Arama sonuçlarınız

1. MrTalhaReyiz

Play.epicoyunu.pw - Survival Server Özelliklerine Oyuna Girip Bakabilirsiniz

>1.16.4 Hard Emek Survival >+7 WARP , [market,balıkçılık,kasa,pasifmob,spawn,takas,kaptan] >Spawner kırma olayı yok alma olayı yok piyasası yok >p2w serveri değildir >Saygılı Yetkili Ekibi[1 Kurucu,1 Admin ,2 Discord Yetkilisi , 5 Rehber] >+30 görev + günlük görev >rütbe sistemi tamamen değişti...
  2. MrTalhaReyiz

09.05.2021 YENİ AÇILDI - Survival - 1.16x [EpikOyuncu.Batihost.net]

•[EpikOyuncu.Batihost.net]• • • • •[EPİKSURVİVAL.BATİHOST.NET]•
  3. MrTalhaReyiz

1.8+ ReyizzSurvival.Nitrado.Net YENİ SUNUCU AKTİF +30 ONLİNE!! HEMEN OYNA

Selamun Aleyküm Arkadaşlar! Ben ReyizzSurvival'ın Sahibi Reyizz Sizlere ReyizzSurvival Nedir? Ne Değildir? Tanıtacağım, Evet Sucumuzun Açılışı Biraz Aceleye Geldi Sizlerden Gelen Talep ile Bizde Sizleri kırmamak için Serveri Biraz Daha Erken Tarihte Açtık, Ve Allahın İzniyle Serverimizdeki...
  4. MrTalhaReyiz

1.8+ ReyizzSurvival.Nitrado.Net YENİ SUNUCU AKTİF +30 ONLİNE!! HEMEN OYNA

Selamun Aleyküm Arkadaşlar! Ben ReyizzSurvival'ın Sahibi Reyizz Sizlere ReyizzSurvival Nedir? Ne Değildir? Tanıtacağım, Evet Sucumuzun Açılışı Biraz Aceleye Geldi Sizlerden Gelen Talep ile Bizde Sizleri kırmamak için Serveri Biraz Daha Erken Tarihte Açtık, Ve Allahın İzniyle Serverimizdeki...
  5. MrTalhaReyiz

1.8x 1.9x [ ReyizzSurvival.Nitrado.Net ] Efsane Survival Sunucu Yeniden Aktif !!

ReyizzSurvival Sürüm 1.8 Sunucu : Host: Nitrado Skype : zTalha499 Ram: 8 GB Slot : 82 IP Adresi : ReyizzSurvival.Nitrado.Net Server Hakkinda: Meslekler Xp Saklama: SanalMarket: Köylü Ticaret Kafa Düsürme O Aradığınız Saf Survival Tadını Sunucumuzda Bulucaksınız <3 Yetkililer: Reyizz...
  6. MrTalhaReyiz

ll ReyizzSurvival.Nitrado.Net ll Hass Survival 1.7 - 1.8 Hayatta Kalmaya Çaliş

ReyizzSurvival Sürüm 1.8 Sunucu : Host: Nitrado Skype : zTalha499 Ram: 8 GB Slot : 50 IP Adresi : ReyizzSurvival.Nitrado.Net ? Server Hakkinda: Meslekler Xp Saklama: SanalMarket: Köylü Ticaret Kafa Düsürme Yetkililer: Reyizz GamesFT Açılış Tarihimiz: 27.11.2016 Server Bilgisi: Ipeksi Dokunus...
  7. MrTalhaReyiz

Sunucumda böyle bir sorun var bu nedir çözemedim yardım edermisiniz

[21:24:04] [Netty IO #0/WARN]: An exceptionCaught() event was fired, and it reached at the tail of the pipeline. It usually means the last handler in the pipeline did not handle the exception. java.io.IOException: Too many open files at sun.nio.ch.ServerSocketChannelImpl.accept0(Native Method)...