Arama sonuçlarınız

1. Leo_0707

(SORUN) GameRanks Rütbe Plugini -> Iceri Gel

Arkadaşalar Merhaba, Ben Plugin Paketime Rütbe Plugini Hazırlıyorum Ama Bir Sorun Var. Rütbeler her şey Hazır /Rankup Yapıyorum Rütbe Atlanıyor Ama Hala Grup Oyuncuda Kalıyor Atıcağım Fotoğrafa Bakınca Görüceksiniz Zaten. Gördügünüz Gibi Rankupla Rütbe Atlanıyor Ama Hala Grup Oyuncu Yazıyor Bunu...
  2. Leo_0707

| MineTurkey | V.1 | Faction Plugin Paketi -> Yeni Özellikler !

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Yaptığım Plugin Paketini Göstericem (Hatalarım Varsa Özür Dilerim) Türkçe MineResetLite ! Köylü Ile Takas ! Göze Batmayan Prefixler ! HoloGraphic Yazıları ! MytichBoss ! ChestCommands ! V.2 De Neler Gelecek ? V.2 de Hazır Rütbe Plugini Yapıcağım ...
  3. Leo_0707

Tabela Ench Yapma Sorunu :/

Arkadaşlar Sunucumda TabelaEnch Yapmak Istiyorum.Ama Bir Türlü Olmuyor.Essentials'dan # işaretini sildim ama yine işe yaramadı perm. falanmı gerekiyor.Lütfen Yardım Edin.
  4. Leo_0707

Istek --> Oyuncular /repair Yazınca 20k'sı Gitsin!

Başlıktaki Gibi Arkadaşlar Oyuncular /repair Yazınca (Elindeki İteme) 20.000 TL'si Gitsin. Ama 20.000TL'si Yoksa Repair Etmesin. IYI GUNLERYokmu yapicak :(
  5. Leo_0707

[YARDIM] SexyMOTD -> Iceri Gel

Merhaba Arkadaslar. Oncelikle Konuyu Yanlış Açtıysam Kusura Bakmayın. -> Arkadaşlar Ben SexyMOTD'da Versions Bölümüne Online Kisilerin Yazmasını Istiyorum. -> %online_players%/%max_players% Yazıyorum Ama Olmuyor.Normal MOTD'a Yazıyorum Oluyor Ama Versions Bölümünde Olmuyor. -> NASIL...
  6. Leo_0707

[CÖZÜLDÜ] WorldGuard

Arkadaşlar BEN Şimdi Lapis Yaptım. 1- Lapisin WG'sini Attım Her Yer Olarak (Duvar,Lapis) 2- Lapis Alanın Wg sini Attım 'BUILD ALLOW' Yaptım. 3- Şimdi Build allow yaptıgım yerin üstü kırılıyor.Oyuncular Lapisin üstüne blok koyup yukarı çıkıyor. 4- BU SORUNU NASIL ÇÖZERİZ ? NOT: Konuyu Yanlış Yere...