Arama sonuçlarınız

1. C

amazondan razer

amazondan razer klavye ve mouse alacağım ve ürünü almadan önce gümrükten geçmesi için vergisi alınıyor ama ürün yine de gümrükten geçmesse nasıl iade alırız? ve parayı verdik ve ürünün vergisini almadılar %20lik vergiyi nasıl para iadesi alırız ve amazonda Türkiye'ye razer blackwidow chroma...
  2. C

kulaklık ve hoparlör

ben müzik dinlerken sesin hoparlörden skypeden çağrı yaparken kulaklıktan gelmesini istiyorum.laptoptan oynuyorum bi yandan müzik dinlerken bir yandan çağrıda konuşmak istiyorum nasıl yapacağım?
  3. C

mp4ü mp3e çevirme

ben müzik arşivi yapıyordum ve hepsini mp4 olarak indirmişim.telefonum mp4ü desteklemiyor.toplu şekilde hepsini nasıl mp3e çevirebilirim?teşekkürler
  4. C

Mouse Önerisi

bugün mousem yandı.everestdi.kimseye everest önermem öncelikle. ve bana 200tlye kadar güzel ele oturan bir mouse lazım
  5. C

Yardım Minecraft chat 2 ad var, chat sorunu

şöyle bir sorun oldu nasıl çözebiliriz gri yazının çıkmamasını istiyoruz neyden kaynaklı?
  6. C

essentials kit

eskiden bir plugin vardı hala var mı bilmiyorum oyun içinden kitleri ayarlayabiliyorduk isimini verebilir misiniz
  7. C

everest sm700

geçen sene almıştım bu günlerde ışığı sönüyor hareket ettirmeyince ve sadece kırmızı ışığı yanıyor diğer renkler bazen yanıyor neyden kaynaklı çözümü bilen var mı
  8. C

[YARDIM]GroupManager

Selamlar serverde oynarken bir anda çöktü ve açtık baktık prefixler yetkiler her şey gitmiş manuadd yazınca böyle oluyor manload yazınca ise böyle oluyor loglara baktık ve [23:06:12] [Server thread/ERROR]: null org.bukkit.command.CommandException: Unhandled exception executing command...
  9. C

İnternal Server Error

Merhaba Arkadaslar bugün serverde bir hata meydana geldi serverden çıkıp girince "Internal Server Error" diyor ve oyuncular oyuna giremiyor spigot sürümü balon korumalı olan 1.7x 1.8x [02:01:04] [Server thread/WARN]: Failed to handle packet for /78.161.120.116:52473...