Arama sonuçlarınız

1. sipahisedat54

Boşluk hatası

on command "/warp nether": if player don't have permission "sp.kirma": send "&6&lSipahiNW &8> &7Nethere gitmek icin &3Kalfa &7rutbesinde olman gerekir." to player cancel event bu skriptimde şöle bir hata alıyorum: sorun nedir doğrusunu atabilir...
  2. sipahisedat54

Sıkıntısız Spigot 1.8.8

Açtığım server*lerde genelde kendiliğinden kapanma oluyor o yuzden host şirketinin craftbukkitini kullanmayı tercih etmiyorum.Önerebileceğiniz spigot 1.8.8 var mı ? varsa atabilir misiniz
  3. sipahisedat54

Play.TheBestPlayers.de 1.8/1.9 Gel Serverin Kralı Sen Ol Yep Yeni Sistemler Gelişmek Kolay Değil. Emek Server

4GB Ram Batihost Guvencesi Lag 0 Kaliteli ve Özgün Sistemler Sunucu Version: 1.8.X - 1.9.X Play.TheBestPlayers.de Kurucu: Mr.Sipahi Kurucu: AlaaddinK Silah Sistemi ile eğlenceli PVP Obsidyen Kazması ile obsidyen kazınca daha fazla Obsidyen verir . Rütbelere Göre EditCoin Çevirisi Sanal...
  4. sipahisedat54

Serverimde lates.log aşırı derecede fazla boyutta 1gbı aşıyor Acil Yardım Serverde Lag oluyor

sürekli birşeyler loga kaydediliyor 1gb aştıgı için içine de girip hatayı bulamıyorum
  5. sipahisedat54

..

.....
  6. sipahisedat54

Bungeecord Login Sorunu

Bungeecord serverimde Lobide login yapan oyuncular survival veya faction serverine girdikten sonra login yapmaması için ne yapmam gerekiyor(Eger survival ve factionda authme plugini kaldırırsam o ip yi bulup sifresiz girebilirler hesapları çalabilirler)
  7. sipahisedat54

Özel Kazmalarla Altın cevheri kazdıgında servetli kazma gibi fazla vermesi

Survival Serverim için bi istegim var. Özel bi Kazma olcak mesele adı Altın Avcısı verimlilik5 kırılmazlık3 servet3 bu kazmayla altın kazınca servetli kazıyomus gibi altın gelmesini istiyorum kazınca 1 tanede gelebilir 2 de 3 de bunun şansları olabilir yapabilecek biri varmı acaba
  8. sipahisedat54

1.8 de 30 level ench basınca 3level gitmemesi

Minecraft 1.8 serverlerde 30level ench basınca 3level gidiyor buda oyuncularin cok kolay gelişmesini sağlıyor istedigim skriptte 30level ench basan birinden 27level daha almak bunu yapabilecek biri var mı?
  9. sipahisedat54

[Çözüldü] PVP Bugu Yardım!!

Serverimde PVP Bugu Oluyor ilk basta sorun CombatLog plugini diye CombatLogu sildim yerine PVPManageri indirdim fakat sorun yine oluyor.Sorun bence 2 tane pluginin çakışması altta görmüş oldugunuz resimde 2tane yazı çıkıyor farklı farklı sarı renkli yazan yazının hangi plugin oldugunu çözebilmiş...
  10. sipahisedat54

Serverim Kendiliğinden Kapanıyor Lütfen Yardımcı olun

Serverim bu Hatadan sonra kendiliğinden Kapanıyor sebebi nedir sizce ne yapmalıyım
  11. sipahisedat54

[Yardım] Bungecoord Serverde Hangi serverde kaç kişi var?

Bungecoord server açtım fakat ServerListPlus gibi pluginler çalışmıyor Lobi olan serverin pluginin içine attım motd de gözükmüyor Bungecoordun içindeki plugins in içine attım bu sefer config dosyaları çıkmadı Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek olan varmı
  12. sipahisedat54

..

..
  13. sipahisedat54

[İSTEK] Survival server için kredi sistemi

1000 taş kazdıgında 1 kredi verilcek 8krediyle magara örümcegi ve örümcek spawneri alınabilcek 10krediyle zombie ve skeleton spawneri alınabilecek 50krediyle Blaze spawneri alınabilcek 1 Krediyle 3elmas 4altın 5demir 16kömür 5obsidyen alınabilecek 15krediyle ipeksi kazma alınabilecek 25krediyle...
  14. sipahisedat54

Faction Servere Pluginer,Admin Aranıyor

Faction Serverimiz için Pluginer ve admin aranıyor Plugin Konusunda bilgili ve Serverle ilgilenicek biri olması şarttır. Başvurunuzu yapmak için Skype: ssipahi29
  15. sipahisedat54

Survival Serveri için Pluginer Aranıyor

Yaş önemli değildir. Skiriptlerden anlamalı. Pluginleri türkçeleştirmeli. Rütbe plugininden anlamalı. *Serverimiz Survival olucaktır.Önceden açtığımız serverlere yakın olucaktır +15 20 online olmasını bekliyoruz.Pluginer için basvurularınızı bekliyoruz :) Skype: SSipahi29
  16. sipahisedat54

....

.....
  17. sipahisedat54

(İstek) Survival Serverime Rank (Rutbe ) Yapabilecekler

4 tane rutbe istiyorum isimleri size kalmis survival servere uygun olursa sevinirim 1 rutbe 100k ile atlancak kitleri ben yaparim 2.rutbe 250k 3.rutbe 750k 4.rutbe 1.5m İsin ucunda serverimde pluginerlik var
  18. sipahisedat54

Rütbe Plugini Yardım işin ucunda Serverimde Builderlik var gir konuya

Ben sadece 4tane rutbe istiyorum bunlar Acemi Asker Savaşçı SaygıGören Acemi 15dk oyunda durduktan sonra asket 1saat avlayan 2,5 saat saygıgören 24saat bunları yapabilirsen serverimde builderlık verebilirim