Arama sonuçlarınız

1. Ç

AntikaCraft - 500 Slot - ADMİN ALIMI ACİL

İsim:Çağan Soyisim:Cengiz Yaş:15 Skype:kod_123_kod Kod Bilgisi:ya minecraftın bütün komutlarının %95 ini biliyorum İyi Günler :D :D :D :D
  2. Ç

Alım var builder moderator vb.

Moderoterde süperim g we süper builderede yardım ederim iyi günler :)
  3. Ç

Sunucuma yardımcı aranıyor.. Heroes of Minecarft

isim: Çağan Soyad:CENGİZ Yaş:14 skype Live : kod_123_kod Buildim acayip süper bi banada baksan
  4. Ç

Succescraft Alımları Başladı !!!

Eeee zaten Dolu
  5. Ç

[ACİL] Faction Servere Builder Alımı.

Ben Olurum Skype Live:kod_123_kod
  6. Ç

Succescraft Alımları Başladı !!!

Admin Formu: Adınız:Çağan Soyadınız:CENGİZ Yaş:16 Plugin Bilginiz:10/10 Oyuncuya Davranışınız :İYİ KÜFÜR ETSE BİLE MUTE ATARIM...
  7. Ç

Uludağ # NETWORK | Yenileniyor | HER TÜRLÜ ALIM!

Tam ad:Çağan Cengiz Yaş(+15 tercihi):16 Skype:kod_123_kod Komut bilgisi:10/10 wg we Oyuncularla ilişki:süper Oyun hakkında bilgi:10/10 World-edit ve World-guard:10/10 Eğer builder olarak başvuru yapılıyorsa 1-2 resim:build olarak deil Admin Günlük online süresi(+4 tercihi):9-10 saat
  8. Ç

Serverimize sağlam mimar ve admin alınacaktır

Ad:Çağan Yaş:Cengiz Tecrübeleriniz:%95 her şeyi biliom Kod Bilginiz:Wg We VB. Builderlik yeteneğiniz: (serverde denenceksiniz yalan söylemeyin):10/10 Skype:kod_123_kod
  9. Ç

!TheFactiGames Yetkili Arıyor! Builder-Reklamcı-Pluginer!Hemen Başvur !

Adiniz-Soyadiniz: (*)Çağan Cengiz Yasiniz: (*)14 Skype Adresiniz (*)kod_123_kod Telefon No: (*)yok İstediğiniz Rütbe(Builder-Reklamcı-Pluginer)(*)Builder Yetkili olma sebebiniz:Güzel Server Yapma Ve Servere Oyuncu Çekip Daha Güzel Minecraft Oynama MC yi kac yildir oynuyorsunuz?: (*)minecraft...
  10. Ç

Sponsor Aranır!

Ben Olurum Ekliom
  11. Ç

Hub Sunucu // Alım

Ad*:Çağan Soyad*:Cengiz Yaş*:12 Yetkili olmak istediğiniz bölüm*:Buil(mimar) mimarım süper Örnek çalışmalarınız:http://www.minecraftdl.com/wp-content/uploads/2013/08/Master-of-the-Arena-Map.png
  12. Ç

UZUN SOLUKLU SERVERE YETKILI ALIMI

Ad:Çağan Soyad:Cengiz Yaş:14 Oyundaki nickin:Got_milk4 Ne zamandır minecraft oynuyorsun ?:5 sene Serverde hangi konumda olmak istiyorsun?:(reklamcı,admin,mimar vb.) Mimar Adminlik,reklamcılık veya mimarlık tecrüben ?Mimarım Çok Güzel 12-13 KERE Mimar oldum Kaç Saat Onlinesin:(ortalama bir saat...
  13. Ç

Builder Alımları

Ad:Çağan Yaş:14 Neler Yapabilirsiniz ?:Bütün Warpları ÜCRETSİZ YAPARIM Yaptıgınız Bir Yapının Resmi:https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQyyNzYe-FvPub5xxMWb1FaRQ0mJLuOc9iuayUpjl9fVmrNDwIf Arkadaslar Benim Sunucuda Size Verebileceğim Seyler Sunlar Ayrıcalık Olarak. 1)Builder Tagı...
  14. Ç

Admin Ve Builder Alımı Acil Lazımdır!

