Arama sonuçlarınız

1. F

1Sunucum.Com | Gelişmiş Yönetim Paneli | İndirilebilir Konsol | Uygun Fiyatlar

15. Gün olacak nerdeyse, hala bana teslim edilen sunucu yok. :ciddi:
  2. F

1sunucum.

Arkadaşının sunucusu ne zaman verildi peki :D Benim 5. Gün olacak, ne email ne telefon nede ticketten cevap yok. Hala mali incelemedeler mi?
  3. F

1sunucum.

4 gün olacak nerdeyse, hala yok... Anlamadım param boşa mı gitti şimdi? Ne yapmam lazım? Adamlar bırakıp gitti mi bu işleri.
  4. F

1sunucum.

Sunuculari guzel, OVH kullanıyorlar. Hizmetleri berbat sadece. Herşeye geç cevap veriyorlar.
  5. F

1sunucum.

1sunucumdan sunucu aldım, ödeme yapmama rağmen sitede ödeme yapılmamış gözüküyordu. Bende ticket atarak durumu belirttim fakat 3 gündür cevap veren kimse yok.
  6. F

1Sunucum.Com | Gelişmiş Yönetim Paneli | İndirilebilir Konsol | Uygun Fiyatlar

16/06/2016 tarihinde minecraft sunucu aldim hala teslim edilmedi :(
  7. F

1sunucum'dan vds alacagim.

Merhaba arkadaslar. 1sunucum'dan ovh fransa lokasyonlu olan sunucuyu alacagim. Fakat ping,lag olur diye kararsiz kaldim. Ordan ovh almis kisiler yardimci olursa sevinirim.
  8. F

AxiTR Panelden Para Alabiliyor Muyuz ?

Buycraft diye sistem var parayı paypal hesabına atıyor sanırsam ilerde onu dene :)
  9. F

VolumeCraft builder alımı

serverimize builder arıyoruz. Lütfen özel mesajla benimle iletişime geçin.
  10. F

Build veya pluginlerde yardım edebebilecek

Bu yaz artık serveri açacağım server için deneyimli builder ve pluginer lazım. 2 kişi alacağım sadece. Lütfen bu formu doldurun. Ad: Yaş: Builder-pluginer deneyimleriniz(kac yildir ilgileniyorsunuz?): Skype:
  11. F

Sizce ne tür sunucu açmaliyim?

Merhabalar. Bu yaz sunucu açmayı düşünüyorum fakat hangi tür sunucu olsun karar veremedim. Hangi türde oynamaktan zevk alırsınız? Yorumlara yazın :D
  12. F

PufferPanel minecraft paneli -kurabilenler?

Başka bilen varmıGerek kalmadi. Paneli sonunda kurdum. Isteyene kurmada yardimci olabilirim.
  13. F

Tamam iste googleden aldim vps sunucumu:D panel onerin varsa alabilirmiyim acep. Bedava olursa guzel olur cunku tum parayi yatirdik vps mize.
  14. F

Evet vps sunucu ubuntu 14.04 lts
  15. F

Türkçe panel varsa kullanırım. Türkçe panel göremedim ben. Spacebukkit sanırım türkçe ama çok bug lu.
  16. F

Merhabalar. Minecraft serverim için pufferpanel adında bir panel buldum. Nerdeyse 1 hafta kurmaya çalıştım. Herşeyi sildim yeniden denedim. Sitesinde anlatilanlari tekrar tekrar denedim fakat sonuç başarısız. Eğer bunu kullanan veya beraber kuralim diyen linux tan iyi anlayan birisi varsa...
  17. F

Sunucuma pluginer-builder arıyorum..

Başlıkta belirttiğim gibi serverime pluginer ve builder arıyorum. Pluginle arası iyi olanlar her şeyi rahatlıkla yaparım diyenler bana skype den YADA pm den ulaşabilirler. Benim için skype önceliklidir. Builder olarak ise ciddi kişileri arıyorum. Güzel yapıtları olan ve serveri inanılmaz hale...
  18. F

novasurvival.nitrado.net/novaflame/köylü/yeni bir survival

Konu yeri yanlış diyorsunuz tamam. Ama survival konusuna falan açınca konu onaylanmıyor. Kaç gün bekledik arkadaşlarla.. Bi konumuz onaylanmadı.
  19. F

TartarusCraft -alımlar

Herkese merhaba. Serverime alımları başlattım. Yaş önemli değildir, pluginler hakkında bol bilgisi olan bungeecord kullanabilen, güzel map yapabilenleri serverime beklerim. alım formu ; Ad: Soyad: Yaş: Yetkili olmak istediğiniz bölüm: Örnek çalışmalarınız:
  20. F

1.7.2 saf survival minecraft server (no lag)

1.7.2 ye dönüştürüldü..
  21. F

Tekkit Lite server (Hamachili)

Merhaba arkadaşlar beraber oynamak için tekkit lite server açtım 25.137.0.212 ip mizdir hamachi ağlarımız: tekkitturkey tekkitturkey2 şifremiz : 123 hepinizi bekliyorum :)
  22. F

Benimle minecraft oynayacak birisi arıyorum

tekkit lite serverim var gelmek istermisin?
  23. F

Modlu Server Açabilen Varmı

tekkit lite nitrado server :37.10.120.33:25565 bekleriz
  24. F

tekkit lite server

tekkit lite server açarsam benimle oynayabilecek birisi varmı ?
  25. F

1.7.2 saf survival minecraft server (no lag)

arkadaşlar serverimiz 1.7.2 saf vanilla serverdir oynamak isteyenleri bekleriz :) ip: 37.10.120.33:25565