Arama sonuçlarınız

1. suatali

Minecraft TeknoMC Builder Rehber Aranır Ayrıntı İçerde

Builder İçin Ad:SuatAli Soyad Veremem Skype [email protected] KomutBilgi %90
  2. suatali

JustPvP Efsane Geri Döndü.Alımlarıyla

iDarkoPvP_ Whitelist e ekle Mod olurum veya builder
  3. suatali

78.169.54.119 Koş Koşşş Alım vardır

ALIM VARDIR HEMEN GEL HAKKINI KAZAN SERVER İP: 78.169.54.119 ÇOK GÜZEL PLUGİNLER HZR MAP SADECE YETKİLİLER EKSİK !! ADMİN,MODERATOR,BUİLDER,REHBER VE REKLAMCI!!
  4. suatali

Alım Vardır 78.170.16.225

şimdi girebilirsin
  5. suatali

Alım Vardır 78.170.16.225

78.170.16.225 KOŞŞ ALIM VARDIR MODERATOR BUİLDER REHBER REKLAMCI !!!
  6. suatali

★ Minesonic ★ ⟫ [Ücretli] Yetkili Alımları !

builder Alımı İçin: Ad:SuatAli minecraft: bilgi: %90 wg we : %95 skype:suatali5 aktiflik:4-8 saat arası oyuncularla aran nasıl: Çok Ama Çok İyi Davranırım Oyundaki Adım AliRG
  7. suatali

Yeni Açılan SERVERDE HER TÜRLÜ ALIM VARDIR ÖNCELİKLE PLUGİNER

Admin Formu Adınız :SuatAli (Zorunlu Deyil)Soyad: Yaş(Bilgi Önemli Yaşta Sıkıntı Yok) :14 Komut Bilgisi % :%95 Skype (Facede Olur) :Skype veririm suatali5 Online Süre 1 ve 4 saat arası Admin Formu Adınız :Suat Ali (Zorunlu Deyil)Soyad: Yaş(Bilgi Önemli Yaşta Sıkıntı Yok) : 14 Komut Bilgisi %...
  8. suatali

AnkaraCraft Alımlar 1.7.2

ben gelirim
  9. suatali

PlaneCraft Yetkililerini Arıyor!

Server İp Adresini Veriyorum Mod alımı bitmiştir henüz 4 slottur server 5.62.126.80:11000 İp adres
  10. suatali

1.7.2 :) serverin versionu
  11. suatali

Moderator ad ve soyad:Suat Ali Durkaya Skype:suatali5 yaş:14 komut bilgin:%90 neden biz: Sizin Serveri Tercih ettim.
  12. suatali

✩ Bitti ✩ ✔ Alım Bitti ✔ ✌ Admin ✌ Pluginer ✌ Builder ✌ Rehber ✌ ♋ Dev Açılış Haziran'ın 1'inde De ♋

İsim:SuatAli Soy İsim:Durkaya Yaş:13 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun:2 Seni Seçme Sebebimiz:İyi Bir Builderimdir. Komutlardan Ve Pluginlerden Anlıyormusun:Pluginden %70 anlarım Komuttan %60 wg wg den %90 Buildin İyimi:İyidir Oyuncularla Aran Nasıl: Oyuncuyla Aram Çok İyidir
  13. suatali

☾✯SaladinCraft☾✯YETKİLİ☾✯ALIMI☾✯ACİL☾✯HER YETKİ VAR☾✯

ADINIZ SOYADINIZ =SuatAliDurkaya YAŞINIZ(okadar önemli değil)=13 KAÇ SENEDİR MC OYNUYORSUNUZ=2 KAÇ SAAT AÇIKSINIZ=2-8 arası BİZİ HİÇ DUYDUNUZ MU (MERAK ETTİM :D ) =hyr SERVERİMİZE MADDİ BAĞIŞ YAPABİLİRMİSİNİZ (BAĞIŞ)=yapamam DAHA ÖNCE NERDE GÖREV YAPTINIZ=kendi serverimde VE İSTEDİĞİNİZ YETKİ...
  14. suatali

IM a PRISON | Türkiye'nin Ilk ve Tek Prison Sunucusuna Alimlar Basladi!

Mimar Olmak İstiyorum Ekledim Skypeden
  15. suatali

Hamachili Server Alım Vardır.

25.40.204.58 Builder Alımı Rehber Alımı Admin Alımı Pluginer Alımı Tüm Alımlar Vardır. Eğer Gelmek İstiyorsan Hamachiye Katıl Sunucuya Gir Sorgu Yapcaklar Bittikten Sonra Artık İstediğin Yetki Senin Oluyor. Agalar-1 Agalar-2 Hepsinin Şifresi 123 ; tür... Yaş Sınırı: +10
  16. suatali

Technic Launcher Oynayacaklar Konuya !!!

Skype Ekle: suatali5 :D Burdan Msj Atsanız Daha Etkili Olr
  17. suatali

85.97.19.35 Koşşşş

kardeşim sorun deil ipsini değiştiririm serverin zaa xd
  18. suatali

SuperOfCraft Alımı

Builder: Ad Soyad:SuatAliDurkaya Yaş (+13):15 Online Süreleriniz:hafta içi 2-4 hafta sonu 9-4 Skype Adresiniz:suatali5 Oyuncularla Aranız:Çok İyidir Yaptığın Builder(Resim):Oyunda Gösteririm Neden Seni Seçmeliyiz: Builderliğim %98% dir
  19. suatali

85.97.19.35 Koşşşş

şimdi gir kardeşş servere Noluyo Lan
  20. suatali

85.97.19.35 Koşşşş

85.97.19.35 Koş Alıml ıServver
  21. suatali

Minecraft Türkiye Yetkili Alımları Sıfırlandı...

1.7.x Sürüm Budr Server Yeniden Aktif