Arama sonuçlarınız

1. rubberband

Oyunun Karıncalanması

Minecraft inla uyumlu bir optifine indir ve yükle Bkz. http://www.optifine.net
  2. rubberband

>>>> Technoweal / Cube Survival \ Bölüm 2, Mücadele

İsteğe göre harita yada parkur belirtin, eğer uygunsa bir sonraki videoda onu çekeriz :D Her türlü yapıcı eleştiriye açığız, tavsiyelerinizi & önerilerinizi bekliyoruz :) Takip etmeyi unutmayın B)
  3. rubberband

>>>> Technoweal / Cube Survival \ Bölüm 1, Keşif

Tavsiye için çok teşekkürler :D Önerini değerlendiriyoruz :)
  4. rubberband

>>>> Technoweal / Cube Survival \ Bölüm 1, Keşif

Yeni serimiz olan Cube Survival'ın ilk videosu, takip etmeyi unutmayın :Dİsteğe göre harita yada parkur belirtin, eğer uygunsa bir sonraki videoda onu çekeriz :D Takip etmeyi unutmayın B)
  5. rubberband

Yeni kanalımız Technoweal

İsim değişikliğine gitmeyi düşünüyoruz, tavsiye için teşekkürler :)up
  6. rubberband

Hamachi yardım...

Tunngle kur. Hamachi den daha iyi, youtube dan nasıl kullanılacağı hakkında videolar da vardır onlara bak
  7. rubberband

bir şey var aklımda. Toplanalım. (Anti lapisciler gelsin)

Bence en iyi sunucu sadece 5 10 plugin barındırmalı. Sadece survival ve factions falan olabilir. Mesela örnek pluginler, worldguard,worldedit,essentials belki,madenleri görmeyi engelleyen plugin, nocheat gibi olabildiğince sade olmalı bir sunucu. Mesela yeni biri oyuna girildi diyelim, kuralları...
  8. rubberband

Sorunsuz Aciksiz Paket onerin

Bence paket kullanma, youtube'dan bukkit için en gerekli pluginler videolarını izle zaten o videolarda önerilen pluginlerin kısa tanıtımı da yapılıyor. Videoları izleyip genel bilgi sahibi olduktan sonra istediğin şeylere uygun pakedini kendin hazırla. (Mesela creative için worldedit/worldguard...
  9. rubberband

Teşekkürler, birkaç videomuza göz atıp fikirlerini belirtmen çok iyi olacaktır, eleştiriye ve tavsiyeye ihtiyacımız var :)
  10. rubberband

minecraft multimedya

İlgilendiginiz icin tesekkurler, sorun cozuldu
  11. rubberband

Merhaba arkadaşlar, birkaç kafadar birleşip Technoweal adında bir youtube kanalı açmaya karar verdik, kanalı içerik bakımından olabildiğince zengin yapmaya çalışıyoruz. Videolarımızın konuları kabaca şu şekilde Bilgisayar ve işletim sistemleri, iOS - Android ipuçları, Minecraft...
  12. rubberband

Resimdeki İğrençlik.

Bence daha kotu gorunen bi sey, arkadaki gorunumde bozuk chunk var :D
  13. rubberband

Oyuna Başladığınızda Yaptığınız Noobluklar

Ben sey yaptigimi hatirliyorum o zamanlar surum 1.2.5 di creative menusu karisik tabii suyu bulamadim ama buz buldum :D Sonra aklima buzun yanina mesale koymak geldi ve bu sekilde her tarafa mesale ve zemine buz koyarak 1 metre derinligindeki otantik havuzumu yapmistim :D Ne guzel gunlerdi
  14. rubberband

minecraft multimedya

Yeni kayit oldum da, Minecraft TV forumunda konu acamiyorum. Sebebi nedir?
  15. rubberband

Yeni Şifreleme Yarışması | BY MEGACRAFTER

Eyvallah :D Özelden yazmasam da baya ipucu vardı illa birisi çözer yani :)
  16. rubberband

İlk yazı: İkincisi: Üçüncüsü: Ve diğer şifrelemeler: Yok ya sadece mantık ve ipuçlarını kullandım. Dürüst olmak gerekirse openoffice de işime yaramadı değil (İşleri hızlandırmak için, mesela bütün /TTL/ leri /N/ ile değiştirmek için kullandım :D ) Güncelleme: Forum yazıyı biraz...
  17. rubberband

Kolaymış :D Çözdüm 5dk ya atıyorum.
  18. rubberband

Telefon tercihi konusunda tavsiyeye ihtiyacım var

Zenfone belirttiğin fiyat aralığında iyi bir android telefon, ama ben şahsen windows phone kullanan Lumia ları öneririm, kesinlikle stabiller ve hata çıkartmıyorlar, oyun ve uygulama olarak diğerleri kadar başarılı olmasa da, kendine özgü bir sürü verimlilik uygulamaları ve uzun süre aynı...