Arama sonuçlarınız

1. sipahisedat54

Boşluk hatası

tamam sorunu hallettim konu kilit
  2. sipahisedat54

Boşluk hatası

on command "/warp nether": if player don't have permission "sp.kirma": send "&6&lSipahiNW &8> &7Nethere gitmek icin &3Kalfa &7rutbesinde olman gerekir." to player cancel event bu skriptimde şöle bir hata alıyorum: sorun nedir doğrusunu atabilir...
  3. sipahisedat54

Sıkıntısız Spigot 1.8.8

sağolasın
  4. sipahisedat54

Sıkıntısız Spigot 1.8.8

Açtığım server*lerde genelde kendiliğinden kapanma oluyor o yuzden host şirketinin craftbukkitini kullanmayı tercih etmiyorum.Önerebileceğiniz spigot 1.8.8 var mı ? varsa atabilir misiniz
  5. sipahisedat54

Play.TheBestPlayers.de 1.8/1.9 Gel Serverin Kralı Sen Ol Yep Yeni Sistemler Gelişmek Kolay Değil. Emek Server

4GB Ram Batihost Guvencesi Lag 0 Kaliteli ve Özgün Sistemler Sunucu Version: 1.8.X - 1.9.X Play.TheBestPlayers.de Kurucu: Mr.Sipahi Kurucu: AlaaddinK Silah Sistemi ile eğlenceli PVP Obsidyen Kazması ile obsidyen kazınca daha fazla Obsidyen verir . Rütbelere Göre EditCoin Çevirisi Sanal...
  6. sipahisedat54

..

Play.thebestplayers.de
  7. sipahisedat54

..

Haklısınız özür dileriz bir hata çıktı şu an düzeltildi bir daha olmaz inşallah
  8. sipahisedat54

..

Ben serverda yoktum eğer gelip discorddan atsaydın gereğini yapardık şu an ilgilenecem
  9. sipahisedat54

..

Yorumun İçin Teşekkür Ederiz tabii ki Zamanla Daha İyi Oluruz
  10. sipahisedat54

..

Oyundaki ismin nedir
  11. sipahisedat54

..

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz Boşuna Bakıma Almadık Daha İyi Hale Getirelim Diye Uğraştık
  12. sipahisedat54

..

Kusura Bakma Eksikleri Falan Kapatmak İçin Sıfırlamak Zorunda Kaldık Venon Bana Yardımcı Oldu Yetkili Artık
  13. sipahisedat54

..

GÜNCEL !
  14. sipahisedat54

..

Gelen uyarılar ve istekler üzere serveri yeniden yapma kararı aldık çok kısa zaman sonra aynı ip den aktif olucak burdan verebileceğiniz önerileri dikkate alıcaz
  15. sipahisedat54

..

hayır bugun kapanmadı hiç
  16. sipahisedat54

..

Emin misin
  17. sipahisedat54

..

Sağolun verdiğiniz önerileri dikkate alıcam
  18. sipahisedat54

Serverimde lates.log aşırı derecede fazla boyutta 1gbı aşıyor Acil Yardım Serverde Lag oluyor

[SkinsRestorer] We couldn't update the proxy list. This usually indicates a firewall problem. A detailed error is below. [11:03:31] [pool-3-thread-17/WARN]: javax.net.ssl.SSLHandshakeException: sun.security.validator.ValidatorException: PKIX path validation failed...