Arama sonuçlarınız

1. ebubekirbozkurt

FNAF Fan Made Oyunu Yapıyorumda

Arkadaşlar FNAF (Five Nights At Freddys) Fan Made bir oyunu yapıyorum.Destek verebilirmisiniz.Destek verirseniz oyunu daha hızlı çıkarabilicem.Scott Cawthon'a Email yolladım Fan Made oyunu yapmama izin verdi.Oyunu daha dün (10 Temmuz) yapmaya başladım.Oyunun adı Five Nights At Extreme's.Oyunun...
  2. ebubekirbozkurt

FNAF 2 de nasıl korkulur

Arkadaşlar bugün sizlere FNAF2 de nasıl korkulacağını gösterceğim.Şimdi oyunu bitiriyoruz tabikide biraz zor.Bitti 6.geceyide bitirince Custom Night çıkar.Ona basıyoruz.Ve birsürü robot resimleri ve adları yer alır.Diğerleri 20.Onları 0 ediyorsunuz BB (Ballon Boy)uda 20 ediyoruz.Oyuna Puppetin...
  3. ebubekirbozkurt

Tavuğa binmiş Zombi Pigmen

Beyler bugün Nether'e gittim.Sonra adını bilmediğim Tavuğa binmiş Yavru Zombi Pigmen gördüm.Oyunda zordaydı.Adı galiba Zombi Pigmen Jockey.Birde Netherde Tavuk ne arasın?Neden çıktığını anlatabilirmisiniz?
  4. ebubekirbozkurt

Minecraftı Türk Lirasıyla Nasıl Satın Alabilirim

Başlıkda dediğim gibi Minecraft'ı TL ile nasıl alabilirim?Türk siteleri yanıltıyor.Bir ismi veriyor bir şifreyi vermiyor.Bir epostayı veriyor bir şifreyi vermiyor.Ben Minecraftın kendi sitesinden satın alıcam.Peki nasıl TL ile satın alabilirim?
  5. ebubekirbozkurt

Bir Elmasın Hikayesi

Evet arkadaşlar biraz saçma oldu :D Elmas diyorki Ben lavın üstünde duran bir elmasım beni hiç kimse alamaz!Bir demir pickaxesi olan biri bile beni alamaz!Aman ne diyorum ben dünyanın en altında yer alan bir elmasım.Aha 5 6 blok aşağısı kırılmaz taş.Bir noob gelmesin beni eliyle...
  6. ebubekirbozkurt

Yukardan Aşağı Bloklar

Başlıkta dediğim gibi Yukardan Aşığı Bloklar Resim olarak yaptım.Paint ile yaptım Photoshop inderecek zamanım yoktu.
  7. ebubekirbozkurt

Minecraft 1.9'da neler gelecek

Başlıkta belirtiğim gibi Minecraft 1.9da neler gelecek. 1.Yeni blok 2.Yeni botlar 3.YENİ BOSS 4.Yeni blok stili 5.21 bug düzeltilicek 6.SOL KOLUMUZ OLUCAK! 7.Yeni bulut render sistemi 8.Quiver adlı bir item eklenecek. 9.Kalkan!!! 10.Pigmanlardan pişmiş domuz eti çıkıyor. 11.Kılıçlar blok...
  8. ebubekirbozkurt

Eski Sürümlerde Steve Neden Laylaylom gidiyordu?

Başlıkta belirtiğim gibi neden Steve laylaylom gidiyordu?