Arama sonuçlarınız

1. NCTA

Yetkililer @Clapy @Hsbas Bir bakın @Canyo İle alakalı. :)

Canyo sizi çöpe atmış gözüküyor herhalde. :) Siz yetkililere hakarette bulunmuyorum sadece Canyo ahlaksız konuştuğu için yetkisini almakta sizi suçluyorum bunu unutmayın "Hatasız kul olmaz." :)
  2. NCTA

Minecraft Hakkında Bilinmeyenler (Bölüm 1)

Herkese merhaba arkadaşlar,ben Necati bugün sizlerle yeni bir seri açıyoruz serimizin adı : "Minecraft Hakkında Bilinmeyenler" Hadi Başlayalım! Eğer Yanan Bir Pasif Hayvan (Koyun Hariç) Ölürse, Eti Kızarmış Düşer. "-" Karakeri Tabelaların Dışına Sıçrar. Lav, Cehennemde 7 Blok İlerler İken...
  3. NCTA

Klavye Sesi.

Arkadaşlar kardeşim bandicam ile video çekiyor ama klavye sesi çok fazla geliyor ne yapacağım ?
  4. NCTA

Grafik

Merhaba arkadaşlar ben @NCTA intro kanalı açacağımda resim yapabilecek olursa yunusemre674 lütfen ekleyin.
  5. NCTA

Minecraft Hayatta Kalma Rehberi.

Merhaba arkadaşlar ben bu yazıyı neredeyse 1-2 saattir yazıyorum inşallah beğenmişsinizdir. Başlıyorum => Oyunumuzu acıyoruz ve yeni bir dünya yaratıyoruz.İlk başta yüksek bir tepe bulup etrafımıza bakıyoruz.Öncelikli aramamız gereken şey koyunlar ve belki şansımıza bir köy.(Burnumun ucunu...
  6. NCTA

Genel sohbet/Kafe

Merhaba arkadaşlar burası bildiğiniz gibi Genel Sohbet /Kafe burası o yüzden burada bazı sorunlar çıkabiliyor örnek verebilirim;Kötü içerikler,Harita İndirme linki vb. Bunlara önem vermenizi istiyorum hele hele şu 3 maddeyi ; Minecraft ile alakası olmayan konular yasaktır! Minecraft...
  7. NCTA

Yardım Çok Çok Çok Acil

Arkadaşlar bu gün'e çok çok lazım Cinema 4d De yapılmış fotoğraf lazım Adı "PC Manyaklari" olursa çok sevinirim şimdiden yardımlarınızı bekliyorum.
  8. NCTA

Merhabalar

Merhaba arkadaşlar ben "Necati AY" Foruma Çarşamba günü katıldım Gulag 1 Gulag 2 Minecraft korku haritasının sahibiyim. Herkese iyi günler iyi forumlar.