Arama sonuçlarınız

1. Cato1

OsmanlıGamingTr Faction Server

bittimi abi serverin işi :)
  2. Cato1

Abi wihtelist var adım runorre wihteliste eklermsin :D
  3. Cato1

Abi wihtelist var adım runorre wihteliste eklermsin :D
  4. Cato1

RPG - Choose Your Side ( BEKLENEN HARİTA EN SONUNDA ÇIKTI! )

Kardeş sürüm 1.5.2 diyorsunuz ama biraz 1.5.2 sorunlu olmazmı ? bir de 1.5.2 serverlara çok girmiyor onun için :)
  5. Cato1

RPG - Choose Your Side ( BEKLENEN HARİTA EN SONUNDA ÇIKTI! )

Böyle devam güzel bir proje olacağına benziyor ne zaman açılır ?:sgül:Böyle devam güzel bir proje olacağına benziyor ne zaman açılır ?:sgül:
  6. Cato1

* WraithCraft * - MMORPG - Open World - Görevler - Yakın Zamanda..

Abi server açıldımı ? çok iyi bir server olucakmış gibi görünyor ama görmeden anlayamyız :sgül:Abi server açıldımı ? çok iyi bir server olucakmış gibi görünyor ama görmeden anlayamyız :sgül::ecehver:
  7. Cato1

MekanSurvivaL | Survivalın Kaliteli Adresi | 1.7.x Sürüm | Play.MekanSurvivaL.Net

Whaq abi ben Runorre sw de bazı kişiler hack açtığı için insan hakkı yiyolar hack kullananlara bi ceza bulsan:D ve ayrıca sw kapandımı giremiyorumda
  8. Cato1

Server Ismini Renkli Yapma

Beyler hepsi yanlış bide bunu deneyin & bu karakteri koyup 1-9 arası bir sayı yazın oluyo plugine ihtiyaç olmadan sanırım.
  9. Cato1

Yardımcı Builder Aranıyor +14 olanlar içeriye

Abi peki açıldığında bana Serverin ip sini atarmısın acil avatar sw arıyorumda
  10. Cato1

Yardımcı Builder Aranıyor +14 olanlar içeriye

AD: Çağatay Oyundaki ismi:Runorre minecarft hakınnda bildikleri: %85 wg we biliyor yaşı:13 skype:yok (face: çağatay karabulut arrow yazan bir resim var)
  11. Cato1

Free For All-ffa.atillahosting.net-SilahlıHG-SilahlıFaction-Herobrine Saf Survival ve 1.8.6

Ben neden sw ye giremiyom can't connct to server yazıyo lütfen cevap verin:(