Arama sonuçlarınız

1. G

IP Mc.KonyaCraft.Com | Hard Raid Factions | HungerGames | SkyWars | PvP | Emek Survival | Creative

Bence Çok Sunucu Açmak Yerine Genellikle Sevilen Sunucularınıza (Skyblock,Faction,SurvivalGames) Oyuncu Toplayıp Sonrasında Bunun Devamını Getirerek Devam Etmelisiniz Ama tabii ki Bu Sizin Kararınızdır Ben Fikrimi Söyledim Başarılar.
  2. G

[ MineQuality] FlareNW Ekibi Faction Sunucu Olarak Tekrar Başladı !

1,5 Yıla Yakın Minecraft Oynuyorum.Bu Oynama Süremde Üstüme BirÇok Tehditler Savuruldu İftiralar Atıldı Saldırılar Yapıldı. Yılmadım Oynadım,Enderle Tanıştım Sunucuyu Açma Kararını Verdik.Uğraştık Çabaladık Sonuna Geldik. " Sunucunu Beğenmezdim Zaten " "Kapanması İyi Oldu " Gİbi Cümleler...
  3. G

Güncel! Merhaba Arkadaşlar; Bildiğiniz Üzere Sunucu 1-2 Gündür Kapalı.Sunucumuzun Kapalı Olma Sebebi Sunucunun Kapatılacağıdır.Sizin Daha Fazla Emeklerinizle Oynamak İstemedik Bu Yüzden Kapalıydı 1-2 Gündür.1 Yıla Yakın Bir Süredir Bu HUB Piyasasındayız.Sunucunun Kapanma Sebebi Hem Maddi Durum...
  4. G

Güncel! Merhaba Arkadaşlar Sunucumuz Yeni Bir Döneme Girmiş Bulunmaktadır.1 Aydır Sunucumuzdaki Aşırı Lag Sizlerde Oyun Zevki Bırakmamıştı.Lag Sorununu Kökünden Çözmek İçin Bütün Sunucumuz Sıfırlanmıştır(Hesaplar Duruyor Kimsenin Hesabı Gitmeyecektir Ayrıca Alınan VIP'ler Geri Verilecektir)Tabi...
  5. G

Güncel! Sunucumuza Yapılan Saldırılar,Reklamlar'dan Artık Sıkıldık.Emek Vermiş İnsanların Emeklerini Suya Düşürünce Eline bir şey Geçmeyen 2 Kuruşluk İnsanlar Size Bu Sunucu Keyfini Vermemek İçin Ellerinden Gelen Kötülükleri Yapıyorlar.Sunucumuza 2 Gündür Yapılan Saldırılar Yüzünden ÇakmaLobi'De...
  6. G

Öncelikle Yorumunuz İçin Teşekkürler.Hera Yı 8-9 Aydır Tanıyoruz.Sunucu İçin Fazla Emek Gösterdi(Map,Plugin,Vs) Dolandırmak Gibi Bir Amacı Olmasada Sunucuda Yaptığı Hâl Ve Hareketlerden Bazıları Bizimde Gözümüze Çarptı.Bu Hareketlerini Vs, Düzeltmesi İçin Onunla Konuşacağım,Eğer Hâla Düzensiz...
  7. G

Güncel! Sunucuda Yeni Değişiklikler Olabilir Takipte Kalınız :) Play.FlareNW.Net
  8. G

Güncel! www.flarenw.net Resmi Sitemiz Konular Düzenlenip Güncellenmiştir, Rush Sunucumuz En Kısa Sürede Açılacaktır. Play.FlareNW.Net
  9. G

Güncel + Sunucudaki Lag Sorunu Düzeltilmiştir,Ara Sıra Ufak Lag Sıkıntısı Olabilir.Son 1 Ayda Yaşanan Bug,Lag,Saldırı Gibi Sorunların Üstesinden Gelerek Artık Sizlere Kesintisiz Bir Oyun Keyfi Yaşatabiliyoruz.Sunucu Kapanıcak Diye Ortalıkta Dolaşan Haberler Yalandır Ve Gerçek Değildir. 8-9...
  10. G

Bu Yorumunuz Için Teşekkürler İyi Oyunlar Dileriz.Güncel! Sunucudaki Aşırı Lag Sorununu Elimizden Geldiğince Kaynağını Bulup Düzeltmeye Çalışıyoruz.Sunucudaki Ufak 1-2 Sorunu Düzelttikten Sonra Yeni Sunucular Sizinle Olabilir.Sunucudaki Yetkililerimiz Artık Daha Fazla Online Olarak Bu Süre...
  11. G

Teşşekürler yorumunuz için :) şu an Server Saldırı Altında Olduğu İçin Kapalıdır.Server'a Yapılan Saldırılar En Kısa Sürede Düzeltilicektir.Ayrıca Giden Eşyalar vb, Gibi Şeyler için Elimizden Geldiğince Telafi Eventi Yapıcaz. Yıkılmadık Ayaktayız, Kuyruk Acınızı Anlıyoruz :) FlareNetwork...
  12. G

Lag Sorunu Varsa Elimizden Geldiğince Bu Sorunları Çözmeye Çalışıyoruz. Lütfen Daha Fazla Konuyu Kirletmeyiniz.
  13. G

Sunucu Tekrar'Dan Online! Peki Derseniz Neler Değişti Bu Bakımda Hemen Açıklayalım; Bütün Sunucularımızın RAM Kapasitesi Arttırılıp Lag Sorunu Ortadan Kalkmıştır, SurvivalGames Sunucumuz YepYeni Arenaları Ile Yakında Tekrar Sizlerle, Sunucuda Edit Satışları Kessinlikle Yapılmamaktadır,Gereksiz...
  14. G

MekanSurvivaL | Survivalın Kaliteli Adresi | 1.7.x Sürüm | Play.MekanSurvivaL.Net

H Hacklara Cezalarını Veriyoruz Ayrıca şu an Server Online
  15. G

MekanSurvivaL | Survivalın Kaliteli Adresi | 1.7.x Sürüm | Play.MekanSurvivaL.Net

Herşeyi Sizin İçin Yapıyoruz :)
  16. G

Bu Mesaj @GGWhaq Tarafından Düzenlendi!
  17. G

MEKANSURVİVAL Sunucu IP'si:Play.MekanSurvivaL.Net Sunucu RAM:16GB RAM Sunucu Slot Kapasitesi:64 Sunucu Sürümü:1.7.X MekanSurvivaL'ı Kurma Amacımız Tamam Eğlenceyi Ve Oyunun Zevkini Çıkartmanız Içindir.Bazı Sunucular YasaDışı İşlerle Para Kazanıp Kendilerini Iyi Bir Sunucu Sanıyor...
  18. G

Sunucuda Çok Lag Var düzeltilsin please .)