Arama sonuçlarınız

1. Tiwister18Like

MemberNW Serverimiz aciliyor yepyeni bir Factions server yepyeni bussuru sey konumuzu okuyunuz

Dikkat bu yorumlar eski berbat serverimizeen kalmistir yeni serverimiz boyle olmucaktir
  2. Tiwister18Like

MemberNW Serverimiz aciliyor yepyeni bir Factions server yepyeni bussuru sey konumuzu okuyunuz

server çalındı şu an nitradoyla konuşuyorum geri almak için
  3. Tiwister18Like

shafuq benm orda ben kufur etmiştim sonra o yorumu yazan cocuktan ozur diledim cok özür dilerim
  4. Tiwister18Like

Dragonborn Factions! 1.7+1.8 | dragonborn-tr.net | IP: oyna.dragonborn-tr.net

skript den anlıyormusun yada anlıyanı biliyormusun ?
  5. Tiwister18Like

KONU KAPANSIN - CRAFTLINE.BATİHOST.COM OLDU

kardeş bende feaderboard adlı bi pl var normalde paralı atıyımmı sana ne işe yarıyo dersen hareketli scoreboard ve benm de serverim var yalakalık olsun diye demiyom sadece yardım abi bi baksana benim konum nasıl :D GiveCraft.nitrado.net ile başlıyor
  6. Tiwister18Like

warplar değişti estafurullah sen kusura bakma adminler terbiyesiz bizim ama yetkilerini alamam haklarına girerim sadece bana küfür etmemeleri için uyarmak kalır birdaha böyle bir şey olursa beni bilgilendir ve banlar kalk tı tüm banlar
  7. Tiwister18Like

Serverin ana kurucusu benm onlara hesap sordum neden kufur ettikleri için artık küfür yok kusura bakam
  8. Tiwister18Like

serverimizde lag yoktur olsa bilgimiz olurdu ve server daha Alfadır
  9. Tiwister18Like

Serverimiz Hafta Sonu acilcaktir... Dikkat yorumlar eski berbat serverimizden kalmadir Merhaba Arkadaslar Yeni server aciyoruz Ismi MemberNW serverimizde olucaklar otomatik lapis satici edit sistemi koylu sistemi rutbeler (serverimizde ozel bir rutbe sistemi olucaktir bunu detayli bir...
  10. Tiwister18Like

GiveCraft.nitrado.net

GiveCraft.nitrado.net
  11. Tiwister18Like

Server ip= Thugmen.nitrado.net

Server ip= Thugmen.nitrado.net