Arama sonuçlarınız

1. K

[YARDIM-SK] Chest,Taş,Place,CancelEvent?

Teşekkürler!
  2. K

on block place chest: cancel event ama bunu sadece taşta engellesin
  3. K

Selamlar sizden Skript Kodu Rica Edicektim. Taşa Chest koyunca iptal etmesini istiyorum nasıl yapabilirim.
  4. K

[YARDIM-SK] Chest,Taş,Place?

Selamlar sizden Skript Kodu Rica Edicektim. Taşa Chest koyunca iptal etmesini istiyorum nasıl yapabilirim.
  5. K

Bütün Pluginler

Kaç Tane Olduğuna Akıl Ermez.
  6. K

[YARDIM] Java Money Kodu?

Her ikisinide Ekledim Yanlız Bana Parayı Alma Değil Sadece Essentials /money yazınca Çıkan Değeri /bilgi yazınca Paranız = /money değerinin çıkmasını istiyorum
  7. K

Çalışmadı kodu yazınca hata veriyor konsolda http://i.hizliresim.com/5kAmXj.png
  8. K

Hayır Hayır Ayrı Bir Para Plugini İstemiyorum. /bilgi Yazınca Oyuncunun Kaç Parası Olduğunu Göstericek Essentials economy, Vault Arkadaşlar Şuna Ekleyebilir misiniz Lütfen. package me.server.pvp; import org.bukkit.Bukkit; import org.bukkit.ChatColor; import org.bukkit.command.Command; import...
  9. K

Merhabalar Serverimde Skript Kullanmak Istemediğim için Plugin Yapmak İstedim.Yanlız Bi sorun var Javadan Pek Anlamam. /bilgi Yazınca oyuncunun Parasını Göstercek Bir Java Kodu Verebilirmisiniz? Örnek: Oyuncu /Bilgi Yazdı Chatta Paraniz: 30TL Dedi. Teşekkürler...
  10. K

[YARDIM-SK] Dünyaya Gidince Kod Girme?

Merhaba Arkadaşlar "World2" isimli bir Dünyaya 3 oyuncu girince Konsoldan komut Girdirmeyi ve Komut Girdikten Sonra Oyuncular Çıkana Kadar Tekrar Girmemeyi yapabilir misiniz? Örnek: World2 İsimli Dünyaya 3 Kişi Girdi Ve Konsoldan /KomutX Komutu Girdi. Ama 3 Kişinin Ardından Başka Bir 3 kişi...
  11. K

[Yardım] Skript Yardım Lütfen

Merhaba Arkadaşlar "World2" isimli bir Dünyaya 3 oyuncu girince Konsoldan komut Girdirmeyi ve Komut Girdikten Sonra Oyuncular Çıkana Kadar Tekrar Girmemeyi yapabilir misiniz? Örnek: World2 İsimli Dünyaya 3 Kişi Girdi Ve Konsoldan /XYZ Komutu Girdi. Ama 3 Kişinin Ardından Başka Bir 3 kişi World2...
  12. K

[YARDIM] PacketListenerAPI Konsol Hata?

Merhabalar Packet Listener Api de Şöyle bir Hata Var Ne Yapmam Gerekli Lutfen Yardım edin b45e9b [20:44:04 WARN]: java.lang.NoSuchFieldException: a [20:44:04 WARN]: at java.lang.Class.getDeclaredField(Unknown Source) [20:44:04 WARN]: at...
  13. K

[SK-YARDIM] 2 Komut Aynı Yerde?

Json Kodu alt alta Yazınca Bozuluyor
  14. K

Teşekkürler Mantığınıza Hastayım <3 Aynı line içinde 2 komut yapmayı bilende varsa yazabilirmi lütfen
  15. K

Selamun Aleykum execute console command "/komut1 /komut2" Aynı tik içine 2 komut Nasıl Koyabilirim. Teşekkürler.
  16. K

Balon Nedir ?Koruması nasıldır?

Bi aralar Birileri 10 tl satıyordu heralde Koruması Moruması var diye Keklemiştir milleti Keklediği Kadar
  17. K

Bu skript lag yapar mı ?

Evet Olur.
  18. K

[ÇÖZÜLDÜ] BungeeCord Hata?

Çok teşekkür Ederim Sorun Çözüldü
  19. K

[ÇÖZÜLDÜ] BungeeCord Hata?

Merhabalar BungeeCord Açınca Şöyle Bir Hata Geliyor Anlayan Var ise Yardım Edebilir Mi Rica Etsem?
  20. K

[Çözüldü] Buton Tıklayınca Komut.

Merhaba Arkadaşlar Butona Sağ Tıklayınca % ihtimalle Komut Nasıl Girdirebilirim Skript İle. [Elindeki Buton Değil Bloğun Üstündeki Butona] Teşekkürler.
  21. K

Istek Skript

Yanlız O Önderdiğiniz SKript Bende Çalışmadı
  22. K

[SK] Istek ...

Lütfen Yapabilir Misiniz? Yardım Edebilir Misiniz?
  23. K

[SK] Istek ...

Op derken çokmu zararlı lagmı yapar
  24. K

[SK] Istek ...

Teşekkürler Denemedim Ama Çalışacağından Eminim.
  25. K

[SK] Istek ...

Permissionlu Yapabilirmisiniz?