Arama sonuçlarınız

1. ErcanErdem

OYUN TAKIMI ARIYORUM

Sohbet edicek,çeşitli oyunlar oynayacak bir klan yada grup arıyorum.Kendim hakkımda bilgileri aşşağıda vericegim.Umarım en kısa sürede cevap gelir :) Ismim: Ercan Erdem Yaşım: 16 Oynadıgım Oyunlar: LoL - Dota 2 ve benzeri oyunlar hariç her türlü oyunları oynarım.(şu an GMOD,CS:GO,H1Z1,Don't...
  2. ErcanErdem

TTNET NEDEN BÖYLE

ARKADSLAR AYLIK 70 LİRA SINIRSIZ TTNET BAĞLANTIM VAR. FAKAT SADECE AYDA 1 KEZ ÇOK HIZLI OLUYOR ODA 1 GÜNDE HIZI BİTİYOR -(HİÇBİR OYUN VEYA BAŞKA BİŞEY İNDİRMEME RAĞMEN) CS:GO OYNUYORUM PİNGİM Bİ ANDA 622 VEYA DAHA ÜSTÜ OLUYOR TTNET NEDEN BÖYLE ŞEREFSİZİLİK YAPIYOR !!1edit: 360P Film bile...
  3. ErcanErdem

KLAN // GRUP ARIYORUM

Merhaba arkadaslar.Kendi bir takımım vardı fakat bazı nedenlerden dolayı artık konusmuyoruz.Yaklaşık 4 aydır da tek başıma takılıyorum.Sohbet edicek,çeşitli oyunlar oynayacak bir klan yada grup arıyorum.Kendim hakkımda bilgileri aşşağıda vericegim.Umarım en kısa sürede cevap gelir :) Ismim...
  4. ErcanErdem

GRUO // KLAN ARIYORUM

Hepinize merhaba arkadaslar.Konum yanlış yere açıldıysa kusra bakmayın.Kendime bir oyun takımı(Klan) arıyorum.Kendim ile ilgili bilgileri aşşağıda vericeğim.Umarım klanına alan olur.. İSMİM : ERCAN SOYADIM : ERDEM YAŞ : 16 SKYPE ADRESİM: ercan-erdem06 KENDİME BİR OYUN TAKIMI ARIYORTUM...
  5. ErcanErdem

Sunucu Tanıtımı YARDIM

Arkadaşlar yaklaşık 3 gündür sunucumun tanıtım konusunu açıyorum fakat onaylamıyorlar.Kurallara uyumlu bir konu yaptım fakat onaylamıyorlar.Neden ?
  6. ErcanErdem

AnatoliaGaming || SkyBlock Sunucusu || 1.7.X || Herkezi BEKLERİZ

Öncelikle şunu demeliyim ki sunucumuzu açmamızın amacı KESİNLİKLE vip satıp para kazanmak değildir.Sunucu açma fikrimiz çoktan vardı fakat gerekli sebeplerden dolayı açamıyorduk.Ve sunucumuz KESİNLİKLE kapanmayacaktır. 3 GB Ram - 30 SLOT Gelişmiş Skyblock eklentileri Şuanlık sunucumuzda...