Arama sonuçlarınız

1. K

konu devredildi

Tanıdım Kop Gel Benim Sw :D
  2. K

konu devredildi

Kurucu: NewSurvival :Kurbandark67 Mimar: xlson Rehber: güneyfener Rehber: xilefian DenemeRehber: hakyolunca Nether Sıfırlanmıştır.
  3. K

Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

spawnda pasif moblara giderken AVM yazıyo ışık taşlarıyla onu alcan portala içine gir spawnlanma yei var etrafından sular akıyo oraya ısınlancak oyuncular spawna doru bakarak marketin adıda Kurbandark A.V.M olacak Teşekkürler...
  4. K

Minestove Survival Ve Daha Fazlası - Oyna.Minestove.Com - www.Minestove.Com

Murat Marketimi 4 ay oldu hala portala alcan benim marketimi alsadın 4. sırada olcaktı yapısı güzel sen beğenmiştin tamam alcam dedi ondan sonra da bişe demedin stn
  5. K

konu devredildi

Spawnın Dynmap Tan Bir Görünümü Arkadaşlar http://i.hizliresim.com/VVY3nR.jpgAlım Yoktur ArtıkTrablus Banlanmıstır Sebep Hile (Sınırsız !!! )
  6. K

konu devredildi

Servere Usta Mimarımız Ve Değerli Valimiz Bu Hafta Sonu Allien Spawner Merkezini Aktif Edicekler İnşallahFacebook Sayfamı Arkadaşlar Her Türlü Gelişme İçin Takipte Kalın https://www.facebook.com/NewSurvival.nitrado.net
  7. K

konu devredildi

ram 8 gb oldu :)
  8. K

konu devredildi

Server Slotu 52 kişi yükseltilmiştir ram yükseltilmiştir server süresi 90 gün dağa uzatılmıştır +50 Gold Vip Çekilişi
  9. K

konu devredildi

Rehber Alımı Başlamıştır Rehberler Oyunculardan Seçilecek En Fazla Online Olan Oyuncu DenemeRehber Olacak Zamanla Rütbesi Artacak Servere Girer Girmez Rehber İsteyen Olursa Vermem Gelsin Oyuncu Olarak Oynasın Online Sine Oyunculara Karşı Davranışına Bakarak Alcam Kardeşim SS Attın İçin Sana Çok...
  10. K

konu devredildi

Sağol Online Artınca Dağada Süper Olacak Online Arttıkça Slotta Artaçak İyi Forumlar
  11. K

konu devredildi

Server Harika Dostum :D
  12. K

NorthCrow - Survival 1.7.2 - İP : northcrow.biz

Kesin xrayı diyordur :D yada kill aura :D
  13. K

NorthCrow - Survival 1.7.2 - İP : northcrow.biz

Servere Mob Kestikce Para Kazanma Eklermisin Plugin Eklemeye Çekiniyorsan Nitrado Ticket At Sağlam Sorunsuz Atar Sana Market Yapmısın Ama Hiç Bişe Alamıyoz Fakirlikten Viplere Verdin Parada Sadaka Gibi Ekle Artık Sunu !!!!! B)