Arama sonuçlarınız

1. Y

TartarusCraft -alımlar

Ad:Yiğit Candar Soyad:Başkut Yaş:14 Yetkili olmak istediğiniz bölüm:rehber Örnek çalışmalarınız:çoğu server desen daha anlamlı olur
  2. Y

Yeni Bir Server Alımlar bol koş koş doluş

Ad :Yiğit Candar Yaş:14 Hangi serverlerde çalıştı:baya var ama hatırlamıyom skype:Yiğit Candar Başkut rehberlik forumu
  3. Y

AntikaCraft - 500 Slot - ADMİN ALIMI ACİL

İsim:Yiğit Candar Soyisim:Başkut Yaş:14 Skype:Yiğit Candar Başkut Kod Bilgisi:itemlerin kodları falan
  4. Y

Builder Aranıyor!!!

ben olurum skype:Yiğit Candar Başkut wg,we 10 üzerinden 6 item kodları:10 üzerinden 9 yaş:14
  5. Y

SeaNetwork | YETKİLİ ALIMLARI

AD :Yiğit Candar SOYAD : Başkut YAŞ :14 SKYPE : Yiğit Candar Başkut KOD BİLGİSİ : 10 üzerinden 8 OYUNCULARİLE GEÇİNME (İYİ/KÖTÜ) :iyi REHBERLERDE YAŞ KODBİLGİSİ OYUNCULARLA GEÇİNMEESİ GÖZ ÖNÜNE ALINIR
  6. Y

o zaman siz vrin skypeyi
  7. Y

AD :Yiğit SOYAD : Başkut YAŞ :14 SKYPE : Yiğit Candar Bakut KOD BİLGİSİ :10 üzerinden 8 OYUNCULARİLE GEÇİNME (İYİ/KÖTÜ) :iyi
  8. Y

Niggas Mc Serverimiz AÇILDI KOŞUN 5.62.126.91:10800

ben girdimde kimse yok
  9. Y

CilginTurk.nitrado.net Faction

Rehber İcin (3 adet rehber alıcagım 1 adet ustarehber olucak) Özel kit = Var Ad:Yiğit candar Soyad:başkut Skype:Yiğit Candar Başkut
  10. Y

RedSurvival Yetkili Takımı Topluyor {İçeri}

Admin Ad:Yiğit Soyad:Başkut Yaş:14 Yetkileriniz:Baya serverde admindim ama kapandı Skype Adresiniz:Yiğit Candar Başkut
  11. Y

PortalCraft Seni Bekliyor !

İsim :Yiğit Candar Soyisim :Başkut Yaş :14 Oyun içi nick :DL4467 Kod Bilgisi:item kodları wg bilmiyom İstediği Görev :moderatör Neden Ben ? :birçok serververde moderatörlük ve buildlik yaptım Build Bilgisi :10/9 Server Tecrübeleri :10/10 Skype Adresi :Yiğit Candar Başkut
  12. Y

mrjpvp REZİLLİĞİ

mrjpvp.nitrado.net önüne geleni banlıyor
  13. Y

!TheFactiGames Yetkili Arıyor! Builder-Reklamcı-Pluginer!Hemen Başvur !

Adiniz-Soyadiniz: (*):Yiğit Candar Başkut Yasiniz: (*)14 Skype Adresiniz (*)Yiğit Candar Başkut Telefon No: (*)özelden İstediğiniz Rütbe(Builder-Reklamcı-Pluginer)(*)builder Yetkili olma sebebiniz:adaletimi herkese göstermek için MC yi kac yildir oynuyorsunuz?: (*)6 Bilinen Komutlar:item kod
  14. Y

İyi adaletli rehber aran bi baksın derim

iyi bir rehberliğim vardır çoğu serverde rehberim adaletliyim skype:Yiğit Candar Başkut
  15. Y

DarkBlood Server Ekibi Toplanıyor

Ad ve Soy ad :Yiğit Candar Başkut Yaş(en az 13):14 Gerekli Minecraft Tecrübesi:10 Daha önce Rehber olarak çalıştığı server adları:literayrcraft niceonline energiecraft yakamoznetwork ve parkercraft Küfür edermisiniz:hayır Adaletlimisiniz:benden hakim olur lo Biri sizden zorla item isterse ne...
  16. Y

Hub Sunucu // Alım

Yetkili forumu ; Ad*:Yiğit Candar Soyad*:Başkut Yaş*:14 Yetkili olmak istediğiniz bölüm*:Builder Örnek çalışmalarınız:Yok ama karşınızda yaparım
  17. Y

mc.TeknoMc.com Yardımsever/Tecrübeli/Adaletli/Skypeli/Online Rehber Aranıyor ! [FACTİON]

Adınız Soyadınız :Yiğit Candar Başkut Skype Adresiniz :Yiğit Candar Başkut Kac Senedir Oynuyorsunuz ? :6 Yasiniz Kac ? :14 Oyuncularla Aranız İyimdir ? :evet Oyunculara Yardim Eder Misiniz ? :evet fakat bana reklamcılık ver bana bilmem ne ver onlara sinir olurum Kac Kere Rehber Oldunuz ? :2...
  18. Y

CilginTurk > Yetkili Alımları Basladı Builder Moderator Rehber Reklamci...

Ad:Yiğit Skype:Yiğit Candar Başkut Yaş:14 Yapıtlarından 5 adet resim:hiç çekmedim ama karşınızda yaparım (builder formu)
  19. Y

Hunger Games Server Pluginer,Builder Aliniyor

İsim :Yiğit Soy isim :Başkut Yas :14 Skype :Yiğit Candar Başkut Builderlik Yetenegin [10/?] =10 Mikrofon Varmi :var Yaptigin Yapinin Fotosu:hiç cekmedim o yüzden karşınızda yapmak isiyorum (builderlik formu)