Arama sonuçlarınız

1. DenizCan_

Resmi mail atma (sponsorluk)

nasıl atacağımı dair biri yardımcı olursa sevinirim (twitch yayıncısı için)
  2. DenizCan_

Hava Deseni Şeysi | Küp Sanatı

yorumları bekliyorum..
  3. DenizCan_

Forum Saldırı

Forum neden bu kadar saldırı yiyor sabahtan beridir 2 dk rahat gezemedim
  4. DenizCan_

Üstte ki Üyeye CİNAYET Planı (2)

Tekrar ben ve tekrar bir forum oyunu bayadır açmıyordum neyse oyuna geçelim -------------------------------------------------------------------------------------------------- Üstündeki üye için ne tür bi cinayet planın olur öldürmeden önce önceden böyle bir konu açmıştım baya güzeldi bida...
  5. DenizCan_

Game Output

(Game Output Cheatcrafter239) Error occurred during initialization of VM Could not reserve enough space for object heap Yardım ?
  6. DenizCan_

plug dj olymposBT

https://plug.dj/olymposbt bekliyoruz :D
  7. DenizCan_

Üstteki Üyeden Ne Olmaz..?

Benden Ne Olmaz ? Kurallar: Baltalama Yapmayalım Güzel Bir Oyun Cünkü Üslüp Dikkat Edelim @bydemir06 @Switcher @Minecraftplayerr @Goktug14 @zRedDragon @mciltrot34 @Ragnarak @adenzu54 @Reloven @Mucosoft @İnanılmaz @KebabReyiz @BurnerTroll @FrozenBrainTR @Monkeygunner5000 @Celebrex...
  8. DenizCan_

üstteki üyenin tipinden anlaşılan ruh hali ?

Hadi Baslıyalım (oyun basit üsteki üyenin tipinden anlasılan ruh hali yorum olarak yazın)
  9. DenizCan_

minecraft adventure map

kısaca adventure map öneri yapcaksınız kısa bitmesin yeterki önerilerinizi beklıyorum ^_^
  10. DenizCan_

Üstte ki Üyeye CİNAYET Planı =)

Üstündeki üye için ne tür bi cinayet planın olur öldürmeden önce @mciltrot34 suan korkuyorum :D bakalım herkezın fantezi nasıl :D
  11. DenizCan_

Son Harften Hayvan Üretmece ?!?

baslıyorum.... kedi söylenen seyler tekrar söylenmesin :olgun:
  12. DenizCan_

Üstteki Üye Ev Arkadaşın Olsaydı

Merhaba forum sakinleri , boyle bir oyun yapim dedim bakalım nasıl seyler cıkacak fesatlık yapmayalımda :olgun: neyse baslayalım :alkış:herkes katılırsa sevinirim :alkış:
  13. DenizCan_

olycraft (balon) olympos ekip

bu baloncular cokmu zevk alıyor bebelere balon dagıttılar olanlara bak tmm ozman bakalım bu bebeler balonları elındemı patlıcak biraz zaman gecsın elbet duzelcek bunu kullananlar adam degildir adam degil o kadar.
  14. DenizCan_

OlymposCraft.nitrado.net Faction Sunucusu Sizlerle

Hepiniz Hos Geldiniz Sunucumuza. Sunucu Adı : Olymposcraft Sunucu ip ; olymposcraft.nitrado.net Site: www.olymposcraft.com Faction Slot : 32 Kişi Ram : 4Gb Sürüm; 1.7.2 - 1.7.10 * Olympos FACTİON Farkı * * Sunucuda Hack Durumu * İlk Başta hack den kurtulmak için Pre olarak açmayı düşündüm...
  15. DenizCan_

Genel Kültür Soruları

Merhabalar arkadaşlar oyunumuz basit ama hem eğlendirici hemde bilgilendirici. Ben bir soru soru soracağım sizde cevabını verip yeni bir soru soracaksınız. Başlıyorum: Türkiyenin en büyük gölü hangidir ?
  16. DenizCan_

Bugüne Kadar Yapmam Deyipte Yaptıklarımız.

Merhaba,bu yeni oyunumuzda hayatımızda bugüne kadar yapmam deyipte yaptıklarımızı yazalım.
  17. DenizCan_

Resimden Ülke Bulmaca

Merhabalar :) Bu konumuzda oldukça eğlenceli ve bilgilendirici bir konu. Kısaca hemen konumuza geçiyoruz.Üstteki üyemizin herhangi bir ülkeden herhangi bir yerinden verdiği bir resimle hangi ülkenin olduğunu tahmin ediyoruz. Ardından bizde yeni bir resim koyup mesajımızı yolluyoruz. Kolay bir...
  18. DenizCan_

Alfabeye Göre Başla Bitir

Merhabalar arkadaşlar.Yeni bir oyunla karşınızdayız :) Oyunumuz oldukça basit örnek vererek açıklayayım :) Kelime bulucaz ancak kelimelerin baş harfleri ile son harfleri aynı olması gerekiyor. ============================================== Örnek : (K)ARANLI(K)...
  19. DenizCan_

Genelde yanlış kullanılan kelimeleri tanıyalım (Genel Kültür Oyunu)

Merhabalar Arkadaşlar, Maalesef ki, son yıllarda hızlanan teknolojiyle beraber, yazılı ve sesli iletişim şeklimiz de zamandan kazanmak yada aslını araştırmamak gibi nedenlerle dejenere olmaktadır. Buna bir "dur" demek; gençlerin ve yeni neslin görevidir; yoksa bir nesil sonrakiler, öncekileri...
  20. DenizCan_

Atasözünü devam ettir

Merhaba herkeze iyi forumlar. başlıktanda anlaşılicagi gibi üsteki üyenin verdigi atasözünün devamını getirelim ve kendimizde örnekteki gibi bir atasözü paylasalım iyi oyunlar BASLIYORUM : SÜTTEN AGZİ YANAN .................... anlamını sonra kendı bıldıgınız atasozunu yazın
  21. DenizCan_

Zıttını Söyle

Merhaba herkeze iyi forumlar.Hem kelime bilginizi gelistirebileceginiz hemde eglenebileceginiz bir konu ile karsınızdayım. Oyunumuz oldukça basit.Örnek olarak Anlatayım. Zıttını Söyle A oyuncusu : Hizli B Oyuncusu: Yavas yani zit anlamlısını soyler ve yeni bir kelime yazip mezajını tamamlamıs...