Arama sonuçlarınız

1. cortal

GamerSurvival.nitrado.net : Kredi - Dinar Magaza - Rütbeye özel kit-kasalar > Eee Daha ne bekliyon

Sen Oyuncusun pluginleri araştırmak seninhaddime değil ? bence sizin sunucu yönetimi hakkında hiçbir bilginiz yok... tüm serverlerdeki pluginler aynı olacaksa tüm oyuncular bir sunucuda toplansın ne dersiniz ha ? evet sıfırlar ama server yenidir daha kimse pek gelişmemiştir sıfırlar kurucu...
  2. cortal

GamerSurvival.nitrado.net : Kredi - Dinar Magaza - Rütbeye özel kit-kasalar > Eee Daha ne bekliyon

Servere Girmeye tenezzül bile etmeyin bence. Ben girdim ama pişmanım söyle söyleyeyim baya oynadım geliştim sunucunun en iyilerinden oldum ama sonra ne oldu ? SIFIRLANDI !!! Peki şimdi nasıl tüm plugin TekkanTR den alıntı kitleri bile alıntı yapmışlar ismini sonradan değiştirdiler., Böyle bir...
  3. cortal

EpikNetwork [ Faction ] ->Builder Alımı <- -ACİL-

buildi iyi olan yazsın epiknetwork faction serverimiz açılacak iyi yaparsa yetkisi artar
  4. cortal

EpikNetwork|42 Slot|Harika Rütbe Sistemi (1.7.x-1.8.x) [Faction]

Teşekkürler Server Güncel
  5. cortal

istediginiz konuda ben buradayım. :) hangi hard factionda lapis var diyorsunuz. bana şu an online olan lapissiz ve yüksek online li bir faction server önerseniz de ben de oynasam ? Yorumunuz için teşekkürler en azından direk cevabı yapıştırmamışsınız hergün serverimiz pluginlerimiz degişiyor...
  6. cortal

Fotoğraf az olduğu için değerlendirmeye değmez ? Çok Haklısınız Bende Öyle Düşünmüştüm. Çok Bilgilisiniz :) ! ...
  7. cortal

konuya koymayı unutmuşum özür dilerim. EpikNW.nitrado.net hemen düzenliyorum GÜNCEL -> LAPİS YENİLENDİ AKŞAMA MADENEVENTİ VAR Güncel rütbehammadde eklendi Güncel + ! Güncel Hala Online
  8. cortal

Selamun aleyküm kardeşim bir sıkıntım var sanırım zamanında sende de varmış lapise blok...

Selamun aleyküm kardeşim bir sıkıntım var sanırım zamanında sende de varmış lapise blok koyabiliyorlar agac falan dikiyorlar sen nasıl engellemiştin
  9. cortal

SUNUCU ÖZELLİKLERİ Merhaba ; Öncelikle Konumuza Hoşgeldiniz. ip = EpikNW.nitrado.net Zaten Konuyu Okursanız Servere Girmeden Duramayacagınızı Düşünüyorum :) Öncelikle Kendimden Bahsedeyim : Ben Ramazan Çortal Yaklaşık 3.5 yıldır minecraft oynuyorum 5...
  10. cortal

acikcasi plugin olsun build olsun hersey hazır zaten sw nin pluginlerini sen biliyorsun. Ama...

acikcasi plugin olsun build olsun hersey hazır zaten sw nin pluginlerini sen biliyorsun. Ama ortada sunucu yok onu acmak mesele açıpta tutturmak mesele
  11. cortal

O herkese öyle sözler veriyo adamin skypesi kasiyo girince o yuzden kullanmiyo. Beni item...

O herkese öyle sözler veriyo adamin skypesi kasiyo girince o yuzden kullanmiyo. Beni item vercem diye cagirip keserdin sunucuya girersen 1 defa da olsa sana kill çekcem
  12. cortal

Ben o deilim senden item isteyen viplerden biriydim sen gidene kadar . sonra adminlik falan...

