Arama sonuçlarınız

1. ErcanErdem

Bunlar da benim çiziklediklerim.

Çok güzel çizmişsin bana göre :D Peki CS:GO Karambit bıcagı gibi bir şey çizebilirmisin ?
  2. ErcanErdem

Sunucuda kumlar düşmüyor

NoSandFall eklentisi mevcutmu sunucunda ?
  3. ErcanErdem

YARDIM - HATA

Server.properties dosyasından onlinemode: kısmını false yap
  4. ErcanErdem

Üstteki üyeyi bir hayvana benzet.

at Kafası
  5. ErcanErdem

OYUN TAKIMI ARIYORUM

Forum TS3 Sunucumu reklam olarak algılıyor. Yapabileceğim bir şey yok . ts3. m c - t r . c o m boşlukları silip de girebilirsin tabi ki gelmek istiyorsan .
  6. ErcanErdem

Plotme Plugini Özelleştirme (Ödüllü)

Skype adresimden ulaşabilirsmin dediklerinin hepsini yapabilirim. Fakat belli bir ücret istemiyorum ben. Skype adresim: Ercan-Erdem06 (Skypeden ben seni eklerdim fakat arkadas ekleme banım var)
  7. ErcanErdem

OYUN TAKIMI ARIYORUM

Sohbet edicek,çeşitli oyunlar oynayacak bir klan yada grup arıyorum.Kendim hakkımda bilgileri aşşağıda vericegim.Umarım en kısa sürede cevap gelir :) Ismim: Ercan Erdem Yaşım: 16 Oynadıgım Oyunlar: LoL - Dota 2 ve benzeri oyunlar hariç her türlü oyunları oynarım.(şu an GMOD,CS:GO,H1Z1,Don't...
  8. ErcanErdem

Sevdiğiniz Şarkılar

Wuhoo
  9. ErcanErdem

3 Temmuz şike bayramınız kutlu olsun

Güzel kardeşim şu forumda paylastıgın şey uygunmu ? Küfür ediceğim olmayacak. Adminler uyusun anca ... Anca beni uyarmayı bilsinler onlar.
  10. ErcanErdem

3 Temmuz şike bayramınız kutlu olsun

Şu forumda paylaştıgın şeye bak
  11. ErcanErdem

İşte beklediğiniz yaz eğlencesi işte beklediğiniz survival

Diğer sunucular ile bir fark göremiyorum.Aynı eklentiler.Aynı amaç ...
  12. ErcanErdem

Serverde Crash veren Kod

UnioAntiCrash Plugini çokj işine yarar :koyun:
  13. ErcanErdem

BAKIN

Katılıyorum :creeper:
  14. ErcanErdem

TTNET NEDEN BÖYLE

Superonline malesef mahallemizden geçmiyor :/ Ankarada oturmama rağmen :( Ankara'nın tam ortasındayım...
  15. ErcanErdem

TTNET NEDEN BÖYLE

Yasak ama küfürleri sonuna kadar hakediyor bu ttnet !
  16. ErcanErdem

TTNET NEDEN BÖYLE

Internetime başka kimse bağlanmıyor sadece bilgisayarımdan ben kullanıyorum.Internet 'den bek anlamam yardımncım olurmusunuz neden böyle yav ?
  17. ErcanErdem

TTNET NEDEN BÖYLE

ARKADSLAR AYLIK 70 LİRA SINIRSIZ TTNET BAĞLANTIM VAR. FAKAT SADECE AYDA 1 KEZ ÇOK HIZLI OLUYOR ODA 1 GÜNDE HIZI BİTİYOR -(HİÇBİR OYUN VEYA BAŞKA BİŞEY İNDİRMEME RAĞMEN) CS:GO OYNUYORUM PİNGİM Bİ ANDA 622 VEYA DAHA ÜSTÜ OLUYOR TTNET NEDEN BÖYLE ŞEREFSİZİLİK YAPIYOR !!1edit: 360P Film bile...
  18. ErcanErdem

Gnarla Gurme Gurme 1-Pankek

Teşekkürler bende böyle bir yemek yapmayı planlıyordum ve önüme sizin konunuz geldi bi anda.
  19. ErcanErdem

AuthMe 1.8.x için çalışmıyor , onun gibi başka bir plugin var mı ?

http://www.spigotmc.org/resources/authme-reloaded.6269/ bunu denermisin ?
  20. ErcanErdem

:D Avril Lavigne candır <3

:D Avril Lavigne candır <3
  21. ErcanErdem

Birlikte takilabileceğim arkadaş

Yaş 17 Sorun olmassa gel birlikte Cs:go Oynayalım Skype: Ercan-Erdem06 veya minecraft veya gmod veya başka bgir oyun :D bende kendıme takım arıyorum.
  22. ErcanErdem

ase

ase
  23. ErcanErdem

Serverimde Fps Sorunu

Sunucunda çok fazla IşıkTaşı - Redstone devresi gibi bloklar kullandıysan doğal.
  24. ErcanErdem

slm cnm mrb mbr

slm cnm mrb mbr