Arama sonuçlarınız

1. Myper

Bir site vardı pluginlerin performansını gösteren

Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam bir site vardı, suncunun performansını gösteren. Hangi eklenti ne kadar ram harcıyor vs. Yanlış filan da hatırlıyor olabilirim ama bilen varsa söyleyebilir mi
  2. Myper

Yardım

on command: if {bcmd::blockedcommands::*} contains "%command%": if player has the permission "bcmd.admin.bypass": stop trigger else: cancel the event message "&c&lError &8&l&o> &fYou are not permitted to type this command !"...
  3. Myper

Public Agar.io Sunucusu Açmak İstiyorum, Destek Olursanız Sevinirim

Merhaba arkadaşlar. Ben public bir Agar.io sunucusu açmak istiyorum (Arkadaşlarımla oynamak için filan değil yani.). Bunu nasıl yapabilirim ? Bir sunucu ve domain mi almam lazım ? Yoksa Batihost'un hizmetini kullanabilir miyim ? Batihost'tan Agar.io sunucusu alırsam domain verirler mi (Biliyorum...
  4. Myper

[Rehber] [Kritik Bug!] PaperSpigot ile AuthMe'nin Çakışması

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi 1.8 crash clienti var. Bunu engeli PaperSpigot. Lakin PaperSpigot kullandığınızda AuthMe sıkıntı yaşadığı için çalışmıyor. Sıkıntıyı şöyle açıklayayım: siz sunucunuzda "Myper" ismi ile kurucusunuz. Başka birisi "MyPeR" ismiyle sunucuya bağlandığında, login...
  5. Myper

VM Klavyeye Bağlanamıyor

İyi günler arkadaşlar. VMware'de sanal bir makine oluşturdum. İçine Windows 7 Pro kurdum. İlk kurduğumda sorunsuzca klavyeye bağlandı fakat kapatıp açtıktan sonra şu hatayı alıyorum; . Arkadaşlar bu sorunu nasıl halledebilirim, yardımcı olabilir misiniz lütfen?
  6. Myper

Benimle birlikte eklenti tanıtımı, sunucu rehberi tipi videolar çekecek arkadaş

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir kanal oluşturmaya karar verdim. Bu kanalda eklenti tanıtımları, sunucu kurma rehberi tarzı videolar çekmeyi planlıyorum. Bana eşlik edecek bir arkadaş varsa mesaj atabilir
  7. Myper

Destek > Envantere koyulan eşya hakkında bilgi alma

Merhaba arkadaşlar, envanterde belirli bir slota eşya yerleştirdim, o eşya ile ilgili bilgileri (Name, display nama, data value) nasıl çekerim ?
  8. Myper

Skript Sorularınzı İçin

Merhaba arkadaşlar, baktım da bu tip güncel konu yok; topu ben alayım dedim :) Takıldığınız, istediğiniz kodları söyleyebilirsiniz. (Skype adresim eyogurtcu.)
  9. Myper

Server Crash

İyi günler arkadaşlar, Sunucum aniden crash aldı. Reporta baktım ama pek bir şey anlamadım :S Acaba neden böyle oldu, birisi yardım ederse sevinirim. Sunucuda Nitradonun özel jarını kullanıyorum (Balon engelli olan hany). Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar @Krumb069 sen el atarsın belki :P
  10. Myper

NobleTeam // Sunucu Yönetim Ekibi // Siz de katılın!

Öncelikle herkese merhabalar, Bu konuyu açma sebebim bir takım oluşturmak istemem. Bu takımda kendi alanında her zaman en iyisini yapanlar olacak. Bunu isteme sebebim de profesyonel bir sunucu açmak. Eğer oluşturulursa da bu takımla o sunucuyu açacağız. Bu takımda Skript Yazarları, Plugin...
  11. Myper

NobleNW // Survival // SilkSpawner, İhale, Pet, Skin Değişme // 1.7 1.8

Merhaba, bizler Noble Team toğluluğuyuz. Sizlere özgürce eğlenip, Survivaldaki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız ve bir sunucu açtık. Sizlere diğerlerinden farklı olarak birçok özellik sunuyoruz. Survival türündeki en iddaalı sunucu olmaya adayız. Tabi ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip...
  12. Myper

Eclipse, getLogger diye bir type bulamıyor

public class Logger { public static Logger logger = Logger.getLogger("Minecraft"); } Arkadaşlar, Eclipse ile plugin yazmaya çalışacaktım. Konsola log göndermeden önce public static Logger logger = Logger.getLogger("Minecraft") yazdım. Fakat Eclipse getLogger diye bir type bulamıyor...