Arama sonuçlarınız

1. purehero

Skyp BatuhansKaraagac Ekle Konusalım :)

Skyp BatuhansKaraagac Ekle Konusalım :)
  2. purehero

Yeni Sw Ve Build Takımı Alımı

GÜNCEL + Whatsapp İletişim Özelden Gönderirseniz İyi Olur
  3. purehero

Factions Serverimizde Alımlar Başladı Pro Buildi Pro Pluginerliği İyi Olanlar İçeri +15 Yaş Sınırı

Ad batuhan SoyAd Karaagac Yaş 15 Skype Batuhanskaraagac Mikrofonun Varmı var Kaç Tane Serverde Builderlik Yaptın saymadım build takımım var Kaç Tane Serverde Pluginerlik Yaptın pluginle urasmam ama scripter ve pluginer arkadaşım var Buildin Nasıl merak ediyorsan deneyebilirsin Pluginerliğin...
  4. purehero

Yeni Sw Ve Build Takımı Alımı

Merhaba Ben Batuhan Bu Yakında Birden Cok İş Aldım Ve Yaptım Ve Şimdi Zamanı Geldi Diye Düşünüyorum Build Takımı Kuracam HardEarth Build Team Neden Böyle Bir İsim Diye Sorarsanız. ''Sert Toprak Build Takımı'' Build Takımımız Tamamen Orta Çağ Çalışacak Örnek' Dağlar Ve İçinde Şehirler Yer Altı...
  5. purehero

Build Takımı Kuruyorum HardEatrh Build Team Katılmak İçin Şartlar Aşağıda

Merhaba Ben Batuhan Bu Yakında Birden Cok İş Aldım Ve Yaptım Ve Şimdi Zamanı Geldi Diye Düşünüyorum Build Takımı Kuracam HardEarth Build Team Neden Böyle Bir İsim Diye Sorarsanız. ''Sert Toprak Build Takımı'' Build Takımımız Tamamen Orta Çağ Çalışacak...
  6. purehero

sw premium değilki (anlamadım lan)

sw premium değilki (anlamadım lan)
  7. purehero

pluginer.mimar.denememoderator.rehber.reklamcı.yani her alım içeri

Ad,SoyAd batuhan ******** Yaş 15 Kaçyıllık o yetkiyi yaptın: 3 Neden İstiyon : YArdımcı Olmak Vı Sıkıntımı Gidermek İÇin Skype var mı : var Mikrofon var mı apple ıphone5s kulaklık+mikrafon Sunucu Ne KataBilirsin güzellik Kurucunun sözünün dinlicenmi: dinlerim tabikide ;D Neden Olmak istiyon...
  8. purehero

Yaw Bekleyemem Beta Olarak Açın Bişi Yapın :D Bi Oynayalım Ya

Yaw Bekleyemem Beta Olarak Açın Bişi Yapın :D Bi Oynayalım Ya
  9. purehero

Bilgisayarı D:

Bilgisayarı D:
  10. purehero

._. Bozdum Galba :J

._. Bozdum Galba :J
  11. purehero

Merhabalar Efinim Oyunbaz.Networku 4 Gözle Bekleyen Ben Çok Yakıda Lafını Duydum Ve Dahada Merak...

Merhabalar Efinim Oyunbaz.Networku 4 Gözle Bekleyen Ben Çok Yakıda Lafını Duydum Ve Dahada Merak Etmeye Başladım (Ne Zaman Açılacak laa :D ) Sunucudan BjkMarlin Hani Vıp++
  12. purehero

Sunucusuna Builder Arayan Ve Denemek İsteyen Varsa Bu Konuya :)

Selam Sunucuna Builder Arıyosan Ben Varım tabii ki İstersen. Önce Dene Sonra Al Eminimki Beğeneceksin Genelde Mediavel Ve Eski Tarz Build Yapmayı Severim Bu Aralar Canım Çok Sıkılıyor Ve Birden Fazla Projem Var Yarısı Bitirdim Ve Yeni Projeler Yapmak İstiyorum. Adım Batuhan Yaşım 15 Tarzım...
  13. purehero

MINEVIAN {Builder} Alımları --SON BAŞVURU: 31.08.2016--

Yaşınız: 15 Skypeniz:BatuhansKaraagac Kendinizi derecelendirin (10 üzerinden): 7 Kendinizi bir kaç cümle ile tanıtın: 15 Yaşındayım Okuyorum Kendime Builderlik Konusunda Güveniyorum Yapamayacağım Şeyler Var Ama Hepsinin Üstünde Çalışıyorum Basitleştirmeye Çalışıyorum Mediavel Çalışırım Orta Çağ...
  14. purehero

TurkeySurvival Yetkili Arıyor !

