Arama sonuçlarınız

1. SercanGF

[ÇOK BASİT] BİLİYORUM ÇOK OLDU AMA BU SON SÖZ

beyler tamam bu son söz bir daha bir şey istemeyeceğim :) /ver yazınca x isimli bir stone vermesin istiyorum biliyorum 2 max 3 satır kod ama basmayınca basmıyor işte :D
  2. SercanGF

[ÇOK BASİT] BU SON :/

to close then run "tp herkes -11 65 1707" Bu Koddaki Herkes Bölümündeki Yere Öyle Bir Şey Ekleyelim Ki Tüm Oyuncuları Belirlenen Noktaya Teleportlasın :) Teşekkürler
  3. SercanGF

[ACİL YARDIM ÇOK BASİT]BUTONA SAĞ TIKLARSA

Adam 88(stone button) Kodlu İteme Sağ Tıklarsa /sk load Kodunu Çağırsın Bunu Nasıl Yaparız? Teşekkürler..
  4. SercanGF

[İSTEK] FORCE OPDAN NASIL KORUNURUZ

beyler hepimize illet olmuştur bu *** yazılımını nasıl engelleriz
  5. SercanGF

[İSTEK] ÇOK BASİT YARDIM ADAMA VURUNCA

bir adam x yetkisine sahip ise tüy ile bir adama vurduğunda adam 10 saniye zehirlensinyardım lütfen
  6. SercanGF

[İSTEK BASİT!] /DUYURU

/duyuru mesaj yazınca duyuru olarak mesaj atabileceğiz yardım plz
  7. SercanGF

[İSTEK] MOBLARDAN DÜŞEN İTEMLERİ KAPAMA

başlıkta yazıyor zaten :/
  8. SercanGF

[HELP!!] GİVE KOMUTUNA...

beyler give komutunu kullanarak bir oyuncuya özellik atanmış havai fişek nasıl verebiliriz bazı arkadaşlar bunumu yapamıyorsun ahhah diyecekler.. give 1 401 to player yazacaklar ama benim istediğimde havai fişekte renk olacak bunu nasıl yaparız cok acil
  9. SercanGF

[İSTEK] MOB'A DÖNÜŞME

Öncelikle Makaleme Hoş Geldin Dostum. Ben Kendi Serverim İçin EchoPet Tarzı Bir Skript Arıyorum Ve Karşıma Sen Çıktın :) İstediğim Şey Bu Örnek Göstereyim :) Ben Ahmet Diyelim /enderdragon Yazdığım Zaman Ender Amcaya Dönüşmek İstiyorum. Yani Ender Dragon Gibi Gözükmek İstiyorum Kendimizde Böyle...
  10. SercanGF

[ACİL-YARDIM] KODA KULLANIM SÜRESİ EKLEMEK

beyler belirlenen koda süre atayabilirmiyiz yani 30 saniye içerisinde 1 defa yazabilsin. kod: command /ok: permission: vipozel trigger: send "&9[&4KitPVP&9] &6Ok &2Aldınız." to player give 30 arrow to player
  11. SercanGF

ÇÖZÜLDÜ

TEŞEKKÜRLER.
  12. SercanGF

[İSTEK] SKRİPT İLE DÜNYALAR ARASI GEÇİŞ

EVET ARKADAŞLAR ÇOĞUNUZ DUYMUŞSUNUZDUR O PLUGİNİ BUNU SKRİPT İLE YAPABİLEN BİR TANE BABAYİĞİT VARMI BURALARDA?
  13. SercanGF

KENDİNE GÜVENEN GELSİN [EFEKT]

Adamlar Öldüğünde Efektleri Gidiyor Bunu Nasıl Engelleriz?updullah
  14. SercanGF

PVP KAPAYIP AÇMA

arkadaşlar oyun içerisinde aynı yetkiye sahip olan kişilerin birbirine vurmasını engelleyebilirmiyiz? ör: /pvp kapat yazdığımızda aynı yetkiye sahip kişiler birbirine vuramıyor iken /pvp aç yazdığımızda ise vurabiliyor olmalılar böyle bir şey mümkünmüdür? yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
  15. SercanGF

### KENDİNE GÜVENEN GELSİN ###

Merhaba, Ben Sercan.. Memnun Oldum. Öncelikle Bu Makaleye Geldiğin Ve Değerli Zamanını Benimle Harcadığın İçin Teşekkür Ederim. Seni Bu Forumda Görmek Gerçekten Çok Güzel. Başlığıda Okuduğun Üzere Ciddi Bir Problem Var Ve Acemi Arkadaşların Gelmemesi İçin Böyle Bir Şey Yazdım. Şimdi Dostum Bizim...
  16. SercanGF

PVP Server İçin Aile Aranıyor!

Merhaba Arkadaşlar, Başlıktada Belirttiğim Üzere Pvp Serverim(ize) Skript Bilen Eli Ayağı Düzgün :D Ekip Aranıyor. bizim İcin Serverimizin Kapanma Riski yoktur. Fikirlere Bizim Açımızdan Her Zaman Saygı Duyulur. Benim Yaşım 15 Öncelikle Bunu Belirtmek İsterim. Minecraft Hakkında Bilgim Normal'in...
  17. SercanGF

KENDİNE GÜVENEN GELSİN [BASİT]

hiç uzatmadan konuya geçiyorum oyuncunun 30 tane nether star'ı varsa sağ tıkladığında bu 30 tanesine tıklayan kişiyi vip yapmasını istiyorum yardımcı olabilirsen sevinirim dostum.
  18. SercanGF

KOD İŞLEVSİZ

beyler bu kod sorunsuz çalışması gerekirken çalışmıyor sebebi nedir? bulabilene serverimde megavip verebilirim. on rightclick: add 1 to {tiksayisi.%player%} every second: loop all players: if {tiksayisi.%loop-player%} is 25: if {macrouyari.%loop-player%} is 1...
  19. SercanGF

@@@!![[ACİL YARDIM]]!!@@@ ANTİ MAKRO

Merhaba Dostum Ben Yeni Geldim Çırağınızım Denilebilir :) Sözü Daha Fazla Uzatmadan Konuya Geçelim Bu Makalede https://forum.gamer.com.tr/konu/basit-test-edilmedi-anti-killaura.236964/ Arkadaşımız Aynı Benim İstediğim Türden Bir Skript İstemiştir. Ama Sanırım Sonradan Buldu Ve Konuyu...
  20. SercanGF

ÇÖZÜLDÜ

çözüldü.