Arama sonuçlarınız

1. U

BravePVP - Cesur PVP'cilerin Adresi Sende Katıl!

Oyuncu çekme imkanı asiri düsük demişsin fakat her gün serverımız doluyor ve crack'i genelde yaşı max 10 olan cocuklar kullandıgı icin serverımızda cocuklara ihtiyacımız yok adamın hasına ve azına ihtiyacımız var, hub bile tutmuyor demişsin sen MCSG, GommeHD, Hivemc gibi serverları görmemişsin
  2. U

BravePVP - Cesur PVP'cilerin Adresi Sende Katıl!

BravePVP Sunucumuza hoşgeldiniz! ÖZELLİKLER: -%100 PVP Üzerine kurulu sunucudur -Her 15 kişide, eğer yetkili varsa turnuva yapılır -Macro Koruması - 3GB Ram -36 Kişilik Slot -İlgili ve aktif adminler -Premium sunucu 1.7x - 1.8x SUNUCUMUZDAN GORUNTULER
  3. U

Pole PVP - Yeni açıldı FFA PVP Server!

Pole PVP Bugün açıldı Full PVP Server! polepvp.minecraft.to Özellikler: 1 GB RAM(yükseltilecek) 12 SLOT(yükseltilecek) FFA PVP 1.7.2 BUKKİT Kurallar: Hack/Macro/Double Click yasak! 12 SAAT/7 GÜN BAN Team yasak! 2 KİŞİYEDE 1 SAAT BAN Adminlere karşı argo kelimeler yasak! 12 SAAT MUTE Çakmak...
  4. U

CyborgPvP Resource Pack !

hmm iyi fikir :D
  5. U

Ben nasıl ingilizce içerik yapabilirim mesela ? ayrıca mattgames en sevdiğim resource pack kanalıdır hiç bi videosunda PvP eki yok ve emeğe saygı derken hangi anlamda ? Mattgames'in yaptığı gibi yapıyorum bende.
  6. U

55 abonem var kardeşim ? spoiler'ı niçin verdin? Peki bu arkadaş nasıl 24k oldu? https://www.youtube.com/channel/UCkBR43Qt_JSBFaPd9xrKVPA
  7. U

Minecraft PvP Resource Pack: CyborgPvP Merhaba arkadaşlar ben Enes kanalımın ilk videosunu yükledim abone olup like atarsanız çok mutlu olurum. İndirme linki açıklamada var.
  8. U

AquaPvP - Yeni açıldı - %100 PvP - 1vs1

Server Sürümü: 1.7.2 IP: aquapvp.nitrado.net -Yeni açıldı! -Crack Sever! YETKİLİLER: Kurucu: EnesCan[Ben :D ] Kurucu: BerkeCick[Berke] Kurucu: TufanTR[Tufan] Kurucu: iKerem[Kerem] Admin: gugabvs_2001[Barış] Admin: Funy888[Ali Kemal] REHBER VE BUILDER ALIMLARI VARDIR!
  9. U

TeamZ

Kullandığınız skinler bir youtuber'a ait, adı Bashur: https://www.youtube.com/user/Bashurverse
  10. U

TeamTurks

Gereksinimlerin hepsi var buda form: Ad: Enes Can Soyad: Arslan Yaş: 13 Skype: enes.kopat Premium Ad: EnesCan
  11. U

ProNatrium Site Platformlu İlk Takım!

Skype Nickiniz: Enes.kopat Nickiniz: EnesCan Adınız: Enes Sitede kaç saat çevrimiçi olursunuz(Haftada en az 1 saat): Öğlen 3.30'da açıyorum gece 3'e kadar :) Neden biz: Son zamanlarda bir klana ihtiyacım olduğunu düşünüyorum Yaşınız: 14 Kişisel Yeteneğiniz: PvP Takıma ayak uydurabilir misiniz...
  12. U

RBTeam Alım

Ad = Enes Can Soyad = Arslan Yaş = 14 Skype = enes.kopat İyi Olduğu Alanlar = PvP, Builder Form kısa olmuş ben diğer bilgilerimide ekleyeyim; Oyun Nicki: EnesCan Premium: Evet
  13. U

Freewel Sky #Katılım Açık

Ad Soyad: Enes Arslan Yaşınız: 14 Minecraft'ı Kaç Yıl Oynadın: 2 Hangi Konuda Uzmansın (Builder-Pvp): PvP Hangi Kitte İyisin (Okçu-Savaşçı): Savaşçı Premiummusun: Evet Oyun Nickin: EnesCan Skype Adresin: enes.kopat Ne Tür Sunucuları Seviyorsun: PvP, Creative
  14. U

Tufan için yaptığım PvP Montage :)

Tufan için editlediğim PvP Montage ;) sizde bunun gibi edit istiyorsanız Skype: enes.kopat
  15. U

RedPvP - Herkes Burada Sende Katıl!

RedPvP yeni sunucumuz açıldı! Tamamen PvP RedPvP.Nitrado.Net Serverımızdan bir kaç Ekran Görüntüleri: Spawn 1vs1 arenaları Çöl biyomundaki piramit Kutup biyomu: Nether biyomu: Orman biyomu: Tüm harita: Yetkililer: