Arama sonuçlarınız

1. Y

Yeniden Dirildik Alımlarla Yola Devam Ediyoruz..

İsim=Emir Yaş=16 Tecrübe(gerçekçi olalım)=4 yıl builderlik yaptım Oyuncularla Sosyal İlişkilerin=iyi Neden biz=İyi bir sunucu Neden sen=İyi bir Builderim İstediğin Yetki=Builderlik Günde kaç saatini ayırabilirsin=5-6
  2. Y

alım var go server 1.10

server kapalı
  3. Y

butun alımlar var!!! gel gel gel

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
  4. Y

butun alımlar var!!! gel gel gel

Builder olurum Meenah_
  5. Y

Tecrübeli Alım Batihost Serverimiz İçin

Adınız: Yağız Yaşınız: 16 Tecrübeniz: %98 Mimarlık ve Moderatör Kaç yıldır oynuyorsunuz: 7 Yetkili olmak içinmi Giriyorsunuz ?: Server güzel ise tabii ki oyuncu olarak da oynarım Mute atma süreleriniz : İlk uyarı sonra 2 dk sonra 4 sonra 16 sonra bir daha yaparsa kick daha sonra inadına yaparsa...
  6. Y

AnadoluNW Usta Pluginer Ve Profesyonel Builder Alımları

5 değil 2010 da açıldı mc ve 8 yıldır sürüyor
  7. Y

Yep Yeni Server Batihost Kurucu Admin Mod Haric Tum Alımlar ICERI TUR: HUB

Builder Oyundaki Isim:KahanOffical KOMUT BILGI:%98
  8. Y

Fallen PvP İçeri Gir (1.12-PvP)

-Ad Ashaf -Yaş 16 yaşındayım -Tecrübe Build tecrübe %97 -Saygı Seviyesi %100
  9. Y

Serverime Yetkili Alımları IP İÇERDE !

kardeş sw açık mı?
  10. Y

IP ICERDE

server açk değil
  11. Y

DiaFaction | DiaFaction.ploudos.me | Alım Konusu

Ad =Ashaf Soyad = Oyun Adın =KahanOffical Yaş =16,5 Bilgin =%98 Neden Biz =Güzel bir server olduğunu düşünüyorum Neden Siz =Buildim güzel saygın ve kalıcı olmaya çalışırım Küfür Edermisiniz =hayır İhanet Edermisiniz =hayır Builder Alım Formu
  12. Y

SAMAN CRAFT YETKİLİ ALIMLARI

Admin Alım Formu: Ad:Ashaf Soyad:[zorunlu değil] Yaş:16,5 Tecrübeleriniz:5 veya 6 kez builder 4 kez admin oldum tecrübeliyim Komut Bilgisi:%98 Kaç yıldır minecraft oynuyorsun ? : bu yılı da sayarsak 7 Hiç Ban Yedinmi?(Yediysen Neden Yedin) : Yedim haksızlığa uğramıştım savunmaya çalıştım kendimi...
  13. Y

sunucuma benden başkası giremiyor (Portlu Sunucu)

denetim masasında gir güvenlik yayarlarını kapa girebilirler veya arama bölümüne .cmd yaz ordan ıp ni öğren onu ver arkadaşların girebilsin.
  14. Y

Yetkili Alımı Server Gelin

Ben KahanOffical neden ıp Ban attınız acaba?
  15. Y

Rehber mod Alımlarımız Devamdır

kardeş serverde whitelist açık birde buildim iyidir
  16. Y

Lord Faction | LordFaction.ploudos.me | Alım Konusu

Ad =Yağız Soyad =Bozdağ Yaş =16 Bilgin =%93 Neden Biz =İyi bir server olduğunuza inanıyorum Neden Siz =İyi ve sadık bir kullanıcıyım Küfür Edermisiniz =Hayır (%3) İhanet Edermisiniz =asla dediğim gibi sadık bir kullanıcıyım Builder Alımı
  17. Y

Builder,Rehber vb alımları.

Builder Alımı: İsim Emir Deniz Skype yok Yaş 16 Builderlik Geçmişi:5 yerde builder oldum Örnek Yapısı:serverde görürsünüz beğenemezseniz ban atarsınız
  18. Y

Sağlam alımlar!

Ad: Emir Deniz] Yaş: [16] Eğer yaşınız 13 altında ise ve bilginiz çok iyise sorun olmaz Skype adresiniz(Skype adersinizi de koymaya unutmayın) WorldEdit/WorldGuar/Essentias Komut bildiğiniz: [%85] LÜTFEN KAFADAN ATMAYIN! Tecrübeniz:5 serverde buyilder oldum 2kez admin 3 kez mod oldum Bu işleri...
  19. Y

EF Network alımları için başvuru başlamıştır.

Adınız ve Soyadınız (Soyadınız da dahil olmak üzere!): Emir Deniz Varsa önceki deneyimleriniz: 2 kez admin 3 kez mod Yaşınız: 16 Başvurucağınız bölüm: Admin veya Moderator Oyun-içi adınız:KahanOffical Neden biz?: serveri yükselteceğimi düşünüyorum
  20. Y

Yeni Kurulacak Olan Profesyonel Sunucuya Yetkili Alımı...

Selamun aleyküm öncelilikle ben Emir Deniz(KahanOffical).Server'iniz alım varmış bende uygun görürseniz BaşModerator veya Admin olamerika istemiştim e-mail verebilrim şimdiden teşekkürler.
  21. Y

Türkiye Builder Takımı (TBT) Alımlar Başladı!

Ad(Soyadını Vermene Gerek Yok):Emir Deniz Komut Bilgin(%):85 Neden Biz? :Sunucuy yükselteceğimi düşünüyorum Yapı Fotoğrafın Varsa At :sw de görürüsnüz Skype:yok
  22. Y

Kaias NW - Yetkili Alımları

kardeş skype yok ama build olabilirim