > < 0 LAG > < Küfürsüz ve Dengeli > < Factionda Lapis Kazma Alanı > < Bütün Maplar...
  18. ppento3000x

PlotMe

plotme arsasının adını PlotWorld koy sorun kalkacaktır. iyi oyunlar.
  19. ppento3000x

Renkli yazı Permission

essentials in configinden ###########ESSENTİALS CHAT############ tarzı biryer olacaktır onun altındaki grupların başından # işaretini kaldır ör. # kurucu: &1(KURUCU)&1 {username} : gibi biryer olur. ordaki # i sil ve : den sonrasına istediğin renk kodunu koy. istediğin grup varsa kopyala ve en...
  20. ppento3000x

Bi Bakabilirmisiniz =)

Multiverse nin bütün pluginlerini indir portals inventories ve core gibi. hungergames açacaksan perworldplugins i de unutma :)
  21. ppento3000x

Authme Destek Acil Yardımcı Olursanız Sevinirim

SpawnTP pluginini sadece kurman yeterli olacaktır.
  22. ppento3000x

Bungeecord hangi ip

5.62.126.180:11500 senin ip'n.
  23. ppento3000x

RPG ve Kit Pvp Nedemek ?

RPG roleplaygame in kısaltmasıdır ve türkçe karşılığı RYO yani rol yapma oyunu dur. metin2 tarzı oyunlar RPG dir. kenidini oyunun bir parçası olarak kabul ettiğin oyundur. ve rol yapma üzerinedir. Kitpvp belirli itemlerden oluşan kitlerle oynanan sadece pvp üzerine kululu oyun tarzı/plugin dir...
  24. ppento3000x

TeamWork HUB - 1.7.x,1.8 - FACTION-SKYBLOCK-HUNGERGAMES-PVP- YOUTUBER

İP lerimiz (Sunucu kapasitesi sınırsız(100de sabit)) hub.teamworkmc.com faction.teamworkmc.com ppento3000.fluctis.com Öncelikle merhaba. Ben sunucunun sahibi ppento3000. Bu suncuyu "bir serverim olsun" hevesi içerisinde yada "benimde serverim olmalı" diyerekten açmadım. Sizlere daha üst bir...