Arama sonuçlarınız

1. brockswade

<<<<SORU>>>>

Saol kardeş
  2. brockswade

<<<<SORU>>>>

beklerim olsun :D
  3. brockswade

<<<<SORU>>>>

Komut olarak yaza bilirsen sevinirim kardeş
  4. brockswade

<<<<SORU>>>>

Neyi anlatim ?
  5. brockswade

<<<<SORU>>>>

Soru: Splegg minegames'in deki gibi yumurta atınca blockların kırılması (Ama sadece istediğimde block ar kırılacak) ARKADAŞLAR BÖYLE BİR KOMUT YAZA BİLECEK VARSA YORUM YAPSIN iY GÜNLER ...
  6. brockswade

>>>>>Harita Yarışması<<<<<< 19.7.2015

Arkadaşlar kimseyi inandırmak zorunda deyilim isteyen katılır premium hesapları para vererek almadım alman bir arkadaştan aldım bu kadarı bilmeniz yeterli
  7. brockswade

>>>>>Harita Yarışması<<<<<< 19.7.2015

Merhaba arkadaşlar benim adım Hayri Eyüpoğlu Bugün sizlere 19.7.2015 tarihine kadar sürecek bir etkinli söylüyorum Aslında sizlere bu konuda fazla bir şey söylemicem bu linke tıklayın ve siz görün http://goo.gl/forms/mu1SJo2ONF İlk üç haritaya Ödül vardır. Ödüller: 1. 3 tane...
  8. brockswade

>>>>Soru<<<<

Bazı serverlerdeki oyunlara girdiyiniz'de (örk: The Lap) texture pack otamatik yükleniyor Bu command_block lamı oluyor yoksa pluginlemi söyleye bilirmisiniz..
  9. brockswade

ben oynıycak arkadaş arıyorum gelende açığımdır

ben gelirim skype varmmı
  10. brockswade

[TURKSOLDİERS ] Bizi Öldürmeyen Acı Güçlendirir! ...

arkadaşlar başvuru yapan herkes klana alınmıştır. alımlardevam ediyordur. il dışında olduğum için skype den size ulaşamadım çarşamba günü herkeze skypeden ulaşacağım iy günler
  11. brockswade

Klan arıyorum.

https://forum.gamer.com.tr/konu/turksoldiers-bizi-oelduermeyen-aci-gueclendirir.270377/
  12. brockswade

+16 Klan Arıyorum

https://forum.gamer.com.tr/konu/turksoldiers-bizi-oelduermeyen-aci-gueclendirir.270377/
  13. brockswade

[TURKSOLDİERS ] Bizi Öldürmeyen Acı Güçlendirir! ...

TURKSOLDİERS [ TS ] =================================================================================================...
  14. brockswade

Reklamcı, Rehber, Mod, Admin Alımları !!

tmm Ekledim
  15. brockswade

Reklamcı, Rehber, Mod, Admin Alımları !!

İsim :Hayri Soyad :Eyüpoğlu Yaş :18 Oyun içi nickiniz :brockswade (pereminyumum) Online süreniz :,4,6 Kod Bilginiz :fazla yok İstediği Görev :Rehber Neden Siz ? :Neden ben olmiyim Build Bilginiz :fena deyildir Server Tecrübeleriniz :var Skype Adresiniz :Hayri Eyüpoğlu (Bulamassanız kendi...
  16. brockswade

TurkSoldiers Klanına Alımlar Başlamıştır herkes Davetlidir!!!!!!

Kardeş klan diyorum server deyil turksoldiers.hol.es bu adrese gidip kayıt ol biz size ulaşalım
  17. brockswade

TurkSoldiers Klanına Alımlar Başlamıştır herkes Davetlidir!!!!!!

Merhaba Arkadaşlar Ben TurkSoldiers klanının Kurucusu Hayri Eyüpoğlu lafı fazla uzatmadan klanımızalım olduğunu söylüyorum Klanımıza başvurmak için turksoldiers.hol.es bu adrese girip kayıt olma yerinden kayıt olabilirsiniz ...
  18. brockswade

Freewel Sky #Katılım Açık

Ad Soyad:Hayri Eyüpoğlu Yaşınız:18 Minecraft'ı Kaç Yıl Oynadın:3 Hangi Konuda Uzmansın (Builder-Pvp):Pvp Hangi Kitte İyisin (Okçu-Savaşçı):İkiside Premiummusun:Evet Oyun Nickin:brockswade Skype Adresin:Hayri Eyüpoğlu Ne Tür Sunucuları Seviyorsun:HUB