Arama sonuçlarınız

1. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz!
  2. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Derken ?? :(
  3. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Tamam...
  4. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Sorunu çözdüm Online olan varsa açabilirim... NOT:Çiftçiler kısa süreliğine işini yapamayacak zaten oyunda açlık sorunu yok...Muhafız ve Hancı olmak isteyenler özele gelsin... Oyunda evi olmayanlar Han da kalabilir.(Zaten çıkacağınızı sanmıyorum... :D) Gelmek isteyenler skypeden Minecraft ismi...
  5. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Quaresma geri gelmiş be ne serveri... :D Şaka la Sorun bende değil Plugindeymiş.Büyük ihtimal le saçmasapan yerden indirdim.2-3 saat e açarım diye düşünüyorum...
  6. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

WorldGuard anlayan var mı?? Birtürlü yapamadım birde kaç dakikada yapabilir. Skype:Batuhan_5101
  7. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz!Ne diyorsunuz...Yarın açalım mı server'ı ? :D
  8. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! /me ve /ba 'nın anlamlarına bakın ve anlamaya çalışın... NOT:Sunucu'nun bitmesine %2 lik bir kısım kaldı...Tekyedilan Skype ismin ??
  9. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Hele bir server'da rol yapama görürüm ben seni :D
  10. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Skype'dan eklemeyi unutmayın. Sunucu Çok Yakında Açılacak...
  11. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Olabilir... Şuanda sen say,kaç kişinin başvurusu kabul edilmiş,biz buraya soruları yazınca bazıları bilmediğinden internetten bakıyorlar.Ama sonuçta öğreniyorlar rol yapmayı,white list'i kaldırmam için herkesin role play bilmesi gerekiyor.RP nin anlamını bilmeyenler RPG sunucularına...
  12. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Skype'dan eklemeyi unutmayın. Sunucu Çok Yakında Açılacak... White List kaldırırsam RP kalitesiz olur...
  13. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Skype'dan eklemeyi unutmayın. Sunucu Çok Yakında Açılacak... Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Skype'dan eklemeyi unutmayın. Sunucu Çok Yakında Açılacak... Kabul...
  14. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Skype'dan eklemeyi unutmayın. Sunucu Çok Yakında Açılacak... Bu arada bayramda dahi pc başında olacaklar skype'dan bana ulaşsın...Server'da 15 dk'lık bir iş var onunla ilgilenecek...
  15. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Skype'dan eklemeyi unutmayın. Sunucu Çok Yakında Açılacak...
  16. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

İşim bitsin zaman artarsa söz,ilk yapacağım şey bu olacak...
  17. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Tamam buildim kötü,hikaye berbat ve bu meslekleri de herkes düşünebilir ve minecraft gibi bir oyunda gerçekleştirebilirdi.Değil mi?? Diğer Server ları seviyorsan git oyna burda işin ne,Sen sevmiyosan sevene laf atamazsın! Kimse kusura bakmasın... Bazı pluginleri eklemedim.Neden? Çünkü...
  18. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Çalmış olabilir şimdi bunun başvurusunu kabul edeceğim ama rol yapamazsa sınırsız ban yiyecek..! B) Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz.Hancı olmak isteyen birkaç kişi daha var size sunucuda sınav yapacağım...(süreli) Sunucu Çok Yakında Açılacak...
  19. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Çifliği yapmam için kaç kiş Krallık savaşlarında kesin olarak askerler savaşacak ama saldırıda savunmada ise kalede yaşayan tüm çiftçiden çoban a herkes kalesini savunacak... Hancı işine gelince sunucu açılınca hancı olmak isteyenleri çok zor sorular bekliyor cevaplamanıza göre ama bitek sen...
  20. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Maden'in resmini koymadım. (Sürpriz olsun) :D :D
  21. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Toplamda 6 muhafız ve 1 tane hancıya ihtiyacım var... Geriye kalan istediği mesleğe girebilir... :D Gönüllü?
  22. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Batuhan_5101
  23. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Sunucu Çok Yakında Açılacak...EVET YENİ FOTOLARI YÜKLEDİM.UMARIM YENİ HALİNDE SIKINTI YOKTUR :D .
  24. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! HATIRLATMA: Mixing'i bilmiyorsan'ız bile bi anlamına bakın derim. Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Sunucu Çok Yakında Açılacak... Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Sunucu Çok Yakında Açılacak... Kabul...
  25. batuhan5101

★★TekKrallıkRPGServer★★

Kabul edildiniz! Hatırlatma:Mesleğinizi sunucu başlangıcında belirleyeceksiniz. Sunucu Çok Yakında Açılacak...Merhaba Arkadaşlar!!! Tüm hızımla kalan işleri de bitirmeye çalışyorum .Gerçekten berbat görünen kışlanın karşısındaki depo ve zindan 'ı kaldırdım zindan'ın daha güzelini yaptım depo nun...