Arama sonuçlarınız

1. CemalCTN

DEMİRCİ + BASMA | ÖZEL ENCHLER | OTOSAT | MENÜ | JOBS | 1.8 - 1.14 Faction Server, Seninle Güçlenelim!

kurucu saat 09:00'dan beri serverla ilgileniyordu, ölmüş durumda. gece girerim
  2. CemalCTN

DEMİRCİ + BASMA | ÖZEL ENCHLER | OTOSAT | MENÜ | JOBS | 1.8 - 1.14 Faction Server, Seninle Güçlenelim!

2 adet boss eklendi Para Kralı: 5m veya 2.5m çek düşürür Güçlü Kral: Alet Çeki - Zırh Çeki - Güç Çeki düşürür Alet Çeki: V10 full alet seti Güç Çeki: K6-K7-K8 (%33 ihtimalle) + full yay + 1 ok + 16 ench golden apple Zırh Çeki P6-P7-P8 (%33 ihtimalle) zırh seti Warp Arena güncellendi Rank...
  3. CemalCTN

[/SPOILER] [/SPOILER] Yetkili Alımı: Sunucuda sadece yetkili olarak TyphMusic vardır. Zaten kendim tamamen ilgileneceğim sunucuyla, ama yanımda bir kaç yetkili gerekebilir :) Gelip başvurabilirsiniz. Discord: https://**********/dpHKyKu Bu bahsettiklerim sadece bizim sunucumuza...
  4. CemalCTN

[SK] İstekleriniz [Artık Yapmaya Hazırım]

hocam siz rastgele yazın ben ayarlarım
  5. CemalCTN

World Edit

hocam eclipse ellerinizden öper. bi zahmet yapsanıza :D
  6. CemalCTN

[SK] İstekleriniz [Artık Yapmaya Hazırım]

OX skripti istiyorum. Bi tane chestcommands gibi menü açılıcak, sadece adminler kullanabilicek.Orada başlat ve bitir olucak.Başlat'a tıklayınca kimse konuşamıyacak, wait 60 seconds komutu ile sırayla soru sorucak.Soruyu sorduktan sonra araya bi duvar çekip yanlış olan kısımın zeminine set 0...
  7. CemalCTN

World Edit

h hocam bence hatalı :DDD
  8. CemalCTN

World Edit

Merhaba, benim bi ws arenam var.2 klan savaşıcak orda.Belli bir süre içerisinde en çok ölümü alan takım elenicek.Buraları ben skripte dökerim.Yapmak istediğim şu. Bi a takımı olsun bi b takımı.Bunlar oklarla savaşıcak.A ve B takımının altı boş olucak.Bulundukları zeminde ayrı ayrı...
  9. CemalCTN

MCTR • 1.7.2 • Faction Server

Haydaa, hocam naptınız ya ? Bu serverı ben zaten 1 yıl önce açmıştım kod_adı isimli kişiyle.Chestcommands fikrini biz o yılda kullanıyorduk ? İnanmıyorsanız video atayım ? Egonuz zekanızla orantılı olsaydı bunu diyemezdiniz.
  10. CemalCTN

Haydaa, hocam hiç yakıştımı ? Kendi yaptığınız chestcommands nedir ? :D Birtek menü alıntı.Onuda istesem kendimde yaparım.
  11. CemalCTN

Tanıtım videosunu ben yaptım.Overedit olarak tasarladım.Resim koymak yerine tanıtım videosu yaptım.Eğer beğenilmezse anlatımlı tanıtım yapıcam. Groupmanageri ben ayarladığım için aklıma perm gelmedi. Yapıcak bir şey yok :D
  12. CemalCTN

SERVER IP : MCTR.NITRADO.NET Bilişim : Nitrado Skype : MctrArsi Ram : 8GB Lokasyon : Türkiye Slot : 100 Ip Adresi : mctr.nitrado.net Chest Command Menüleri /menu yazarak ulaşabileceğiniz /warp yada /menu'den ulaşabileceğiniz /kit yada /menu'den ulaşabileceğiniz /menu'den ulaşabileceğiniz...
  13. CemalCTN

[ SonOyuncu ] Ortaçağ Savaşları için "Beta Tester" alımları; [AÇILDI]

Yaş: 16 İsim: Cemal ÇETİN Nick: BLoodKitty Skype : mctrarsi