Arama sonuçlarınız

1. ErhanERT

hort (hayırlı olsun :D)

hort (hayırlı olsun :D)
  2. ErhanERT

Yardım 100 mbip dow+ uploadla minecraft server kurulur mu

Merhaba, evet kurulur lakin sunucunuzu sürekli aktif tutabilmeniz için bilgisayarınızın daima aktif olması gerekmektedir. (Eğer ki evinizde bulunan bilgisayarı sunucu olarak kullanmak istiyorsanız) Ek olarak internet sağlayıcınızdan statik ip talebinde bulunmalısınız ki, ip değişimi olduğunda...
  3. ErhanERT

Summonlandım.

Summonlandım.
  4. ErhanERT

Yardım ASkyblock mob sorunu

Bu daha kolay olabilir; "/mv modify set monsters false"
  5. ErhanERT

Yardım Minecraft Gui Shop Plugini İzin Yardım

Pluginin kendi sayfasında bulunan perm listesi şu şekildedir. Guishop.admin permini kendinize vererek sorunu tekrar kontrol edin. Permissions: guishop.use - Allow use of /shop. guishop.reload - Allow use of /guishop reload guishop.shop.[shopName] - Allow access to specific shops guishop.shop.*...
  6. ErhanERT

Yardım PlaceholderAPI

Placeholdersapi'yi klasörünü silip son sürümünü tekrar kurun ve Belirttiğim komutları tekrar girerek deneyin lütfen. Aynı şekil ASkyBlock pluginini de baştan kurun.
  7. ErhanERT

Yardım Mob ve animals spawn sorunu yardım lazım !

Sorunun sebebi ve çözümü; Sorun essentials configinde yapılmış birkaç yanlış ayar sebebiyle zuhur etmiştir. Config sıfırlaması ardından sorununun çözümlendiği gözlemlenmiştir.
  8. ErhanERT

Erhan#0001 eklerseniz yardımcı olabilirim hızlıca.
  9. ErhanERT

WG'lediğiniz alanda başka bir WG mevcut mu? Eğer mevcut ise; /rg setpriority boss 1 /rg setpriority wgisimi 0 ardından boss alanı için yeniden bu /rg f boss mob-spawning true komutu girerek deneyin.
  10. ErhanERT

Yardım Skyblokcy Ada Sorunu

Merhaba, ASkyBlock configinizi açın ve aşağıda belirtmiş olduğum kısımı bulun ve 400'e ayarlayın. Standart: distance: 200 Değiştirilmiş: distance: 400
  11. ErhanERT

Yardım Minecraft-Server Durma Sorunu

ExploitFixer plugininiz güncel değil sanırım. Güncel değil ise BU ADRESTEN lütfen güncelleyin.
  12. ErhanERT

Yardım WorldEdit ve WorldGuard | Wgli kısımda bazı blokların kırılmasını açmak.

Merhaba yanlış bilmiyorsam, blok ID'leri de kullanılabilir. "Tall_Grass ID: 31" bu id'yi ekleyip tekrar deneyin. Komutu birde bu şekilde girmeyi deneyin: /rg flag <bölgeadı> allow-block-break leaves, 31
  13. ErhanERT

Yardım serverimde itemler düşmüyor

Merhaba Plugin listenizi atabilir misiniz?
  14. ErhanERT

Yardım Tab mı TitleManager mi

TAB pluginini şiddetle öneririm. Her konudan yenilikçi ve oldukça güzel bir plugin. Scoreboard için ise önerim, TitleManager yönündedir.
  15. ErhanERT

Yardım PlaceholderAPI

Sunucunuzu durdurun. PlaceholderAPI'yi klasörünü ve jarını silin ve tekrar sunucunuza BU SİTEDEN (BURAYA TIKLA!) indirin. Sırasıyla girilecek komutlar: /papi ecloud download Vault /papi reload /papi ecloud download ASkyBlock /papi reload
  16. ErhanERT

Yardım Geçersiz Oturum Sorunu

Bu ayarı yapmadan önce sunucunuzu durdurun. Ayarı harfiyen tekrar yapın. Dosyayı CTRL+S yaparak kaydedin ve sunucuyu başlatın.
  17. ErhanERT

Yardım [ÇÖZÜLDÜ]GroupManager Taglar Gözükmüyor[ARŞİV]

Essentials'ınızın configin de bulunan Essentials Chat bölümünü atar mısınız?
  18. ErhanERT

Yardım Geçersiz Oturum Sorunu

server.properties içerisinden "online-mode: true" olan kısımı "online-mode: false" olarak düzeltin ve kaydedin ardından sunucunuzu yeniden başlatın. Geri dönüşünüzü bekliyorum.
  19. ErhanERT

Yardım [Titlemanager]Scorboard a Para Birimi oluşturma [İridiumskyblock]Chatteki Level e Birim Ekleme

İridiumSkyblock için ada levellerini ASkyblock'daki gibi kullanamazsınız ne yazık ki. İridium buna izin vermesiyle birlikte Essentials Placeholders'ı düzgün çalıştıramamasından ötürü, bunu farklı Chat (Chatty) pluginlerin de çalıştırabilirsiniz. İridiumSkyblock Ada Level Placeholders: /papi...
  20. ErhanERT

PLAY.REOCRAFT.ORG- Jeneratör Sistemi - Şans Kutuları - Tılsım Sistemi - Yüksek Performans [1.8 - 1.16]

Başarılar dilerim. Umarım istediğiniz yerlere ulaşırsınız. :)
  21. ErhanERT

Yardım vipzero plugini hatası acil yardım

Konsol ile çalışıyorsa ve konsolu çarpıya basıp yani direkt kapatıyorsanız, son save'ini almadığından ötürü yaptıklarınızı geri atabilir. Konsola stop yazıp ardından yeniden başlatın.
  22. ErhanERT

Yardım Essentials repair komudu

# Allow repair of enchanted weapons and armor. # If you set this to false, you can still allow it for certain players using the permission. # essentials.repair.enchanted repair-enchanted: true Essentials Configinize girip bu bölümü bulun. false ise true yapın