Ad:Çağan Soyad(ö.d):Cengiz Yaş(En Az 13!! En Az):15 Skype:kod_123_kod
  15. Ç

LiveMc Yetkili Alımları ...

İsim :Çağan Skype :kod_123_kod Yaşınız :12 akıl yaşta deil baştadır Yaşadığınız Ulke Ve İl :Türkiye--ankara Tecrubeniz Varmı :var Tecrubeniz Varsa Hangi Sunucular :LastDragon--playpower--g8nowtr---DrGamerSw Küfür Edermisiniz :Asla Etmem O bana söverse mute atarım mute atarım 10 dk sonra 30 dk...
  16. Ç

Hunger Games Server Pluginer,Builder Aliniyor

İsim :Çağan Soy isim :Cengiz Yas :15 Skype :kod_123_kod Builderlik Yetenegin [10/?] =10/9 Skype :kod_123_kod Mikrofon Varmi :varda ses az gelio Yaptigin Yapinin Fotosu:hiç fotorafını çekmedim ama warpları yapınca anlarsınız iyimi kotümü
  17. Ç

CilginTurk > Yetkili Alımları Basladı Builder Moderator Rehber Reklamci...

Admin: Ad:Çağan Soyad:CENGİZ Skype:kod_123_kod Yaş:14 Tecrube:5,5 yıldır oynuom oyunu ve tecrübem 10/10 Kod Bilgisi:wg ve we vs 10/9 %95 Kaç serverde yetkili oldun ve isimleri :8 sw de GamesPower---g8nower---diamonsdplay---lastdragon---playgames---3 tane daha açılmamiş sw de 25.125 bişy bir şey...
  18. Ç

TaySer Craft DarkRP Moderatör Arıyor!

Ben Olurumum Bilgim Çok Skype:kod_123_kod ekleeGerçek ad:Çağan Minecraft Hesabı:var ismim got_milk4 Hesabınız Orjinal Mi?: Evet/Hayır derken premium deil crack Kendinizden bahsedin:biri bana söverse direk ban atarım hiç uğrasmam adam gibi adamım Hoşlandığınız aktiviteler:minecraft hayatta kalma...
  19. Ç

Acil Builderr

ben olabilirim skype ye gel :D
  20. Ç

Plunden anlıyan ve Buildir Alımı Olacaktır ---->>>>

ekledim beni pluing iyi
  21. Ç

-[]- REKLAMCI ARANIYOR -[]- AYLIK 30 TL ÜCRET -[]- KALİTELİYİM DİYEN BUYURSUN -[]-

*AD:Çağan *YAŞ:12 akıl yaşta deil baştadır *SKYPE:kod_123_kod
  22. Ç

LastDragon.nitrado.net Veya 5.62.126.149:10800 Her türlü Alım Başladı İçeri Dal!

Ad:çağan Soyad:cengiz Yaş:12 akıl yaşta deil baştadır Skype:kod_123_kod Hangi Yetki Olacaksın:Builder Kaç Saat Onlinesin:hafta içi 4-5 hafta sonu 9-10 Bilgin:wg ve we vs. 10/9 biliom Oyundaki Nickin:got_milk4
  23. Ç

PrisonTurk - Türkiye'de İlk Ve Tek Olan Prison Server (10.10.2015) (Alım'lar Sıfırdan Aktif Edildi)

Ad :çağan Soyad : CENGİZ Tecrübeleriniz :12 sw de admin 14 sw de build 10 sw de mod 17 sw de rehber 12 sw de reklamci 13 sw de pluing yani nerdeyse bütün yetkileri aldım :D Oyuncuya Karşı Davranışınız :küfür asla etmem güldürürüm eğlendiririm çok isek gelirse oyuncuları kırmam evet yaparım...