Buılder : Ad : Batuhan Minecraft Nickname : BatuhanKaraagac Yaş : 15 Skype : batuhanskaraagac WE-WG vb. Bilginiz : World Edit World Guard Bilgim Bence %65 %70 arasında ama tabi Bilmediğim Komutlarda Var Sky Adresini Verirsen Yatığım Devam Ettiğim Çalışmaların Fotoraflarını Atabilirim :)
  15. purehero

Faction sunucu için skripter Alımı

Tamam Ben Ona Söyleyecem :) Kolay Gelsin
  16. purehero

Faction sunucu için skripter Alımı

merhaba Kadir Cegiz Scripter Bi Tanıdığım Var Hepsi Kendine Özel Onu Sana Yönlendirmemi İStermsin Builder Gerekiyorsa Beni Denemen Gerekiyor :) Tabi İstersen
  17. purehero

AÇILACAK OLAN SUNUCUYA 4 ADMİ ALACAM BU SEÇİMİDE HIZLI OLAN KAZANIR

Hamachi Ağına Katılan 4 Kişi Admin Alınacaktır Koşun !!! ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre 123 ad : trytmp şifre...
  18. purehero

MediavelCraft - Yetkili Alım - Faction sunucu - Yakında HUB -

ARKADAŞLAR IP: MediavelCraft.nitrado.net Gelin Sizi Bi Deneyelim Sonra Olursa Başlayın Okey
  19. purehero

Seni AlBİLİRİM Senide Alabilirim
  20. purehero

Merhabalar Arkadaşlar MediavelCraft Sunucumuza Yetkili Alımı Yapacağız Alacağımız Yetkililer Sunucuda 7/24 Durmasını İstiyoruz Ama Tabikide Kimse Okadar Durmaz. Saat Başı Sunucuya Girerek Kendini Göstermesi Oyununu Oynamasını İstiyoruz. Sunucu Kapasitesi 175 Kişilik Ve 1 Ay Maddi Sıkıntı Yok...
  21. purehero

PVP Server Yetkili Alımları | Admin , Rehber , Mod |

Merhaba Hala Bi Admine İhtiyacın Varsa Ben Olabilirim Yaş 15 Saygılı Ve Türkçeyi Düzgün Konuşurum. Adım Batuhan Yakında Adminlik Ve Panel Ortaklım Olmuştu Hatta Sunucu Açık Ama Şu Anda Mimarlar Çalışıyor Boşta Olduğumdan Dolayı Sizinle Çalışabilirim.
  22. purehero

||DarkSurvival|| 1.7x/1.8x //AçıkArttırma//SanalMarket//Köylü//İpeksi//18.06.2017 12:00 Online !!

Nitrado Bi Rezalet makineleri Çok Yavaş Bence BatıHosta Geçin
  23. purehero

AÇILACAK SUNUCU İÇİN ÖN DENEME KADRO

Merhaba Ben PureHero (Saf Kahraman) Evde Bu yaz tatilinde Ne Yapsam Diye Düşünürken Birden Aklıma Minecraft'ta Neden Sunucu Açmıyorum Dedim. Ve Düşündüm Mantıklı Geldi. Ama Güzel Ve Professional Bi Sunucu Olmasını İstiyorum. Bundan Dolayı Alımı Erken Yapıp Ön Sunucuda Denemek İstiyorum...
  24. purehero

Açılacak Sunucu İçin Ön Deneme KADRO

Merhaba Ben PureHero (Saf Kahraman) Evde Bu yaz tatilinde Ne Yapsam Diye Düşünürken Birden Aklıma Minecraft'ta Neden Sunucu Açmıyorum Dedim. Ve Düşündüm Mantıklı Geldi. Ama Güzel Ve Professional Bi Sunucu Olmasını İstiyorum. Bundan Dolayı Alımı Erken Yapıp Ön Sunucuda Denemek İstiyorum...