Ben o deilim senden item isteyen viplerden biriydim sen gidene kadar . sonra adminlik falan uzadi gitti ali abilerle falan ayni isimle harika sw accaz mnw 2 aydir kapali adam gibi oyuncu olmadigi için. Senide aramizda görmek isteriz reis =)
  13. cortal

SilverCraft Survival (Şimdi Açıldı ! - 1.8.X - 1.7.X - Köylü Ticaret - Timber - Spawner Kırma !)

O Benim Arkadaşım Değil Tanımıyorum Bile :) Hem O söylediginde inanmayıp bi chestlerimize baksan olmaz mıydı ? Neyse Sizde Haklısınız Serverinize bir şey Olmasından Korkuyorsunuz :) Ban AÇılmamış
  14. cortal

SilverCraft Survival (Şimdi Açıldı ! - 1.8.X - 1.7.X - Köylü Ticaret - Timber - Spawner Kırma !)

Tek Sıkıntınızın Axitr Olduguna Emin Misiniz ? Bence Sıkıntı Sizsiniz :) Serverinize Geldim Yigit İsimli Kurucu Pluginden Anlayan Varmı Dedi ben dedim ve yardım etmeye başladım yapılcakları yapdım :) Teşekkür Beklerken Ban Yedim :)
  15. cortal

gerek yok ;) isteyen olursa ben özel yapıyorum :)

gerek yok ;) isteyen olursa ben özel yapıyorum :)
  16. cortal

merhaba :) emin ol anlarım :)

merhaba :) emin ol anlarım :)
  17. cortal

##LifeCraft Faction Plugin Paketi##

erinme bence :D yani şu anda rütbe varmı pl paketinde
  18. cortal

##LifeCraft Faction Plugin Paketi##

Hayırlı Olsun :) Çalışmalarınızın devamını dilerim :) birkaç tane daha resim koysanız daha iyi olmaz mı ? birde içinde halihazırda rütbeler var mı ?
  19. cortal

[Gyrocraft] VIP Çekilişleri-Sans Kutulari-P4-P5 Boss-Rütbe ve Rütbehammadde

Sunucunuzu Beğendim :) Mapler Harika Deil :( Ancak plugin Editlemeyi Biliyor Ve Seviyorsunuz :) Servere Emek Vermişsiniz 1 Ayda Kapanmazsa Oynanabilir Bir Server Rehber Veya Moderator Alımı Varsa Bana Ulaşabilirsiniz :) Buradayım
  20. cortal

Skyblock olmuştur Yeni Konu Açdık

Sunucu Berbat ( İçeriye Girdim ) Maplar falan çok kötü pl ler tamamen alıntı türkçeleştirilmemiş bile :D hele de o youtube çok kötü onu atmanızı tavsiye ederim sw ye girdim sa yazdım as yazmadılar Allah'ın selamını almaz mısınız dedim. kaybol lan burdan dedi adam :(
  21. cortal

(1.7x-1.8x)Mc.MedusaCraft.Com Faction-Kitpvp-1vs1-Boss-Lapis.<250 SLOT>

×××Guncelxx xServer Kesinttsiz Online SUNUCU HALA ONLİNE :) +
  22. cortal

OwlCraft || [1.7/1.8] || play.owlcraftr.com || Yeni Rütbeler Eklendi || Konu Yenilendi || Tıkla Gir

Gerçekten Hakkını Veren Bir Sunucu . Tamamen Emek Yetkili VİVAT Falan Çok İlgili Girmenizi Tavsiye Ederim En iyi Survival Sunuculardan Biri *CRONE* - *CORTAL*
  23. cortal

PointCraft 1.7.X 1.8.X Faction/Repair Tabelaları/Boss/Parkur

Teşekkür Ederim. Ben Genede Söyleyeyim De belki Lazım Olur :) :D
  24. cortal

MedusaCraft ı hatırlarmısın reyiz :D orada top 10 da ismin bile vardı ta ki 4 ay önceye kadar :/

MedusaCraft ı hatırlarmısın reyiz :D orada top 10 da ismin bile vardı ta ki 4 ay önceye kadar :/