Arama sonuçlarınız

1. mert_chikumba

KONU TAŞINMIŞTIR

RPG üstadı tekrar yeni bir yapıta başlamış ben bekliyorum.
  2. mert_chikumba

Açık Dünya, Modlu Senaryolu Macera Dünyası - Denizlerin Lordu [GÜNCELLENDİ 14.05.2016] (1.7.2)

Aylar sonra yeni bir güncelleme geldi oyunun hikayesini uzattım oyunu daha önce oynayanlar için eski bir aşinalık, yeni başlayacak olanlar içinse yeni bir macera olacak.
  3. mert_chikumba

Açık Dünya, Modlu Senaryolu Macera Dünyası - Denizlerin Lordu [GÜNCELLENDİ 14.05.2016] (1.7.2)

Baş yağmacıya "Hizmet et" dedikten sonra tekrar tıklamalısınız size bir görev verecektir.
  4. mert_chikumba

Korsan hisarındaki görevleri tamamen yaptığınıza eminmisiniz ?
  5. mert_chikumba

geta 5 çıkmış :D

4 GB ekran kartım var ama 4 GB RAM'im olduğu için sırf oyun kasıyor te allam.
  6. mert_chikumba

Sahte bilgisayar kapama virüs şakası arkadaşlarınızı ve ailenizi çıldırtın :D

Rusçada olur ruslar uğraşır genelde böyle şeylerle :D
  7. mert_chikumba

Sahte bilgisayar kapama virüs şakası arkadaşlarınızı ve ailenizi çıldırtın :D

Şu virüs aktif kısmını değiştirip çince birşeyler yazabilirmiyiz acaba Çin virüsüymüş gibi daha orjinal gözükür :sinsi:
  8. mert_chikumba

Sınırsız Taş Makinesi

Survival'da kullanılabilir bu makine fakat tnt ile patlatma işi masraflı olur o kadar barut nerede bulunacak kazma yapmak daha iyidir bu makine buraya kadar fenaymış.
  9. mert_chikumba

Custom NPCS moduyla karakterlere kıyafet giydirebiliyoruz bunları oyun sırasında marketlerden görev ödüllerinden falan alabiliriz. :)
  10. mert_chikumba

Minecraft: Arena Savaşları - Modsuz Gerçekçi Adventure Map

Bi indirelim bakalım kaliteli olmasını umuyorum. Ama indirme linkini bulamadım map daha bitmedimi ?
  11. mert_chikumba

Minecraft Castle Destroyer (Ghost Gamer icin yapılmıstır)

Şu resimleri düzgünce koysanda reklamlarla uğraşmasak hizliresim'den ekleyebilirdin.
  12. mert_chikumba

Zihnini Geri Al - Adventure - Yarı Survival Map

Neden düz dünya açtın anlamadım normal dünya daha güzel olurdu kesinlikle kolaya kaçmışsın ve daha iyi hikaye bulmalısın. Yarı survival'lı bir amaç içeren haritaları severim helede para kasmalı. Ama gerçekten kıytırık.
  13. mert_chikumba

Türk varmı ?

Ben yabancıyam ula şivo pp'deki benim dayımdır.
  14. mert_chikumba

Mineccraft (küp sanatı) Buğday tarlası yapma

İstanbul'da Tekirdağ'ya çıkıldığında karşılaşılan görüntü :lol:
  15. mert_chikumba

Mediveal Calismalarim - Alimlar Basladi

Ne gerek var bir kelimeyi yanlış bilmekte anlamadım gitti yav adamın güzel evleri daha ne bu tartışma.
  16. mert_chikumba

Türkiye'deki véletler

Bilgisayarı bırakın küçücük çocukların beyinleri daha gelişmediği için çoğu aptal oluyor. GT-I8262 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. mert_chikumba

Deco craft ile her hangi bir shader pack'i aynı anda çalıştır mobilya moduyla gelen eşyalardan bir tanesini koy o eşyalarda texture bozulması meydana gelecek. Yoksa bendemi var o sorun bilemeyeceğim.
  18. mert_chikumba

Shader versiyonları hakkında bir fikrim ama deco craft moduyla birlikte mobilya texture'ları bozuluyor. Bu sorun shader versiyonlarındanmı kaynaklanıyor ?
  19. mert_chikumba

Gemi hareket modundayken dokunulmaz oluyor fakat gemiyi durdurduğumuzda tekrar normal yapı haline geliyor ve hasar alıyor.
  20. mert_chikumba

Bu Nasıl Bir Bug !?

Arkadaşla aynı serverde oynuyorduk gemiyi kendimiz inşaa ediyoruz mod öyle bir şey. Hiç ateşlede yaklaşmadık gemiye şans eseri böyle oldu işte :D
  21. mert_chikumba

Başka bir mod kullandım archimedes mod daha net hareket sağlayan bir mod.